لیفتینگ با نخ و از بین بردن چین و چروک ها و شکل دادن به عضلات صورت

توجه کنید لیفتینگ با نخ در اینجا متفاوت با روش‌های قدیمی قرار دادن نخ در زیر پوست که با میله‌ای نازک از یک طرف نخ را می‌کشیدند و از طرف دیگر نخ بیرون می‌آمد و اضافه نخ قیچی می‌شد، در روش قدیمی نخ‌ها دیر جذب و عارضه دار بودند.

فرایند کلاژن سازی طبیعی پوست و سلول سازی با اثر جذب شدن نخ در بدن فعال‌تر می‌شود.کشیدن پوست و لیفتینگ با نخ از طریق قرار دادن تکه‌های نخ قابل جذب در زیر پوست، یک روش بدون نیاز به جراحی، ایمن و غیرتهاجمی است که پوستی زیبا و صاف و بدون افتادگی پوست و کاهش چین و چروک را به ارمغان می‌آورد.

[amp-cta id=”10936″]

در این روش لیفتینگ با نخ و جوانسازی به سبک کره‌ای از نخ‌های مخصوص خاردار، پیچشی و ساده در سایز مختلف استفاده می‌کنند که استریل است و قابلیت جذب در پوست دارند.

نخ لیفت صورت در زیر پوست قابل رؤیت نمی‌باشد. زمانی که نخ‌ها در جای خود قرار گرفتند، فرایند کلاژن سازی طبیعی پوست و سلول سازی با اثر جذب شدن نخ در بدن فعال‌تر می‌شود.

در این روش از نخ‌های مخصوص کار و پیچشی در جهت کشیدن و لیفیتینگ پوست صورت، شکم و سینه‌ها برای ثابت نگه داشتن موقعیت جدید پوست و بافت‌های صورت در یک یا دو جلسه استفاده می‌شود.

لیفتینگ با نخ و جوانسازی پوست صورت

لیفتینگ با نخ و جوانسازی پوست صورتتوجه کنید لیفت صورت با نخ در این مقاله متفاوت با روش‌های قدیمی قرار دادن نخ در زیر پوست که با میله‌ای نازک از یک طرف نخ را می‌کشیدند و از طرف دیگر نخ بیرون می‌آمد و اضافه نخ قیچی می‌شد، در روش قدیمی نخ‌ها دیر جذب و عارضه دار بودند.

سیستم قرار دادن نخ به سبک قدیمی برای لیفت پوست صورت و ابرو استفاده می‌شد یعنی در همان جلسه با نخ پوست را می‌کشیدند تا افتادگی عضلات و پوست بر طرف شود که الآن کاربردی ندارد.

عملکرد و زمان، عملکرد و نحوه اثرات روش کاشت نخ لیفت و جوانسازی صورتاثرات روش کاشت نخ لیفت و جوانسازی صورتزمان، عملکرد و نحوه اثرات روش کاشت نخ لیفت و جوانسازی صورت

بعد از قرار دادن نخ لیفت پوست توسط پزشک و تشخیص او برای نتیجه مناسب، به دلیل افزایش تولید پروتئین کلاژن توسط سلول‌های پوست، باعث سفتی پوست و افزایش ضخامت بافت زیر پوستی می‌شود

و در نهایت علاوه بر زیبایی و سفت شدن پوست باعث درجاتی از لیفتینگ با نخ نیز می‌گردد، که اگر این عملیات تکرار گردد پوست بسیار جوان و صاف‌تر می‌شود.

از هفته سوم پس از کاشت نخ‌ها، تولید کلاژن جدید شروع می‌شود و در ماه سوم و چهارم تغییراتی پوستی در فرد به‌طور واضح مشاهده می‌شود و این تغییرات تا ماه هفتم افزایش یافته و در ماه هفتم به بعد تا ماه نهم به حداکثر می‌رسد.

نخ‌های به کار رفته برای این روش زیبایی پوست به سبک کره‌ای قابل جذب با نام پی دی او pdo می‌باشداین زمانی است که نخ تقریب جذب می‌گردد و اثر تحریک توسط نخ‌ها و تحریک کلاژن سازی به اتمام می‌رسد و ماندگاری تغییرات ایجاد شده در این چند ماه گذشته حدود 2 سال می‌باشد.

نخ‌های به کار رفته برای این روش زیبایی پوست به سبک کره‌ای قابل جذب با نام پی دی او pdo می‌باشد اما نخ‌هایی که به‌طور خاص برای بر طرف کردن و لیفت بکار می‌رود دارای خارها یا حالت روی سطح نخ است،

که جنس آن‌ها نیز pdo و قابل جذب بوده و در جلسه اول لیفتینگ با نخ برای صورت ایجاد می‌کند و با جذب نخ‌ها اثرات زیبایی نیز انجام می‌شود.

به دلیل خاردار بودن این نوع نخ در موقع کاشت فرد درجاتی از بالا کشیدن ترد لیفت خاردارپوست صورت، گونه و پیشانی را حس می‌کند و شخص پس از انجام این روش لیفت کاملاً محسوسی را همان موقع می‌بیند.

هر دو نوع نخ پس از حدود 7 ماه توسط هیدرولیز جذب می‌کردند به این صورت که توسط مراحل هیدرولیز به آب و دی اکسید کربن تبدیل و جذب می‌گردند.

یکی از موارد کاربرد کاشت نخ زیبایی پیشگیری از پیری زودرس و جلوگیری از افتادگی و شل شدن پوست و درمان چین و چروک پوست است،

بنابراین از آنجایی که روند طبیعی تولید کلاژن از سن 30 سالگی رو به کاهش می‌رود لذا از کاشت نخ قابل جذب pdo به منظور جوان ماندن پوست از سن 25 سالگی استفاده می‌کنیم.
  لیفتینگ صورت و جوان‌سازی و کشیدن پوست صورت و گرد با کاشت نخ

این روش زیبایی به مرور زمان بعد از کاشتن نخ‌ها، چروک و افتادگی در نواحی اطراف گونه، خطوط فک و گردن، پیشانی و دور دهان را به‌طور محسوس نسبت به روش‌های معمولی از بین می‌برد.

در روش لیفت کردن و رفع چروک‌های پوست صورت و گردن با نخ، از نخ‌های استریل و یک‌بار مصرف و قابل جذب استفاده می‌شود. این روش نتایجی بسیار مؤثر دارد.در روش لیفت کردن و رفع چروک‌های پوست صورت و گردن با نخ، از نخ‌های استریل و یک‌بار مصرف و قابل جذب استفاده می‌شود. این روش نتایجی بسیار مؤثر دارد.

محل‌هایی از پوست که در آن‌ها از این روش استفاده شده است تقریب حالت کشیده شدن حس می‌شود، البته این حالت کشیدگی اگر با نخ کار انجام شده باشد در جلسه اول این کشیدگی خوب احساس می‌شود،

و در غیر این صورت به مرور زمان از حداقل 4 هفته به بعد افتادگی صورت و گونه، چین و چروک‌ها با جذب نخ‌ها کاهش می‌یابد و به صورت ظاهری جوان و شاداب می‌بخشد.

نخ‌ها در داخل خود پوست پنهان می‌شوند و هر گونه اثر زخم جای سوزن کاملاً از بین خواهد رفت البته جای سوزن معمولاً دیده نمی‌شود. این نخ‌ها در طول مسیرهای از پیش تعیین شده پوست صورت و گردن قرار داده می‌شوند.

انجام روش کشیدن پوست با نخ می‌تواند روشی بسیار مناسب برای کمک به زیبایی پوست صورت و گردن و حتی بدن و جلوگیری از بر جای ماندن اثر زخم و ابتلا به عوارض جانبی مانند جراحی باشد.
در این روش پزشک با استفاده از سوزن استریل نازک مخصوص، نخ‌های متصل به سوزن را در محل‌های از پیش تعیین شده لایه‌های پوست صورت و گردن یا بدن و سینه‌ها قرار می‌دهد.در این روش پزشک با استفاده از سوزن استریل نازک مخصوص، نخ‌های متصل به سوزن را در محل‌های از پیش تعیین شده لایه‌های پوست صورت و گردن یا بدن و سینه‌ها قرار می‌دهد.

قرار دادن نخ‌ها برای هر بیمار می‌تواند متفاوت باشد. بعد از چند دقیقه سوزن برداشته شده و نخ‌های قابل جذب در زیر پوست به‌طور که پیدا نیستند باقی می‌مانند.

هزینه و قیمت کشیدن پوست و لیفتینگ با نخلیفتینگ با نخ صورت با کاشت نخ

هزینه و قیمت کشیدن پوست و لیفتینگ با نخ

از آنجا که این روش شامل هیچ گونه بی‌هوشی نبوده و در نتیجه بیمار زمان کمتری را در مطب سپری می‌کند، کشیدن پوست با نخ هزینه‌ای بسیار کمتر از عمل جراحی زیبایی و پلاستیک صورت دارد.

در واقع کشیدن پوست و جوانسازی با نخ بر حسب نوع نخ‌ها، تعداد آن‌ها و حساسیت کار توسط پزشک مرتبط تعیین می‌شود. افراد متقاضی فقط در مورد حدود هزینه انجام این روش بر حسب موضع صورت یا گردن و بدن،

می‌توانند از قیمت‌های کاشت نخ لیفتینگ با نخ و جوانسازی مطلع شوند و نمی‌توان به‌طور تلفنی از هر مطبی قیمت دقیق را مشخص کرد مثلاً ممکن است هزینه‌ها از یک موضع خط اخم و پیشانی حدود 300 تا 400 هزار تومان شروع شود،

کاشت نخ در شکمهزینه کاشت نخ در شکم و پهلو و سینه‌ها نیز حدودی دارد که پزشک در جلسه مشاوره با توجه به موارد گفته شده تعیین می‌کند.

گاهی پزشک در موارد لیفتینگ با نخ و جوانسازی تشخیص می‌دهد که کاشت نخ برای شما مناسب نیست و نمی‌تواند انتظار شما را برآورده کند و نیاز به ترکیب با سایر روش‌های زیبایی و یا کلاً روش دیگری است.

پس برای قیمت کاشت نخ و هزینه انجام این روش فقط به دنبال قیمت کاشت نخ لیفت یا لیفتینگ با نخ بودن کافی نیست بلکه باید با پزشکان مختلف مشاوره حضوری داشته باشید تا نتیجه مناسب را بگیرید.

گاهی کاشت نخ برای لیفتینگ با نخو جوانسازی نیاز به دو جلسه دارد که شما ابتدا هزینه‌ای را در جلسه اول پرداخت می‌کنید و سپس بعد از چند ماه برای ترمیم و اثر گذاری نخ‌ها در پوست از نخ‌هایی دیگری استفاده می‌کند.

جوان سازی با استفاده از نخ لیفتینگکه در جلسه مشاوره پزشک با توجه به سن و وضعیت پوست شما و پیشگیری از چین و چروک بیشتر تشخیص می‌دهد تا مواردی را در نظر بگیرید و به شما اعلام می‌کند تا در مورد هزینه قطعی تصمیم بگیرید.

  لیفت با نخ برای کشیدن پوست های افتاده و با اثر فوری

افراد نمی‌توانند با در نظر گرفتن کمترین قیمت کاشت نخ بدون در نظر گرفتن نوع پوست، عمق چروک و افتادگی یا سؤال در مورد تعداد و نوع نخ‌ها به‌طور تلفنی انتخاب مناسبی برای انجام این روش داشته باشند.

بلکه این پزشک است که با دیدن صورت و بدن شما و سؤالاتی که می‌پرسد می‌توانند قیمت دقیق‌تری برای کاشت نخ لیفت و جوانسازی پوست صورت و گردن یا بدن تعیین کند.

مشاوره برای کاشت نخ صورت و افرادی که مناسب برای انجام هستند

لیفت با نخ برای کشین پوست شل شدهابتدا دکتر مرتبط شما را از نظر طب چینی و یا طب غربی معاینه می‌کند. او کیفیت پوست، میزان افتادگی را بررسی می‌کند. سپس در مورد جزئیات این روش کاشت نخ قابل جذب با شما صحبت کرده و به سوا لات شما پاسخ می‌دهد.

در طول مشاوره، پزشک ارزیابی می‌کند که آیا شما فرد مناسبی برای انجام این روش هستید یا خیر.

مشاوره با پزشکانی که در زمینه روش کره‌ای کاشت نخ زیبایی پوست می‌تواند به شما کمک کند که آیا این روش باید برای شما انجام شود یا نه و اینکه چقدر می‌تواند اثر گذار باشد.

زیرا این روش هم در موارد اثراتی کمی برای بعضی افراد دارد و به جای جمع آوری اطلاعات بیشتر قبل از مشاوره، برای این روش نظر پزشک مهم است و شما نمی‌توانید انتخاب 100 درصد داشته باشید.

به‌طور کلی بهترین افراد مناسب برای انجام لیفت کردن پوست با نخ لیفت کار و نخ پیچ دار و مونو pdo، زنان و مردان 25 تا 60 سال هستند که روشی بهتر و بادوام است و مناسب برای افرادی است

که یک جوانسازی پوست ماندگار و طبیعی می‌خواهند ولی قصد ندارند عمل جراحی برای کشیدن پوست صورت و پیشانی انجام دهند.

بیشتر این افراد شل شدگی پوست صورت و گردن و چین و چروک‌های عمیق پوست صورت را تجربه می‌کنند ولی افتادگی پوست صورت به‌طور شدید که نیازمند انجام عمل جراحی باشد، ایجاد نمی‌شود.

کاشت نخ قابل جذب جوانسازی چقدر ماندگار است و آیا نیاز به انجام دوباره است؟

کاشت نخ جوان سازی و لیفتینگ پوست صورت و گردنمعمولاً انجام یک بار کاشت نخ یا دو بار بر حسب نظر پزشک برای رسیدن به لیفت و رفع چین و چروک پوست تا 2 سال کافی می‌باشد.

البته نوع نخ‌ها در این مورد مهم است و سعی می‌شود از نخ‌های باکیفیت و فرم مناسب جهت کشیدگی آنی پوست یا مدت دار و جوانسازی حتمی برای پوست استفاده شود.

در صورت لزوم برای جلوگیری از پیری زودرس، جوانی صورت و گردن ماندگارتر این روش بعد از جذب نخ‌ها یعنی 6 تا 9 ماه بعد، می‌توان روش کاشت نخ دوباره تکرار کرد.

عوارض کاشت نخ لیفت و جوانسازی

زمان انجام و عوارض کاشت نخ لیفت و جوانسازی و زیبایی پوست

انجام روش کاشت نخ لیفت و زیبایی پوست در حدود نیم تا یک ساعت طول می‌کشد و معمولاً بر حسب نیاز با کرم موضعی پوست صورت و گردن بی‌حس می‌شود. این روش به یک تا 2 جلسه در 2 سال نیاز هست.

عوارض بعد از کاشت نخ می‌تواند درد و احساس ناراحتی در موقع قرار دادن نخ‌ها باشد که بسیار کم بوده و در صورت لزوم پزشک برای بعضی افراد تنها از تیلنول برای تسکین درد استفاده می‌کنند.

در بیشتر موارد، کمپرس یخ برای 24 تا 48 ساعت پس از لیفتینگ با نخ توصیه می‌شود.

بسته به شغل و میزان مدارا کردن فرد، گاهی در بعضی خانم‌ها و آقایان ممکن است مقداری کبودی و تورم‌هایی در صورت ایجاد شده باشد که خیلی زود بر طرف می‌شود.

  نخ ليفت برای چین و چروک جايگزين روش ليزر برای جوانسازی و کشيدن پوست صورت

بیشتر خانم‌ها تا یک هفته پس از انجام کاشت نخ‌ها در پوست از لوازم آرایشی و ترمیم پوست صورت نیز استفاده می‌کنند.

اثر این روش در طی 1.5 سال یا حتی بیشتر باقی می‌ماند که میزان آن بستگی به سن، میزان افتادگی پوست و تعداد و نوع نخ‌های کاشته شده دارد.

فرایند کلاژن سازی برای کشیدن و جوانسازی پوست صورت

نخ‌های مورد استفاده قابل جذب بوده و پوست را جهت تولید کلاژن و کمک به افزایش حجم آن به صورت طبیعی و تدریجی، تحریک می‌کند.از آن جا که کلاژن پروتئینی است که در تمام بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی از اجزای سازنده بیشتر بافت‌های بدن است، ممکن است متوجه نباشید که این کلاژن است

که توانایی طبیعی و قدرت پوست برای حفظ ساختار و شکل خودش را در آن ایجاد می‌کند. کمبود و شکست کلاژن باعث ایجاد چروک و افتادگی پوست می‌شود.

البته به غیر از شکستن و از بین رفتن کلاژن مسائل دیگری نیز در پیری پوست مؤثر هستند.

مانند برخی از آمینو اسیدها که شکست آن‌ها موجب شکست کلاژن می‌شود. ولی به‌طور کلی کلاژن کمتر به معنی چین و چروک بیشتر خواهد بود.

روش‌هایی نیز وجود دارند که می‌توان برای کمک به کاهش سرعت از بین رفتن کلاژن یا حتی بازیابی آن استفاده کرد. کاهش سرعت از بین رفتن کلاژن به عنوان روشی دفاعی از استراتژی کلی در نظر گرفته می‌شود.

نیمه دیگر استراتژی برای حفظ کلاژن ترمیم است. برای این منظور از موادی که آسیب وارد شده توسط رادیکال‌های آزاد را با ترمیم آن کاهش می‌دهند یا موادی که به رشد و جایگزینی کلاژن جدید کمک می‌کنند، استفاده می‌شود.

بهترین حالت آن است که روشی مناسب و کارآمد برای پیشگیری و تحریک کلاژن سازی که توانایی انجام هر دو کار را داشته باشد پیدا کنیم. روش کاشت نخ لیفت و جوانسازی یکی از مؤثرترین روش‌های کلینیکی برای زیبایی پوست و جلوگیری از افتادگی است.

جراحی زیبایی ویکی پدیا

مطالب مشابه این صفحه:

تیتر موضوعات مطلب: کلیک کنید تا سریع ببیند.

برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
جوانسازی و لیفت و حجم دادن صورت با روش کاشت نخ های مخصوص /با سبک کره ای و چینی  تماس و مشاوره