تماس و ارتباط با سایت کلینیک ها

تلفن تماس با ما برای راهنمایی شما:

02177732631

09198040582 تماس ضروری و تلگرام

وب سایت کلینیک ها فقط برای ارائه اطلاعات دسته بندی شده در مورد آشنایی کامل با روش های پزشکی مدرن و سنتی و طب سوزی برای زیبایی، درمان و سلامتی بدن

و معرفی دندانپزشکی درمانی و زیبایی مدرن، لیزری و نیز چاره های خانگی درمانی برای سلامتی و زیبایی با راه کار های مناسب کاربردی ساخته شده است.

توجه کنید چاره های پزشکی کلینیکی توضیح داده شده در این سایت بایستی حتما توسط پزشک عمومی، متخصص و یا پزشک عمومی با گواهی نامه مهارتی لازم انجام شود و انجام آنها در خانه، آرایشگاه و یا توسط افراد غیر پزشک توصیه نمی شود.

هر هفته مطالبی در دسته بندی های ( مواد غذایی و تغذیه سالم، چاره های درمانی و سلامتی و زیبایی و تناسب اندام..) با توضیحات کامل و کاربردی برای انجام در منزل و محل کار شما، در وب سایت کلینیک ها ارائه می شود.

پس هر هفته چند بار به ما سر بزنید و تیتر مطالب جدید در صفحه اصلی اعلام می شود.

چاره های سلامتی و زیبایی دکتر جاش اَکس معمولا قابل انجام در خانه می باشد که نیاز به رعایت تغذیه مناسب، مصرف مواد مغذی گیاهی و رعایت نکات سبک زندگی و راه کارهای عملی در خانه یا محل کار می باشد.

اگر بیماری حاد یا مزمن دارید و تحت نظر درمان پزشکی هستید حتما قبل از انجام هر درمان خانگی با پزشک خود مشورت کنید.

در صورت نیاز به انجام روش های پزشکی زیبایی و درمانی کلینیکی لازم است که پزشکانی را برای تشخیص، معاینه و مشاوره پیدا کنید.

بستن