خانه کلینیک ها / پوست و مو / جوانسازی، لیفتینگ و چین و چروک / درمان افتادگی و لیفتینگ پوست صورت، گردن با طب سوزنی فیس لیفت

درمان افتادگی و لیفتینگ پوست صورت، گردن با طب سوزنی فیس لیفت

درمان افتادگی پوست با طب سوزنی لیفتینگ در جلسات هفتگی، ماهیانه یا 1.5 سال یکبار بهترین گزینه جوانسازی قوی و سریع برای شما که دچار افتادگی و شلی پوست در نواحی صورت، گردن و بدن شده اید است به خصوص بعد از کاهش وزن زیاد.

طب سوزنی برای درمان افتادگی پوستاگر می خواهید بدون جراحی و روش های موقت، شل بودن پوست صورت، سینه ها، گونه و غبغب را برطرف کنید و همچنین علاوه بر لیفت باعث جوانسازی پوست صورت، کاهش منافذ باز صورت و رفع جای جوش و چین و چروک پوست صورت خود شوید، زمان را از دست ندهید.

پیش از آنکه به طب سوزنی لیفت پوست صورت بپردازیم، بهتر است حتما در نظر داشته باشید که طب سوزنی لیفتینگ پوست صورت در واقع کشیدن پوست صورت نیست.

طب سوزنی لیفتینگ در درمان افتادگی پوست، آن را نمی کشد ولی باعث صاف شدن و سفتی آن می شود

بله همین طور است، سوزن های ظریف با تحریک سلول های پوست باعث تحریک فرایند کلاژن سازی در لایه زیرین پوست و تحریک انرژی چی در قیمت اعضای داخلی بدن مرتبط با پوست شده و بدن اقدام به ترمیم پوست و سفت کردن آن در محل قرار گیری سوزن ها می کند.

اگر به طور مرتب درمان را انجام داده و آن را خوب دنبال کنید، به احتمال زیاد پوست صورت بهبود پیدا کرده و مشکل تیرگی زیر چشم و خطوط ریز و تا حدی عمیق صورت از بین خواهند رفت.

لطفا برای کاربردی بودن روش امتیاز دهید

امتیاز پزشکان برای کاربرد روش

امتیاز مطلب

کلینیک تهران 021-88797607 برای اطلاعات بیشتر روی تماس با پزشک کلیک کنید.

تماس با پزشک
امتیاز کاربران: 3.52 ( 45 تعداد آرا:)

اگر خوش شانس باشید، پس از انجام چند جلسه پوست صورت شما بدون آنکه واقعا لیفتینگ پوست صورت انجام داده باشید، کاملا کشیده و صاف خواهد شد و پر انرژی و جوان تر به نظر خواهید آمد.
همچنین ببینید:  چین و چروک پوست با امبدینگ نخ صورت کاهش داشته و در برابر اشعه خورشید محافظت می‌کند

لیفتینگ و جوانسازی عمیق پوست صورت برای یک خانم مسن با طب چینی و سوزنی

افراد نسبت به نتایج طب سوزنی لیفت صورت چه نظری دارند و چه حرف هایی می زنند

موافقان طب سوزنی لیفتینگ برای درمان افتادگی پوست صورت همچنین می گویند که هزینه این روش بسیار مقرون به صرفه تر از روش های دیگر و مشابه است.از طرف دیگر، اگر از آن تنها انتظار کمی بهبود ظاهر و کاهش استرس دارید، قطعا طب سوزنی برای شما روشی ایده آل خواهد بود.

واکنش مردم نسبت به طب سوزنی فیس لیفت یا درمان افتادگی پوست صورت معمولاً طیف گسترده‌ای دارد و متفاوت است. برخی می‌گویند که این روش درواقع تأثیر خاصی بر روی صورت نگذاشته و شرایط پوست در قبل و بعد از انجام درمان تفاوت چندانی نمی‌کند.

برخی دیگر از قسم می‌خورند که طب سوزنی زیبایی لیفت، اثری بسیار فراتر از طراوت پوست دارد و در حقیقت پوست آن‌ها را سال‌ها جوان‌تر کرده است. این افراد از احساس جدید و بهتر خود صحبت می‌کنند و می‌گویند که جوانی را از اعماق درون حس می‌کنند.

برخی دیگر نیز می گویند که طب سوزنی تاثیری فراتر از طراوت بخشی پوست صورت داشته و ظاهر آن ها را چندین سال جوانتر کرده و اکنون آن ها احساسی بهتر داشته و جوانی را در درون خود احساس می کنند.

درمان افتادگی پوست صورت و گردن و غبغب با طب سنتی ماندگار چین

نگرش مثبت آن‌ها نسبت به نتایج و اثر درمان، باعث شده طب سوزنی برای لیفتینگ پوست ازنظر آن‌ها روشی بسیار مؤثر و هزینه‌ای که در قبال آن می‌پردازند بسیار به‌صرفه باشد. اگر در مورد آثار، فواید و نتایج درمان‌های جایگزین رفع افتادگی و شلی پوست تردید دارید، باید از همان ابتدا انتظار خود را نسبت به این روش درمانی تعدیل کنید؛

یعنی باید بدانید که اصولاً طب سوزنی از آن دسته درمان‌هایی نیست که پوست چهره شما را یکباره عوض کند.

ولی اگر طرفدار روش‌های طبیعی درمان افتادگی پوست برای بهبود وضعیت پوست و کاهش استرس هستید، لیفتینگ پوست صورت و گردن با طب سوزنی چین می‌تواند گزینه‌ای ایده آل برای شما باشد.

همچنین ببینید:  طب سوزنی طلا برای جوان سازی و ضد پیری پوست و سلامتی آن

درمان افتادگی و چروک پوست صورت با طب سوزنی و آرایشی ماندگار چین

نقش الاستین در لیفتینگ پوست و درمان افتادگی پوست صورت بدون جراحی

پوست انسان معمولاً در طول زمان به دلیل تغذیه نامناسب، گوارش نامناسب و عدم مراقبت، کشسانی و الاستیسیته خود را از دست می‌دهد و دچار شلی و افتادگی پوست در صورت و بدن می شود.

انتخاب یک برنامه  غذایی آنتی اکسیدانی و مغذای به شما کمک می‌کند تا سالم‌ و جوان‌تر باقی‌مانده و بدن ترکیبات لازم برای تولید الاستین را از ترکیبات مغذی، جذب می کند.

ازجمله روش های تحریک الاستین پوست می توان به طب سوزنی لیفتینگ پوست، فشار درمانی و روش‌هایی مبتنی بر جریان خفیف الکتریسیته اشاره کرد که به تحریک تولید الاستین به‌صورت طبیعی در پوست، کمک می‌کنند.

رفع افتادگی و چروک خطول خط خنده با طب سنتی ماندگار

نحوه عملکرد و انجام طب سوزنی لیفتینگ پوست چکونه است

اصول و روش‌ طب سوزنی درمان افتادگی پوست صورت شامل قرار دادن سوزن‌هایی در نقاط خاصی از بدن است که در هر جلسه مدت زمانی در موضع صورت قرار می گیرد.

و نیز سوزن های ظریف در مسیر چین و چروک های پوستی برای ایجاد زخم ریز در زیر پوست و لایه های درمی شده تا با تحریک سلول های پوست با افزایش فرایند کلاژن سازی و بازسازی سلولی توسط بدن پوست را صاف و سفت کند.

در طب سوزنی زیبایی برای درمان افتادگی پوست، سوزن‌ها در مریدین ها که وظیفه حمل انرژی و خون به بافت‌های صورت و استخوان‌ها را بر عهده‌دارند، فرو می‌روند. برخی از این مریدین ها در گونه‌ها، پیشانی، گوش‌ و چانه‌ها قرار دارند.

این نقاط در طول مریدین ها که همان مسیرهای جریان انرژی چی در بدن هستند، قرار دارند و باعث درمان درونی بدن جهت سلامتی پوست می شوند.

کاهش افتادگی و شلی پوست دور لب و خط خنده

از طب سوزنی آرایشی و لیفتینگ پوست چه نتیجه ای باید انتظار داشت؟

نام این روش ممکن است کمی گمراه کننده باشد ولی طب سوزنی لیفتینگ پوست صورت همانطور که گفتیم واقعا فقط شامل درمان افتادگی پوست صورت نیست، بلکه این روش نیز آنچنان چشم گیر و بزرگ است که می توانید کاهش و حذف چین و چروک های ریز دور چشم و کاهش خطوط عمیق پیشانی و خط خنده را ببینید.

همچنین ببینید:  طب سوزنی ضد پیری برای جوانسازی پوست صورت و گردن چطور اثر می کند؟

همچنین باید انتظار انجام چند جلسه درمانی برای بهره بردن از تاثیرات آن را داشته باشید. برخی پزشکان طب سوزنی انجام 15 تا 20 جلسه درمانی در طول یک دوره یک ماهه را پیشنهاد می دهند

کاهش افتادگی و لیفت صورت و خط خنده با طب سوزنی زیبایی صورت

آیا طب سوزنی برای لیفتینگ پوست صورت و گردن عوارض جانبی دارد؟

حقیقت این است که این پروسه فرآیندی بدون درد است و آسیب ظاهری پوست است و میانگین افراد در هنگام انجام این کار به خواب می روند.

این روش یک روش غیر تهاجمی است که با استفاده از فرو کردن سوزن در نقاط انرژی چی بدن به منظور ایجاد ظاهری جوانتر رشد سلولی و منبع خون را تحریک می کند.بسیاری از افراد ایمان دارند که لیفتینگ پوست با طب سوزنی زیبایی واقعا موثر است .

حقیقت این است که این روش که بسیار به آنها کمک می کند اصلا دردناک نیست.در حالی که بسیاری از افراد بطور سنتی به استفاده از کرم ها، لوسیون ها و درمانهای گیاهی پایبند هستند استفاده از طب سوزنی لیفتینگ پوست صورت هنوز در میان عامه مردم افزایش می یابد.

جراجی زیبایی ویکی پدیا فارسی 

همچنین بررسی کنید

طب سوزنی برای جوان سازی صورت

طب سوزنی ضد پیری برای جوانسازی پوست صورت و گردن چطور اثر می کند؟

امروزه خانم‌ها به دنبال روش‌های جایگزین غیر جراحی و بدون عارضه برای جوانسازی و زیبایی پوست …

۱۳ نظرات

 1. با سلام….من میخاستم بدونم اگه برای رفع افتادگی پوست صورتم بیام مرکزتون..برا هر جلسه چقدر هزینه لازمه…؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منتظر جواب هستم…

 2. سلام..وقتتون بخیر…هزیزنه ای که در ویدیوی بالا گفته بین ۱۲۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار برای هر جلسه هست..و در کل ۱۰ جلسه به طور نسبی میتونه جواب بده ..اما دقیقا متوجه نشدم به پول ایران حدودا چقدر هزینه میبره برای ۱۰ جلسه…ممنون میشم بفرمایین…

 3. سلام آیا برای افرادی که کلاژن تزریق کردن هم این روش مناسبه؟چون معمولا مواد تزریقی وارد مایع میان بافتی میشن.

 4. من میخوام طب سوزنی انجام بدم کجا باید مراجعه کنم (تهران)

 5. نام طب سوزنی که در تهران معتبر باشد و به همه پوستها بسازد ؟ چون ی پوستهایی حساس هم هستن که ممکنه جواب خوبی نگیره…ایا این طب سوزنی معتبر میتواند برای همه پوستها تضمین جوان سازی باشد…؟؟

  • اینها که همشون خارجی هستند و از کجا معلوم که طب سوزنی انجام داده اند

   • سلام خدمت شما.اولا ما اجازه گذاشتن تصاویر خانم ها در ایران را نداریم.دوما، شما می توانید در سایت یوتیوب و پزشکان خارجی در مورد طب سوزنی زیبایی تحقیق کنید.سوما، زیبایی پوست با طب سوزنی چیز عجیب و قریبی نیست و ممکن است می تونید چند جلسه پیش یک پزشک بروید تا تست کنید.

  • لطفا برای پاسخ بهتر به سوالات خود با تلفن های گذاشته شده در داخل مطالب تماس بگیرید.

 6. سلام
  ممنون از توضیحاتتون .میخواستم بدونم برای چروک های اطراف چشم که اصطلاحا بهش خط لبخند میگن هم میشه با این روش کاری انجام داد؟برای خانمی که پیر نیست ۳۶ سالشه ولی پوست نازک داره و در حال خنده پر از چروک میشه.
  ممنونم.

 7. زهرا تقی خانی

  سلام خدمت شما بزگوار
  آیا در کرج مرکز و کلینیک طب سوزنی هست یا خیر؟
  هزینه درمان چین و چروک صورت با طب سوزنی چقدر است؟ متشکرم

 8. سلام چنین عملکردی در کجا انجام میشه ..ایا مکان معتبر و افراد زبده درایران برای انجام چنین روشی عست..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفع اندام سیب و گلابی شکل بدون جراحی
دستورهای غذایی لذیذ بگیرید.!