خانه کلینیک ها / درباره اهداف مجله اینترنتی کلینیک ها و فعالیت آن

درباره اهداف مجله اینترنتی کلینیک ها و فعالیت آن

سایت کلینیک ها در ابتدا با نام مجله اینترنتی سالم چی از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را شروع کرد و به خاطر تغییرات دسته بندی مطالب به نام کلینیک ها تغییر پیدا کرد، در واقع اهداف مجله اینترنتی کلینیک ها با توجه به فعالیت ما از سال ۱۳۸۹ که ترویج، معرفی و آشنایی با انواع روش های پزشکی زیبایی، درمانی، سلامتی و مواد غذایی گیاهی و بهداشتی و پوستی شکل گرفت.

لذا سعی کردیم مطالبی در زمینه روش های پزشکی در زمینه طب سنتی چین و نیز طب غربی و مدرن، دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی، کاربرد دستگاه های پزشکی زیبایی و نیز جراحی زیبایی در مواردی که کارایی بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد ارائه دهیم.

و نیز مطالبی از بعضی پزشکان در زمینه سلامتی و زیبایی با مواد غذایی و گیاهان و رعایت سبک زندگی برای شما در سایت کلینیک ها در نظر گرفته شده است.

مطالب دسته بندی شده و فیلم هایی که شاید بایستی حتما از سایت های انگلیسی، فرانسوی یا چینی زبان بدست آورید.

معرفی روش های زیبایی و سلامت طب سنتی و مدرن از اهداف مجله اینترنتی کلینیک ها

در حقیقت با توجه به گستردگی روش های پزشکی در سلامتی و زیبایی و سردرگمی افراد برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های گفته شده سعی کردیم در یک مجموعه به نام مجله اینترنتی کلینیک ها در قالب یک وب سایت، بتوانیم جزییات بیشتری از آنها را در اختیار مردم ایران قرار دهیم.

اکثر اطلاعات این سایت از منابع کتاب ها، مجلات و سایت های پزشکان اروپا، آمریکا و پزشکان چینی و وب سایت های معتبر تهیه شده است،

از اهداف مجله اینترنتی کلینیک ها شرح کامل انواع خدمات پزشکی مدرن و سنتی برای زیبایی و سلامتی و درمان است

کاربردی ترین روش های پزشکی سلامتی و زیبایی در  مجله اینترنتی کلینیک ها

سایت کلینیک ها با چند مترجم و پزشک در زمینه جمع آوری و تهیه اطلاعات و فیلم همکاری می نماید، این سایت به تهیه دسته بندی مطالب مورد نیاز و به روز رسانی آنها فعال است.

در حقیقت ما سعی کردیم در مجله اینترنتی کلینیک ها روش های زیبایی و سلامتی کاربردی خاص را معرفی کنیم به طور مثال زیبایی پوست برای خانم ها که شاید آنها بایستی برای انجام آن در خانه از کرم ها، محصولات پوستی، ماسک و یا میوه های زیادی استفاده کنند که جایگزین مثلا لیفت صورت با روش های طب سنتی چین و کره شود.

کلینیک ها مجله روش های پزشکی

مجموعه سالم چی و کلینیک ها 1392
رفع اندام سیب و گلابی شکل بدون جراحی
دستورهای غذایی لذیذ بگیرید.!