خانه کلینیک ها / درباره اهداف مجله اینترنتی کلینیک ها و فعالیت آن

درباره اهداف مجله اینترنتی کلینیک ها و فعالیت آن

سایت کلینیک ها در ابتدا با نام مجله اینترنتی سالم چی از سال 1393 فعالیت خود را شروع کرد و به خاطر تغییرات دسته بندی مطالب به نام کلینیک ها تغییر پیدا کرد، در واقع اهداف مجله اینترنتی کلینیک ها با توجه به فعالیت ما از سال 1390 که ترویج، معرفی و آشنایی با انواع روش های پزشکی زیبایی، درمانی، سلامتی و مواد غذایی گیاهی و بهداشتی و پوستی بود شکل گرفت.

لذا سعی کردیم مطالبی در زمینه روش های پزشکی در زمینه طب سنتی چین و نیز طب غربی و مدرن، دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی، کاربرد دستگاه های پزشکی زیبایی و نیز جراحی زیبایی در مواردی که کارایی بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد ارائه دهیم.

و نیز مطالب کاملی به زودی از سایت بعضی پزشکان معروف درمان های طبیعی در زمینه سلامتی و زیبایی با مواد غذایی و گیاهان و رعایت سبک زندگی برای شما در سایت کلینیک ها ارائه می شود.

مثلا اطلاعاتی که دکتر جاش اکس و دکتر اُز dr oz در سایت خودشان به کاربران ارائه می دهد.

مطالب دسته بندی شده و فیلم هایی که شاید بایستی حتما از سایت های انگلیسی، فرانسوی یا چینی زبان بدست آورید.

معرفی روش های زیبایی و سلامت طب سنتی و مدرن از اهداف مجله اینترنتی کلینیک ها

در حقیقت با توجه به گستردگی روش های پزشکی، سلامتی، زیبایی و سردرگمی افراد برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های گفته شده سعی کردیم در یک مجموعه به نام مجله اینترنتی کلینیک ها در قالب یک وب سایت، بتوانیم مطالب بیشتری از آنها در اختیار مردم ایران قرار دهیم.

اکثر اطلاعات این سایت از منابع کتاب ها، مجلات و سایت های پزشکان اروپا، آمریکا و پزشکان چینی و وب سایت های معتبر تهیه شده است،

از اهداف مجله اینترنتی کلینیک ها شرح کامل انواع خدمات پزشکی مدرن و سنتی برای زیبایی و سلامتی و درمان است

کاربردی ترین روش های پزشکی سلامتی و زیبایی در  مجله اینترنتی کلینیک ها

سایت کلینیک ها روزانه در زمینه جمع آوری و تهیه اطلاعات و فیلم در مورد روش های سلامتی و زیبایی مدرن و سنتی فعالیت می نماید و برای مشاهده مطالب جدید می توانید از طریق کلیک روی آیکون قرمز رنگ یک زنگ در سمت راست کنار صفحه، عضویت دریافت اعلام مطالب جدید را ثبت کنید.

در حقیقت ما سعی کردیم در مجله اینترنتی کلینیک ها اطلاعات جدید و کاملی در مورد روش های زیبایی و سلامتی کاربردی و خاص را ارائه کنیم به طور مثال خانم ها برای زیبایی پوست در خانه از کرم ها، محصولات پوستی، ماسک و یا میوه های زیادی استفاده کنند که جایگزین مثلا لیفت و جوانسازی صورت با روش های طب سنتی چین و کره شود.

کلینیک ها

رفع اندام سیب و گلابی شکل بدون جراحی
دستورهای غذایی لذیذ بگیرید.!