تماس و ارتباط با سایت کلینیک ها

این بخش شامل برخی از کد کوتاه است که به پلاگین Contact Form 7 نیاز دارد.


تماس ضروری با مدیر وب سایت کلینیک ها:

09198040582

وب سایت کلینیک ها فقط برای ارائه اطلاعات دسته بندی شده در مورد آشنایی کامل با روش های پزشکی مدرن و سنتی و طب سوزی برای زیبایی، درمان و سلامتی بدن

و شرح توضیحات دندانپزشکی درمانی و زیبایی مدرن، لیزری و نیز چاره های خانگی درمانی برای سلامتی و زیبایی با راه کار های مناسب کاربردی ساخته شده است.

در مورد روش های زیبایی و درمانی پزشکی و تجهیزات زیبایی که وارد ایران می شود سعی می کنیم

تا با جمع آوری نظرات کاربران و تحقیق در خارج از ایران، توضیحات کاملی از عملکرد و نتایج آن را در وب سایت کلینیک ها قرار دهیم.

توجه کنید چاره های پزشکی کلینیکی توضیح داده شده در این سایت بایستی حتما توسط پزشک عمومی، متخصص و یا پزشک عمومی با گواهی نامه مهارتی لازم انجام شود و انجام آنها در خانه، آرایشگاه و یا توسط افراد غیر پزشک توصیه نمی شود.

هر هفته مطالبی در دسته بندی های ( مواد غذایی و تغذیه سالم، چاره های درمانی و سلامتی و زیبایی و تناسب اندام..) با توضیحات کامل و کاربردی برای انجام در منزل و محل کار شما، در وب سایت کلینیک ها ارائه می شود.

رفع مسولیت:

این محتوا برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به دلیلی برای مشاوره های پزشکی، تشخیص یا ارائه درمان توسط متخصصین مراقبت بهداشتی واجد صلاحیت نیست/

اعتماد شما بر تمامی اطلاعات یا محتوای ارائه شده در این راهنما منحصرا برعهده خودتان است/

شما همواره باید با پزشک خود یا یک متخصص مراقبت بهداشتی مشاوره نمایید تا پرسش های خود را در زمینه شرایط پزشکی خود مطرح نمایید./

وب سایت کلینیک ها هیچ گونه پشتیبانی یا پیشنهادی در مورد محتوا، روش، محصول، عقیده، متخصص یا پزشک خاص یا هر گونه مواد یا اطلاعاتی در این راهنما یا هر جای دیگری در این وبسایت ارائه نمی دهد.

[contact-form-7 id=”15240″ title=”فرم پیشنهادات”]
دکمه بازگشت به بالا
بستن