خواب بهتر شبانه با کمک طب سوزنی و جلوگیری از وقفه های تنفسی در خواب

ابتلا به وقفه های تنفسی در خواب می تواند نشانه ای برای بروز یک مشکل باشد و به خصوص اگر همسر یا افراد نزدیک به شما به این مشکل دچار است، باید آن را بسیار جدی بگیرید.

این مشکل به صورت دوره های متوالی خواب که در آن مرتبا تنفس متوقف شده و گاهی این توقف تنفس تا چند ثانیه طول می کشد، شناخته می شود.

فرد مبتلا همچنین به احتمال زیاد با صدای بلند خَرناس کشیده و در طول روز احساس خستگی می کند. در نتیجه به علت اختلال در الگوی سالم خواب شبانه، هم خود فرد و هم نزدیکان او در طول روز خسته، عصبی و کم انرژی هستند.

باورهای نادرست درباره طب سوزنی

متاسفانه در علم طبی رایج، علت و عامل بوجود آمدن این وقفه های تنفسی به درستی شناخته نمی شود.با وجود آن که بیشتر پزشکان در سیستم طبی غربی ایده فرو کردن سوزن در پوست برای بهبودی این بیماری را به تمسخر می گیرند و به هیچ وجه آن را علمی و عملی نمی دانند.

واقعیت آن است که طب سوزنی روشی بسیار موثر برای درمان وقفه های تنفسی در خواب می باشد، به گونه ای که امروزه بسیاری از مردم برای بازیابی توانایی برای داشتن یک خواب شبانه راحت، به طب سوزنی روی آورده اند.

ولی چطور طب سوزنی قادر است به برطرف کردن وقفه های تنفسی در خواب کمک کند؟

درمان وقفه های تنفسی درخواب با طب سوزنیبرای درمان مشکل وقفه تنفسی در خواب به کمک طب سوزنی، متخصص در این زمینه باید تمام سوابق پزشکی و اطلاعات راجع به سبک زندگی شخص را به دست آورد.

روش درمانی طب چینی بر پایه این عقیده است که تمام بیماری ها و مشکلات سلامتی به علت نوعی انسداد در مسیر جریان انرژی در بدن ایجاد می شوند.

بنابر این تمام اطلاعاتی که در مورد بیمار کسب می گردد به متخصص کمک خواهد کرد نقاط مورد نیاز برای فرو کردن سوزن را بهتر تشخیص دهد.

بخوانید:  درمان بی خوابی شب با روش طب سوزنی و خواص گیاهان سریع و راحت می شود

درمان وقفه های تنفسی در خواب با کمک طب سوزنی مثال بسیار خوبی از چگونگی عمل کرد طب سوزنی برای درمان بیماری هایی است که پزشکان معمولی در طب غربی از درمان آن عاجزند.

طب سوزنی و طب چینی چگونه در درمان بیماری ها عمل می کنند؟

علت آن این است که طب سنتی چینی و طب سوزنی به جای تمرکز بر چگونگی بر طرف کردن علائم و درمان بیماری، به برطرف کردن علت و عامل اصلی بوجود آمدن این مشکل تمرکز می کند.

طب سوزنی برای درمان وقفه های تنفسی بسیار موثر واقع می شود چرا که بر خلاف آن چه برخی ممکن است تصور کنند، طب سوزنی روشی بسیار آرامش بخش و بدون درد برای درمان است.

افرادی هستند که مراجعه به متخصص طب سوزنی و انجام آن را پس از هر روز کاری، در برنامه روزانه خود قرار می دهند و با انجام این درمان به آرامش بالایی دست می یابند و حتی گاهی به خواب می روند، و تنها پس از رسیدن به این مرحله از آرامش است که به خانه باز می گردند.

وقفه های تنفسی
در حالی که طب سوزنی می تواند به کسانی که دچار مشکل وقفه های تنفسی در خواب هستند کمک کند.

باید حتما به این نکته نیز توجه داشت که در کنار طب سوزنی حتما باید روش های رایج و معمول درمانی برای درمان بیماری ها و توصیه های پزشکی را نیز به کار گرفت.

گاهی وقفه های تنفسی ممکن است تنها یک نشانه از مشکلات دیگر موجود در بدن باشد که توسط طب مدرن قابل شناسایی است. بنابر این همیشه در اولین قدم به یک پزشک مراجعه کنید تا او بدن شما را مورد بررسی قرار دهد.

به هر حال چه مشکل دیگری در بدن یافت شود یا خیر، طب سوزنی قطعا می تواند به فرد کمک کند در آرامش بیشتری یافته و جریان بهتر انرژی را در اطراف بدن ایجاد کند، که هر دوی این مسائل می تواند به خود بیمار و اطرافیان او کمک کند خواب شبانه بهتری را تجربه کنند.

وقفه تنفسی در خواب ویکی پدیا فارسی

پست های مشابه صفحه:

بخوانید:  درمان بی‌خوابی با استفاده از روش طب سوزنی و طب سنتی چین

هنوز امتیازی ندارد.لطفا به محتوا امتیاز ستاره دهید.
لطفا صبر کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن