خانه کلینیک ها / درباره اهداف و فعالیت مجله اینترنتی کلینیک ها

درباره اهداف و فعالیت مجله اینترنتی کلینیک ها

سایت و مجله کلینیک ها در ابتدا با نام مجله اینترنتی سالم چی از سال ۱۳۹۳ شروع به فعالیت کرده است، در واقع بعد از چند سال تجربه معرفی و آشنایی با انواع خدمات پزشکی زیبایی و درمانی و سلامتی در اینترنت و مجلات، از سال ۱۳۸۹ به بعد با الویت معرفی خدمات پزشکی در زمینه طب سنتی ایران و چین برای درمان و زیبایی و نیز طب غربی برای خدمات زیبایی پوست و مو در مطب ها و خدمات لیزر درمانی و دندانپزشکی مدرن، مدیر این سایت با همکاری بعضی از پزشکان فعال بوده است.

در حقیقت با توجه به گستردگی خدمات پزشکان در مطب ها و کلینیک ها و سردرگمی افراد برای کسب اطلاعات بیشتر و متنوع در زمینه های گفته شده سعی کردیم در یک مجموعه به نام مجله کلینیک ها در قالب وب سایت، بتوانیم جزییات بیشتری از خدمات زیبایی، درمانی و حتی سلامتی را در اختیار مردم ایران قرار دهیم.

اکثر اطلاعات این سایت از منابع کتاب، مجلات، مقالات مرتبط و سایت های پزشکان اروپا، آمریکا، چین و کره تهیه شده است، خدمات طب سنتی چین و کره برای زیبایی و درمان در آنجا سالهاست رواج بسیاری پیدا کرده است و جایگزین روش های جراحی و عارضه دار شده است

و نیز مطالبی در مورد کاربرد انواع لیزر در رفع موهای زائد، جوانسازی و رفع مشکلات پوستی، دندانپزشکی و کنترل وزن برای شما تهیه شده است تا بتوانید برای انجام خدمات، کاملا توجیح و مطلع شوید تا درست انتخاب کنید.

ما سعی کردیم تا بعضی از پزشکان با تجربه و آموزش دیده در خدمات کلینیکی زیبایی و درمانی و خدمات دندانپزشکی و لیزر درمانی و سلامتی را در ایران و بیشتر در تهران معرفی نماییم و در حال حاضر هنوز پزشکان خوبی این خدمات را انجام می دهند که ما هنوز با آنها ارتباطی نتوانستیم برقرار کنیم.

سایت کلینیک ها با چند مترجم و پزشک در زمینه جمع آوری و تهیه اطلاعات سایت همکاری می نماید، مجموعه این سایت آشنایی بالایی در انواع خدمات کاربردی کلینیک ها دارد و به تهیه دسته بندی مطالب مورد نیاز مردم و به روز رسانی آنها فعال است و بر پیدا کردن پزشکان مرتبط و ماهر نظارت می نماید.

در حقیقت ما سعی کردیم در مجله اینترنتی کلینیک ها خدماتی زیبایی، درمانی و سلامتی کاربردی خاص و کلینیکی را معرفی کنیم به طور مثال زیبایی پوست برای خانم ها که شاید آنها بایستی برای انجام آن در خانه از کرم ها، محصولات پوستی، ماسک و یا میوه های زیادی استفاده کنند

که جایگزین مثلا لیفت صورت با روش های طب سنتی چین و کره شود که این روزها نیز محصولات زیبایی در ماهواره، تلویزیون و مجلات تبلیغات زیادی انجام می دهند.

البته در بحث غذایی خاص و آشپزی به روز و آموزش مد و زیبایی و سایر موارد کاربردی مورد نیاز خانم ها و آقایان در خانه و محل کار، برنامه هایی در قالب وب سایت دیگری برای شما در نظر گرفته ایم.

ما همچنین سعی می کنیم محصولات غذایی ویژه گیاهی و دریایی برای سلامتی، زیبایی پوست، مو و اندام را که کاربردی و موثر هستند را در صورت امکان برای رسیدن به رفع نیاز شما معرفی نماییم.
مجموعه سالم چی و کلینیک ها 1392
به چه چیزی در کلینیک ها نیاز داشتید؟!
رفع اندام سیب و گلابی شکل بدون جراحی
دستورهای غذایی لذیذ بگیرید.!