خانه کلینیک ها / پوست و مو / جوانسازی، لیفتینگ و چین و چروک / درمان افتادگی و لیفتینگ پوست صورت، گردن با طب سوزنی فیس لیفت

درمان افتادگی و لیفتینگ پوست صورت، گردن با طب سوزنی فیس لیفت

درمان افتادگی پوست با طب سوزنی لیفتینگ در جلسات هفتگی، ماهیانه یا 1.5 سال یکبار بهترین گزینه جوانسازی قوی و سریع برای شما که دچار افتادگی و شلی پوست در نواحی صورت، گردن و بدن شده اید است به خصوص بعد از کاهش وزن زیاد.

طب سوزنی برای درمان افتادگی پوستاگر می خواهید بدون جراحی و روش های موقت، شل بودن پوست صورت، سینه ها، گونه و غبغب را برطرف کنید و همچنین علاوه بر لیفت باعث جوانسازی پوست صورت، کاهش منافذ باز صورت و رفع جای جوش و چین و چروک پوست صورت خود شوید، زمان را از دست ندهید.

پیش از آنکه به طب سوزنی لیفت پوست صورت بپردازیم، بهتر است حتما در نظر داشته باشید که طب سوزنی لیفتینگ پوست صورت در واقع کشیدن پوست صورت نیست.

برای تماس با یک پزشک کلیک کنید:

برای تماس با یک پزشک کلیک کنید:

تلفن کلینیک تهران، دکتر کتایون عمانیان
021-88797607
021-88797356
برای اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره جهت بررسی وضعیت پوستی تماس بگیرید.

طب سوزنی لیفتینگ در درمان افتادگی پوست، آن را نمی کشد ولی باعث صاف شدن و سفتی آن می شود

بله همین طور است، سوزن های ظریف با تحریک سلول های پوست باعث تحریک فرایند کلاژن سازی در لایه زیرین پوست و تحریک انرژی چی در قیمت اعضای داخلی بدن مرتبط با پوست شده و بدن اقدام به ترمیم پوست و سفت کردن آن در محل قرار گیری سوزن ها می کند.

اگر به طور مرتب درمان را انجام داده و آن را خوب دنبال کنید، به احتمال زیاد پوست صورت بهبود پیدا کرده و مشکل تیرگی زیر چشم و خطوط ریز و تا حدی عمیق صورت از بین خواهند رفت.

اگر خوش شانس باشید، پس از انجام چند جلسه پوست صورت شما بدون آنکه واقعا لیفتینگ پوست صورت انجام داده باشید، کاملا کشیده و صاف خواهد شد و پر انرژی و جوان تر به نظر خواهید آمد.

لیفتینگ و جوانسازی عمیق پوست صورت برای یک خانم مسن با طب چینی و سوزنی

افراد نسبت به نتایج طب سوزنی لیفت صورت چه نظری دارند و چه حرف هایی می زنند

موافقان طب سوزنی لیفتینگ برای درمان افتادگی پوست صورت همچنین می گویند که هزینه این روش بسیار مقرون به صرفه تر از روش های دیگر و مشابه است.از طرف دیگر، اگر از آن تنها انتظار کمی بهبود ظاهر و کاهش استرس دارید، قطعا طب سوزنی برای شما روشی ایده آل خواهد بود.

واکنش مردم نسبت به طب سوزنی فیس لیفت یا درمان افتادگی پوست صورت معمولاً طیف گسترده‌ای دارد و متفاوت است. برخی می‌گویند که این روش درواقع تأثیر خاصی بر روی صورت نگذاشته و شرایط پوست در قبل و بعد از انجام درمان تفاوت چندانی نمی‌کند.

همچنین ببینید:  تجربه واقعی از طب سوزنی جوان ساز صورت و بهبود ظاهر و شادابی خارق العاده پوست

برخی دیگر از قسم می‌خورند که طب سوزنی زیبایی لیفت، اثری بسیار فراتر از طراوت پوست دارد و در حقیقت پوست آن‌ها را سال‌ها جوان‌تر کرده است. این افراد از احساس جدید و بهتر خود صحبت می‌کنند و می‌گویند که جوانی را از اعماق درون حس می‌کنند.

برخی دیگر نیز می گویند که طب سوزنی تاثیری فراتر از طراوت بخشی پوست صورت داشته و ظاهر آن ها را چندین سال جوانتر کرده و اکنون آن ها احساسی بهتر داشته و جوانی را در درون خود احساس می کنند.

درمان افتادگی پوست صورت و گردن و غبغب با طب سنتی ماندگار چین

نگرش مثبت آن‌ها نسبت به نتایج و اثر درمان، باعث شده طب سوزنی برای لیفتینگ پوست ازنظر آن‌ها روشی بسیار مؤثر و هزینه‌ای که در قبال آن می‌پردازند بسیار به‌صرفه باشد. اگر در مورد آثار، فواید و نتایج درمان‌های جایگزین رفع افتادگی و شلی پوست تردید دارید، باید از همان ابتدا انتظار خود را نسبت به این روش درمانی تعدیل کنید؛

یعنی باید بدانید که اصولاً طب سوزنی از آن دسته درمان‌هایی نیست که پوست چهره شما را یکباره عوض کند.

ولی اگر طرفدار روش‌های طبیعی درمان افتادگی پوست برای بهبود وضعیت پوست و کاهش استرس هستید، لیفتینگ پوست صورت و گردن با طب سوزنی چین می‌تواند گزینه‌ای ایده آل برای شما باشد.

درمان افتادگی و چروک پوست صورت با طب سوزنی و آرایشی ماندگار چین

نقش الاستین در لیفتینگ پوست و درمان افتادگی پوست صورت بدون جراحی

پوست انسان معمولاً در طول زمان به دلیل تغذیه نامناسب، گوارش نامناسب و عدم مراقبت، کشسانی و الاستیسیته خود را از دست می‌دهد و دچار شلی و افتادگی پوست در صورت و بدن می شود.

انتخاب یک برنامه  غذایی آنتی اکسیدانی و مغذای به شما کمک می‌کند تا سالم‌ و جوان‌تر باقی‌مانده و بدن ترکیبات لازم برای تولید الاستین را از ترکیبات مغذی، جذب می کند.

ازجمله روش های تحریک الاستین پوست می توان به طب سوزنی لیفتینگ پوست، فشار درمانی و روش‌هایی مبتنی بر جریان خفیف الکتریسیته اشاره کرد که به تحریک تولید الاستین به‌صورت طبیعی در پوست، کمک می‌کنند.

رفع افتادگی و چروک خطول خط خنده با طب سنتی ماندگار

نحوه عملکرد و انجام طب سوزنی لیفتینگ پوست چکونه است

اصول و روش‌ طب سوزنی درمان افتادگی پوست صورت شامل قرار دادن سوزن‌هایی در نقاط خاصی از بدن است که در هر جلسه مدت زمانی در موضع صورت قرار می گیرد.

و نیز سوزن های ظریف در مسیر چین و چروک های پوستی برای ایجاد زخم ریز در زیر پوست و لایه های درمی شده تا با تحریک سلول های پوست با افزایش فرایند کلاژن سازی و بازسازی سلولی توسط بدن پوست را صاف و سفت کند.

همچنین ببینید:  طب سوزنی آرایشی پوست چیست ؟ روشی مدرن اما سنتی برای تغییر چهره و جوانسازی صورت

در طب سوزنی زیبایی برای درمان افتادگی پوست، سوزن‌ها در مریدین ها که وظیفه حمل انرژی و خون به بافت‌های صورت و استخوان‌ها را بر عهده‌دارند، فرو می‌روند. برخی از این مریدین ها در گونه‌ها، پیشانی، گوش‌ و چانه‌ها قرار دارند.

این نقاط در طول مریدین ها که همان مسیرهای جریان انرژی چی در بدن هستند، قرار دارند و باعث درمان درونی بدن جهت سلامتی پوست می شوند.

کاهش افتادگی و شلی پوست دور لب و خط خنده

از طب سوزنی آرایشی و لیفتینگ پوست چه نتیجه ای باید انتظار داشت؟

نام این روش ممکن است کمی گمراه کننده باشد ولی طب سوزنی لیفتینگ پوست صورت همانطور که گفتیم واقعا فقط شامل درمان افتادگی پوست صورت نیست،

بلکه این روش نیز آنچنان چشم گیر و بزرگ است که می توانید کاهش و حذف چین و چروک های ریز دور چشم و کاهش خطوط عمیق پیشانی و خط خنده را ببینید.

همچنین باید انتظار انجام چند جلسه درمانی برای بهره بردن از تاثیرات آن را داشته باشید. برخی پزشکان طب سوزنی انجام 15 تا 20 جلسه درمانی در طول یک دوره یک ماهه را پیشنهاد می دهند

کاهش افتادگی و لیفت صورت و خط خنده با طب سوزنی زیبایی صورت

آیا طب سوزنی برای لیفتینگ پوست صورت و گردن عوارض جانبی دارد؟

حقیقت این است که این پروسه فرآیندی بدون درد است و آسیب ظاهری پوست است و میانگین افراد در هنگام انجام این کار به خواب می روند.

این روش یک روش غیر تهاجمی است که با استفاده از فرو کردن سوزن در نقاط انرژی چی بدن به منظور ایجاد ظاهری جوانتر رشد سلولی و منبع خون را تحریک می کند.بسیاری از افراد ایمان دارند که لیفتینگ پوست با طب سوزنی زیبایی واقعا موثر است .

حقیقت این است که این روش که بسیار به آنها کمک می کند اصلا دردناک نیست.در حالی که بسیاری از افراد بطور سنتی به استفاده از کرم ها، لوسیون ها و درمانهای گیاهی پایبند هستند استفاده از طب سوزنی لیفتینگ پوست صورت هنوز در میان عامه مردم افزایش می یابد.

جراجی زیبایی ویکی پدیا فارسی 

لطفا به کاربردی بودن مطلب رای دهید

تلفن کلینیک تهران 021-88797607 021-88797356 برای اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره تماس بگیرید.

تماس با پزشک
User Rating: 3.67 ( 54 votes)
لطفا در شبکه های اجتماعی ایرانی و پیام رسان تلگرام اشتراک بگذارید:
فیس نماکلوب

همچنین بررسی کنید

طب سوزنی چین و چروک های صورت را از بین می برد

استفاده از طب سوزنی برای رفع آثار سالخوردگی و مقابله با ایجاد چین و چروک

مصیبت خودشیفتگی متشکل از دو کلمه است. ابتدا دل‌مشغولی و نگرانی ما درباره بالا رفتن …

14 نظرات

 1. با عرض سلام و احترام آیا مراکز یا کلینیک بهمین منظور در جاهایی غیر تهران هم دارید بطور مثال : کرج؟

  اگر ممکنه در ایمیلم پاسخ را بگذارید. متشکرم ممنون میشم
  اگر در کرج مرکزی دارین آدرس را برایم بگذارید.

 2. با سلام….من میخاستم بدونم اگه برای رفع افتادگی پوست صورتم بیام مرکزتون..برا هر جلسه چقدر هزینه لازمه…؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منتظر جواب هستم…

 3. سلام..وقتتون بخیر…هزیزنه ای که در ویدیوی بالا گفته بین 1200 تا 2000 دلار برای هر جلسه هست..و در کل 10 جلسه به طور نسبی میتونه جواب بده ..اما دقیقا متوجه نشدم به پول ایران حدودا چقدر هزینه میبره برای 10 جلسه…ممنون میشم بفرمایین…

 4. سلام آیا برای افرادی که کلاژن تزریق کردن هم این روش مناسبه؟چون معمولا مواد تزریقی وارد مایع میان بافتی میشن.

 5. من میخوام طب سوزنی انجام بدم کجا باید مراجعه کنم (تهران)

 6. نام طب سوزنی که در تهران معتبر باشد و به همه پوستها بسازد ؟ چون ی پوستهایی حساس هم هستن که ممکنه جواب خوبی نگیره…ایا این طب سوزنی معتبر میتواند برای همه پوستها تضمین جوان سازی باشد…؟؟

  • اینها که همشون خارجی هستند و از کجا معلوم که طب سوزنی انجام داده اند

   • سلام خدمت شما.اولا ما اجازه گذاشتن تصاویر خانم ها در ایران را نداریم.دوما، شما می توانید در سایت یوتیوب و پزشکان خارجی در مورد طب سوزنی زیبایی تحقیق کنید.سوما، زیبایی پوست با طب سوزنی چیز عجیب و قریبی نیست و ممکن است می تونید چند جلسه پیش یک پزشک بروید تا تست کنید.

  • لطفا برای پاسخ بهتر به سوالات خود با تلفن های گذاشته شده در داخل مطالب تماس بگیرید.

 7. سلام
  ممنون از توضیحاتتون .میخواستم بدونم برای چروک های اطراف چشم که اصطلاحا بهش خط لبخند میگن هم میشه با این روش کاری انجام داد؟برای خانمی که پیر نیست ۳۶ سالشه ولی پوست نازک داره و در حال خنده پر از چروک میشه.
  ممنونم.

 8. زهرا تقی خانی

  سلام خدمت شما بزگوار
  آیا در کرج مرکز و کلینیک طب سوزنی هست یا خیر؟
  هزینه درمان چین و چروک صورت با طب سوزنی چقدر است؟ متشکرم

 9. سلام چنین عملکردی در کجا انجام میشه ..ایا مکان معتبر و افراد زبده درایران برای انجام چنین روشی عست..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فیس نماکلوب