تماس و ارتباط با سایت کلینیک ها

امتیازدهی: 4.5/5. از 4 امتیاز.
لطفا صبر کنید...

تلفن تماس با وب سایت (کلینیک ها):

ما سعی کردیم تعدادی پزشکان طب چینی و طب سوزنی ماهر و متخصص، تعدادی دندانپزشک زیبایی و درمانی متخصص و ماهر را بررسی کنیم تا بتوانیم در تهزان به شما معرفی کنیم.همینطور پزشکان ماهر طب غربی برای جراحی و تزریق زیبایی.

02177732631

09198040582

ارتباط با ویسپی-واتساپ-تلگرام

وب سایت کلینیک ها فقط برای ارائه اطلاعات دسته بندی شده در مورد آشنایی کامل با روش های پزشکی مدرن و سنتی و طب سوزی برای زیبایی، درمان و سلامتی بدن

و معرفی دندانپزشکی درمانی و زیبایی مدرن، لیزری و نیز چاره های خانگی درمانی برای سلامتی و زیبایی با راه کار های مناسب کاربردی ساخته شده است.

توجه کنید چاره های پزشکی کلینیکی توضیح داده شده در این سایت بایستی حتما توسط پزشک عمومی، متخصص و یا پزشک عمومی با گواهی نامه مهارتی لازم انجام شود و انجام آنها در خانه، آرایشگاه و یا توسط افراد غیر پزشک توصیه نمی شود.

هر هفته مطالبی در دسته بندی های ( مواد غذایی و تغذیه سالم، چاره های درمانی و سلامتی و زیبایی و تناسب اندام..) با توضیحات کامل و کاربردی برای انجام در منزل و محل کار شما، در وب سایت کلینیک ها ارائه می شود.

پس هر هفته چند بار به ما سر بزنید و تیتر مطالب جدید در صفحه اصلی اعلام می شود.

چاره های سلامتی و زیبایی دکتر جاش اَکس معمولا قابل انجام در خانه می باشد که نیاز به رعایت تغذیه مناسب، مصرف مواد مغذی گیاهی و رعایت نکات سبک زندگی و راه کارهای عملی در خانه یا محل کار می باشد.

اگر بیماری حاد یا مزمن دارید و تحت نظر درمان پزشکی هستید حتما قبل از انجام هر درمان خانگی با پزشک خود مشورت کنید.
بستن