موضوعات داغ

درمان افتادگی پوست صورت و سفت شدن آن با طب سوزنی سنتی آرایشی چین و کره

اگر شما به هر دلیلی دچار شلی و افتادگی و کاهش حجم گونه ها، افتادگی و چروک پیشانی و بزرگ شدن غبغب و شلی پوست و عضلات فک دو طرف صورت هستید، درمان افتادگی پوست صورت یا سفت شدن پوست صورت و گردن با روش های زیبایی کره ای و چینی به خوبی امکان پذیر است

درمان افتادگی پوست و لیفت صورت با طب سوزنی لیفتینگ در جلسات هفتگی، ماهیانه بهترین گزینه جوانسازی قوی و سریع برای شما که دچار افتادگی و شلی پوست در نواحی صورت، گردن و بدن شده اید است به خصوص بعد از کاهش وزن زیاد است.

اگر می خواهید بدون جراحی و روش های موقت، شل بودن پوست صورت، سینه ها، گونه و غبغب را برطرف کنید و

همچنین علاوه بر لیفت باعث جوانسازی پوست صورت، کاهش منافذ باز صورت و رفع جای جوش و چین و چروک پوست صورت خود شوید، زمان را از دست ندهید.

پیش از آنکه به طب سوزنی لیفت پوست صورت بپردازیم، بهتر است حتما در نظر داشته باشید که طب سوزنی لیفتینگ پوست صورت در واقع کشیدن پوست صورت نیست.


درمان افتادگی پوست صورت با طب سوزنی، آن را نمی کشد ولی باعث صاف شدن لیفت صورت می شود

بله همین طور است، سوزن های ظریف با تحریک سلول های پوست باعث تحریک فرایند کلاژن سازی در لایه زیرین پوست

و تحریک انرژی چی در قیمت اعضای داخلی بدن مرتبط با پوست شده و بدن اقدام به ترمیم پوست و سفت کردن آن در محل قرار گیری سوزن ها می کند.

اگر به طور مرتب درمان را انجام داده و آن را خوب دنبال کنید، به احتمال زیاد پوست صورت بهبود پیدا کرده و مشکل تیرگی زیر چشم و خطوط ریز و تا حدی عمیق صورت از بین خواهند رفت.

اگر خوش شانس باشید، پس از انجام چند جلسه پوست صورت شما بدون آنکه واقعا لیفتینگ پوست صورت انجام داده باشید، کاملا کشیده و صاف خواهد شد و پر انرژی و جوان تر به نظر خواهید آمد.

فیلم عملکرد لیفتینگ و جوانسازی صورت با طب سوزنی درمقایسه با دیگر روش ها


سفت شدن پوست صورت با طب سنتی چین در افراد چه تاثیراتی داشته و به این روش چه نظری دارند و چه حرف هایی می زنند؟

لیفتینگ و جوانسازی عمیق پوست صورت برای یک خانم مسن با طب چینی و سوزنیموافقان درمان افتادگی پوست صورت و در نتیجه سفت شدن پوست صورت با طب سنتی آرایشی و طب سوزنی چین همچنین می گویند که هزینه این روش بسیار مقرون به صرفه تر از روش های دیگر و مشابه است.

از طرف دیگر، اگر از آن تنها انتظار کمی بهبود ظاهر و کاهش استرس دارید، قطعا طب سوزنی برای شما روشی ایده آل خواهد بود.

واکنش مردم نسبت به طب سوزنی فیس لیفت یا درمان افتادگی پوست صورت معمولاً طیف گسترده‌ای دارد و متفاوت است.

برخی می‌گویند که این روش درواقع تأثیر خاصی بر روی صورت نگذاشته و شرایط پوست در قبل و بعد از انجام درمان تفاوت چندانی نمی‌کند.

برخی دیگر از قسم می‌خورند که طب سوزنی زیبایی لیفت، اثری بسیار فراتر از طراوت پوست دارد و در حقیقت پوست آن‌ها را سال‌ها جوان‌تر کرده است.

این افراد از احساس جدید و بهتر خود صحبت می‌کنند و می‌گویند که جوانی را از اعماق درون حس می‌کنند.

برخی دیگر نیز می گویند که طب سوزنی تاثیری فراتر از طراوت بخشی پوست صورت داشته و ظاهر آن ها را چندین سال جوانتر کرده و اکنون آن ها احساسی بهتر داشته و جوانی را در درون خود احساس می کنند.

درمان افتادگی پوست صورت و گردن و غبغب با طب سنتی ماندگار چین

نگرش مثبت آن‌ها نسبت به نتایج و اثر درمان، باعث شده طب سوزنی برای لیفتینگ پوست ازنظر آن‌ها روشی بسیار مؤثر و هزینه‌ای که در قبال آن می‌پردازند بسیار به‌صرفه باشد.

 اگر در مورد آثار، فواید و نتایج درمان‌های جایگزین رفع افتادگی و شلی پوست تردید دارید، باید از همان ابتدا انتظار خود را نسبت به این روش درمانی تعدیل کنید؛

یعنی باید بدانید که اصولاً طب سوزنی از آن دسته درمان‌هایی نیست که پوست چهره شما را یکباره عوض کند.

ولی اگر طرفدار روش‌های طبیعی درمان افتادگی پوست برای بهبود وضعیت پوست و کاهش استرس هستید، لیفتینگ پوست صورت و گردن با طب سوزنی چین می‌تواند گزینه‌ای ایده آل برای شما باشد.

درمان افتادگی و چروک پوست صورت با طب سوزنی و آرایشی ماندگار چین

نقش الاستین در سفت شدن پوست صورت و درمان افتادگی پوست صورت بدون جراحی با طب سوزنی

پوست انسان معمولاً در طول زمان به دلیل تغذیه نامناسب، گوارش نامناسب و عدم مراقبت، کشسانی و الاستیسیته خود را از دست می‌دهد و دچار شلی و افتادگی پوست در صورت و بدن می شود.

انتخاب یک برنامه  غذایی آنتی اکسیدانی و مغذای به شما کمک می‌کند تا سالم‌ و جوان‌تر باقی‌مانده و بدن ترکیبات لازم برای تولید الاستین را از ترکیبات مغذی، جذب می کند.

ازجمله روش های تحریک الاستین پوست می توان به طب سوزنی لیفتینگ پوست، فشار درمانی و روش‌هایی مبتنی بر جریان خفیف الکتریسیته اشاره کرد که به تحریک تولید الاستین به‌صورت طبیعی در پوست، کمک می‌کنند.

رفع افتادگی و چروک خطول خط خنده با طب سنتی ماندگار

نحوه عملکرد و انجام طب سوزنی لیفتینگ پوست چگونه است

اصول و روش‌ طب سوزنی درمان افتادگی پوست صورت شامل قرار دادن سوزن‌هایی در نقاط خاصی از بدن است که در هر جلسه مدت زمانی در موضع صورت قرار می گیرد.

و نیز سوزن های ظریف در مسیر چین و چروک های پوستی برای ایجاد زخم ریز در زیر پوست و لایه های درمی شده تا با تحریک سلول های پوست با افزایش فرایند کلاژن سازی و بازسازی سلولی توسط بدن پوست را صاف و سفت کند.

در طب سوزنی زیبایی برای درمان افتادگی پوست، سوزن‌ها در مریدین ها که وظیفه حمل انرژی و خون به بافت‌های صورت و استخوان‌ها را بر عهده‌دارند، فرو می‌روند.

برخی از این مریدین ها در گونه‌ها، پیشانی، گوش‌ و چانه‌ها قرار دارند.

این نقاط در طول مریدین ها که همان مسیرهای جریان انرژی چی در بدن هستند، قرار دارند و باعث درمان درونی بدن جهت سلامتی پوست می شوند.

کاهش افتادگی و شلی پوست دور لب و خط خنده

از طب سوزنی آرایشی و لیفتینگ پوست چه نتیجه ای باید انتظار داشت؟

نام این روش ممکن است کمی گمراه کننده باشد ولی طب سوزنی لیفتینگ پوست صورت همانطور که گفتیم واقعا فقط شامل درمان افتادگی پوست صورت نیست،

بلکه این روش نیز آنچنان چشم گیر و بزرگ است که می توانید کاهش و حذف چین و چروک های ریز دور چشم و کاهش خطوط عمیق پیشانی و خط خنده را ببینید.

همچنین باید انتظار انجام چند جلسه درمانی برای بهره بردن از تاثیرات آن را داشته باشید. برخی پزشکان طب سوزنی انجام 15 تا 20 جلسه درمانی در طول یک دوره یک ماهه را پیشنهاد می دهند

کاهش افتادگی و لیفت صورت و خط خنده با طب سوزنی زیبایی صورت

آیا طب سوزنی برای درمان افتادگی پوست و لیفتینگ صورت و گردن عوارض جانبی دارد؟

حقیقت این است که این پروسه فرآیندی بدون درد است و آسیب ظاهری پوست است و میانگین افراد در هنگام انجام این کار به خواب می روند.

این روش یک روش غیر تهاجمی است که با استفاده از فرو کردن سوزن در نقاط انرژی چی بدن به منظور ایجاد ظاهری جوانتر رشد سلولی و منبع خون را تحریک می کند.بسیاری از افراد ایمان دارند که لیفتینگ پوست با طب سوزنی زیبایی واقعا موثر است .

حقیقت این است که این روش که بسیار به آنها کمک می کند اصلا دردناک نیست.

در حالی که بسیاری از افراد بطور سنتی به استفاده از کرم ها، لوسیون ها و درمانهای گیاهی پایبند هستند استفاده از طب سوزنی لیفتینگ پوست صورت هنوز در میان عامه مردم افزایش می یابد.

یکی از روش‌های کاملا موثر ضد چین و چروک پوست پیشانی، دور و زیر چشم، نواحی فک، دور لب و خط خنده تا گردن که

اخیراً توجه بسیاری از خانم ها و حتی آقایان را به خود در ایران جلب کرده، طب سوزنی زیبایی یا آرایشی پوست صورت هست.

شما می توانید با روش طب سوزنی زیبایی صورت، کاهش زیادی از چین و چروک دور چشم و در نواحی مختلف صورت را داشته باشید که البته همه چروک ها در یک زمان از بین نمی روند و بعضی نواحی چروک مثل دور چشم و پیشانی سریعتر برطرف و کاهش می یابد.

طب سوزنی ضد چین و چروک پوست و زیبایی صورت روشی است که نه‌تنها ظاهر پوست صورت شما از لحاظ چین و چروک و افتادگی یا شلی پوست،

باز بودن منافذ و تیره بودن رنگ پوست و اثر جای جوش یا زخم را رفع می کند بلکه سلامتی تمام اعضای داخلی بدن شمارا نیز تقویت و در عملکرد صحیح آنها اثر می‌ گذارد.

درواقع اساس طب سوزنی چین معتقد است که مثلاً عدم تعادل و نقص عملکرد در کلیه‌ها می‌تواند علائم سیاهی و پف زیر چشم ایجاد می شود و مشکل ریه ها و کبد در کاهش کیفیت پوست صورت و بدن ظاهر می شود.

طب سوزنی ضد چین و چروک پوست

طب سوزنی فیس لیفتینگ آرایشی پوست جایگزینی برای جراحی زیبایی

هر روز زنان و مردان بیشتری به دنبال کشیدن پوست و جوان نگاه داشتن ظاهر چهره خود به صورت طبیعی هستند.

کشیدن یا لیفتینگ پوست صورت و گردن از طریق جراحی و با استفاده از روش هایی مانند تزریق بوتاکس، تا حدی با روش های طبیعی  مانند طب سوزنی لیفتینگ جایگزین شده اند

طب سوزنی زیبای و آرایشی به مدت چندین هزار سال است که برای درمان انواع بیماری ها که برطرف کردن خطوط و چین و چروک پوست صورت گردن نیز یکی از آنها است، استفاده می شود.

با در نظر گرفتن این واقعیت که این روش زیبایی طب چینی می تواند مشکلات بدن را برطرف کند،

باید از خود بپرسم که چطور این روش ممکن است بتواند از پیری پوست جلوگیری کند، ممکن است عاجز باشد؟!

کشیدن و سفت شدن پوست امروزه بسیار مرسوم و رایج است ولی هیچکس نمی خواهد برای انجام جراحی پلاستیک یا تزریق مواد سمی در پوست خود اقدام کند.

طب سوزنی آرایشی یا زیبایی با استفاده از نقاط مخصوص حرکت مسیر انرژی چی که طبق تعریف طب چینی در قسمت های مختلف بدن قرار دارند، برای تحریک و افزایش نیروی چی استفاده می شود.

هر نقطه دارای عملکرد مخصوصی است ولی هنگامی که این نقاط مخصوص طب سوزنی همراه با یکدیگر مورد استفاده قرار گیرند، برهم کنش ها، تاثیرات مختلف و پیچیده ای برای سلامتی، زیبایی، قوام پوست و عضلات دارند.

روش لیفتینگ پوست و جوانسازی با طب سوزنی زیبایی صورت و گردن

جلوگیری از چین و چروک با طب سوزنی لیفت صورتبه تمام زنان و مردان با هر شرایطی که برای پوست صورت و گردن آنها بوجود آمده است پیشنهاد می کنم حتما این روش درمانی و زیبای را امتحان کنید.

این روش که همچنین با طب سوزنی آرایشی و جوانسازی پوست نیز شناخته می شود، از شرق دور آمده و حالا در اینجا مورد استفاده قرار می گیرد.

این روش جدید که از یک هنر باستانی گرفته شده که در آن از سوزن های بسیار نازک و استریل استفاده می شود که می تواند باعث از بین بردن خطوط، کاهش عمق چین و چروک و روشن شدن و لیفتینگ پوست شود.

این روش بر اساس طب باستانی چینی که در طول زمان خودش را ثابت کرده است می باشد. در این روش چینی بدن به صورت کل بررسی می شود.

طب سوزنی زیبایی و طب سوزنی جوان ساز صورت

نحوه درمان افتادگی پوست صورت با طب سوزنی سنتی چطور و از چه طریقی انجام می شود

طب سوزنی باستانی برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله میگرن، ورم مفاصل و بسیاری از موارد دیگر استفاده می شود. در این روش طبی، نیروی چی (Qi) به عنوان نیرو و انرژی حیاتی بدن در نظر گرفته می شود.

این نیرو به طور مداوم در کانال ها و مجراهای بدن در گردش است و با جریان داشتن در داخل بدن، صورت ما را به استخوان ها و دیگر اعضای ما ارتباط می دهد.

زمانی که جریان نیروی چی به علت استرس و اضطراب، مواد شیمیایی و سمی محیطی یا تغذیه نا مناسب، راکد شده و یا مسیر آن مسدود می شود، تاثیر آن به صورت خستگی، افتادگی پوست، پف کردن و تورم صورت بروز می کند.

استفاده از طب سوزنی به بهبود جای جوش و آکنه کمک می کندپس از یک مشورت اولیه با پزشک یا درمانگر طب سوزنی، ما انسداد نیروی چی در اطراف خطوط لبخند و خطوط اطراف چشم ها را برطرف کنیم و این کار تکرار می شود

تا پوست سطح صافی بدست آورد البته با درمان از داخل و تحریک موضعی پوست.

سوزن های زیباکننده پوست صورت در این روش چگونه هستند

سوزنهای مورد استفاده جوانسازی بسیار نازک و استریل هستند تنها یک بار از سوزن برای هر فرد در هر جلسه طب سوزنی آرایشی استفاده می شود.ممکن است بعضی افراد کمی احساس سوزش داشته باشند.

در واقع این روش به جز فشاری جزئی و سوزش بسیار خفیف، هیچ گونه دردی ندارد. در هنگام انجام طب سوزنی لیفت صورت شما آرامشی خاص همراه با گرمایی که بدن را پر می کرد خواهید داشت.

پس از پایان درمان در آینه ای که به شما داده می شود نگاه کنید صورت واقعا می می درخشد و بسیار شاداب تر شده است.خطوط ریز روی پوست در جلسات کمتری کاملا از بین می روند

که واقعا شگفت انگیز بود بعضی افراد جای زخم و جوش هایی روی صورت دارند که در حین جوانسازی طب سوزنی آرایشی نیز می توان آنها را کم رنگ یا محو کرد.

نقاط مختلفی برای جوان سازی صورت استفاده می شودطب سوزنی برای سفت شدن پوست صورت چقدر اثر دارد و چند جلسه طول می کشد

ممکن است چند جلسه طول بکشد تا کاهش و از بین رفتن خطوط و چین و چروک های عمیق آغاز شود. به یاد داشته باشید که ده ها سال طول کشیده است تا این خطوط بر روی صورت ما بوجود آیند!

همانند هر روش درمانی دیگر، عوامل زیادی در تعیین میزان موفقیت آمیز و اثر بخش بودن این درمان، دخیل هستند. حتما از پزشک یا درمانگر طب سوزنی قبل از درمان معاینه بخواهید.

علاوه بر این نقاط، ممکن است نقاط دیگری هم برای درمان مشکلات مختلف که ممکن است بر روی سلامت ظاهری پوست و رنگ چهره فرد تاثیر بگذارد، انتخاب شوند.

حتما شما هم این مساله را قبول دارید که وقتی در سلامت کامل هستید نسبت به زمانی که خسته، کم انرژی و مریض هستید، ظاهر بهتر و شادابی دارید.

استفاده از درمان افتادگی پوست صورت با طب سوزنی توسط افراد مشهور

بسیاری از افراد مشهور از طب سوزنی استفاده می کنندپرینس(prince خواننده مرد آمریکایی)، مدونا (Madonna خواننده زن آمریکایی) گوینت پالترو Gwyneth Paltrow خواننده و بازیگر زن آمریکایی) از طب سوزنی زیبایی صورت استفاده‌ کرده است

و تنها روش درمان افتادگی پوست و لیفتینگ صورت است که می‌تواند با هر جلسه درمانی، سلامت کلی بدن را نیز بهبود دهد.

طب سوزنی لیفتینگ چندین مزیت دارد. می‌تواند مشکلات مختلف ازجمله خطوط کوچک و چروک‌های عمیق، افتادگی پلک‌ها، ورم پوستی، سیاهی زیر چشم، منافذ باز پوست، جای زخم‌ها و آکنه‌ها را برطرف کند.

در استفاده از این روش خون‌ریزی، باقی ماندن جای زخم یا بیهوشی و تأثیرات آن، وجود ندارد. اگر طب سوزنی توسط دکتر دارای گواهی‌نامه انجام گیرد.

همچنین ممکن است مشکلات دیگر شما ازجمله استرس، خستگی، مشکلات خواب و گرفتگی عضلات نیز درمان شود.

ساز و کار طب سوزنی برای سفت شدن پوست صورت در حقیقت یک تأثیرگذاری بر روی سلول‌های پوست است.

در این روش از سوزن‌ها بسیار نازک یک‌بارمصرف در نواحی چروک یا اثر زخم و شل شده پوست صورت فرو می‌روند یا از درمارولر (درماپن) سوزن‌کاری پوست استفاده می‌شود.

این کار باعث پارگی و آسیب‌های بسیار کوچک در لایه بیرونی پوست شده و بدن را وادار به بازسازی و درمان پوست و تولید رشته‌های کلاژن می‌کند که درنتیجه باعث سفت‌تر شدن پوست می‌شود.

باید توجه داشت که طب سوزنی زیبایی صورت یک درمان افتادگی پوست صورت یک روزه نیست!

این روش تمام نشانه‌های پیری و افتادگی و شلی پوست را یکجا برطرف نمی‌کند اما بعد از بر طرف شدن ماندگاری بالایی دارد علاوه بر سلامتی بدن.

به سادگی می توان گفت که درمان افتادگی پوست به روش طبیعی چین و کره (طب سوزنی لیفت صورت)، گزینه بسیار بهتری است.همچنین دیگر لازم نیست نگران عوارض جانبی مربوط به روش های زیبایی تزریق و یا لایه برداری و غیره باشید.

طب سوزنی آرایشی دارای هیچ گونه عوارض جانبی بلند مدت نیست. در بدترین حالت ممکن است در محل های قرار گیری سوزن ها کمی کبودی ایجاد شود که در طی یک یا دو روز اثر آن کاملا از بین خواهد رفت.

همین طور باید بدانید که انجام طب سوزنی برای سفت شدن پوست صورت هیچ گونه درد خاصی ندارد. در واقع طب سوزنی معمولا بسیار آرامش بخش و نشاط آور نیز هست.

 • تماس و مشاوره
 • هایفوتراپی
 • جوانسازی از درون
 • برنامه لاغری موثر

مشاوره و معاینه توسط دکتر کتایون عمانیان، متخصص طب سوزنی

با چندین سال تجربه در زمینه طب سوزنی چین، طب سوجوک کره ای در چند کشور اروپایی، چین و روسیه و چندین سال در ایران برای زیبایی و درمان کسب کرده اند

و برای جوانسازی و لیفتینگ پوست صورت و بدن با سبک طب آرایشی چین و کره و تناسب اندام و کاهش وزن و درمان انواع بیماری زنان و بعضی از بیماری ها و درد های شایع بدن فعالیت داشته اند.

02188797356

02188797607

این روش در جهت اصلاح تون پوست شما و تمامی جنبه های زیبایی شناختی صورت مثل فرم چشم ها و گونه ها، دهان، چانه و فک و زیبایی پوست موثر بوده و می تواند در بسیاری موارد به عنوان جایگزینی برای بوتاکس باشد.

امواج اولتراسوند هایفوتراپی با نفوذ به بافت های عمقی صورت اثری شگفت انگیز روی خطوط و چین و چروک صورت و گردن دارد

02188797607

02188797356

سبک طب سوزنی پوست برای زیبایی و درمان بیماری پوستی و رفع شلی و افتادگی پوست از درون بدن اقدام می کند، یعنی همزمان با قرار دادن سوزن ها در نواحی صورت و گردن و بدن برای جوانسازی پوست

رفع چین و چروک و منافذ و تیرگی و شلی پوست به طور موضعی و افزایش تحریک کلاژن سازی در لایه درمی، سوزن هایی در مسیر انرژی چی بدن برای درمان و تقویت اعضای داخلی بدن که با کیفیت پوست بدن مرتبط هستند قرار داده می شود تا جوانی از درون بدن شروع شود

این تنها روش پزشکی طبیعی برای جوانی پوست صورت و بدن و رفع مشکلات پوستی هست که فقط به طور موضعی تاثیر نمی گذارد بلکه می تواند جوانی کل بدن را از درون ایجاد کند و داشتن تغذیه سالم می تواند کمک شایاتی در جوانی عضلات و پوست داشته باشد

02188797607

02188797356

در این برنامه 12 تا 18 روزه با استفاده از روش های طب سنتی و مدرن چین و کره و سم زدایی بدن و همچنین آنالیز چربی بدن در جلسه مشاوره ، ابتدا تمامی اعضای داخلی بدن شامل کبد، سیستم گوارش، ریه ها و قلب از سموم پاکسازی می شوند

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید


جراجی زیبایی در ویکی پدیا

پست های مشابه صفحه:

‫14 نظرها

 1. با عرض سلام و احترام آیا مراکز یا کلینیک بهمین منظور در جاهایی غیر تهران هم دارید بطور مثال : کرج؟

  اگر ممکنه در ایمیلم پاسخ را بگذارید. متشکرم ممنون میشم
  اگر در کرج مرکزی دارین آدرس را برایم بگذارید.

 2. با سلام….من میخاستم بدونم اگه برای رفع افتادگی پوست صورتم بیام مرکزتون..برا هر جلسه چقدر هزینه لازمه…؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منتظر جواب هستم…

 3. سلام..وقتتون بخیر…هزیزنه ای که در ویدیوی بالا گفته بین 1200 تا 2000 دلار برای هر جلسه هست..و در کل 10 جلسه به طور نسبی میتونه جواب بده ..اما دقیقا متوجه نشدم به پول ایران حدودا چقدر هزینه میبره برای 10 جلسه…ممنون میشم بفرمایین…

 4. سلام آیا برای افرادی که کلاژن تزریق کردن هم این روش مناسبه؟چون معمولا مواد تزریقی وارد مایع میان بافتی میشن.

 5. نام طب سوزنی که در تهران معتبر باشد و به همه پوستها بسازد ؟ چون ی پوستهایی حساس هم هستن که ممکنه جواب خوبی نگیره…ایا این طب سوزنی معتبر میتواند برای همه پوستها تضمین جوان سازی باشد…؟؟

   1. سلام خدمت شما.اولا ما اجازه گذاشتن تصاویر خانم ها در ایران را نداریم.دوما، شما می توانید در سایت یوتیوب و پزشکان خارجی در مورد طب سوزنی زیبایی تحقیق کنید.سوما، زیبایی پوست با طب سوزنی چیز عجیب و قریبی نیست و ممکن است می تونید چند جلسه پیش یک پزشک بروید تا تست کنید.

  1. لطفا برای پاسخ بهتر به سوالات خود با تلفن های گذاشته شده در داخل مطالب تماس بگیرید.

 6. سلام
  ممنون از توضیحاتتون .میخواستم بدونم برای چروک های اطراف چشم که اصطلاحا بهش خط لبخند میگن هم میشه با این روش کاری انجام داد؟برای خانمی که پیر نیست ۳۶ سالشه ولی پوست نازک داره و در حال خنده پر از چروک میشه.
  ممنونم.

 7. سلام خدمت شما بزگوار
  آیا در کرج مرکز و کلینیک طب سوزنی هست یا خیر؟
  هزینه درمان چین و چروک صورت با طب سوزنی چقدر است؟ متشکرم

  1. لطف کنید هزینه طب سوزی را اعلام کرده و مکانهای معتبر را نیز نام ببرید با تشکر

 8. سلام چنین عملکردی در کجا انجام میشه ..ایا مکان معتبر و افراد زبده درایران برای انجام چنین روشی عست..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.