روش ضد چین و چروک صورت و ضد پیری پوست با طب سوزنی طلا بسیار موثر است

در روش طب آرایشی ضد چین و چروک صورت که از سوزن طلا برای تحریک انرژی چی و تحریک سلول های پوست استفاده می شود و جوانسازی عمیق برای پوست صورت ایجاد می کند

روش ضد چین و چروک صورت و گردن با طب سوزنی سنتی و طب سوزنی طلا به مدت هزاران سال در طب سنتی چین مورد استفاده قرار می‌گرفته‌  است چراکه سوزن با روکش طلا در جوانسازی پوست خواصی ویژه دارد و اثر آن‌ سریعتر و عمیق در زیبایی و لیفتینگ پوست صورت کاملا واضح است.

در طب سنتی چین اعتقاد بر آن است که فلز طلا به دلیل گرما و انرژی آرامش بخشش به درمان جوان‌سازی و لیفت کردن پوست و بدن کمک می‌کند.

ضد چین و چروک صورت و جلسات کمتری برای لیفت پوست صورت و گردن و جوانسازی نسبت به طب سوزنی استیل زیبایی و آرایشی صورت نیاز دارد.

استفاده از سوزن طلا در طب سوزنی لیفتینگ و ضد پیری پوست را می‌توان درواقع به‌کارگیری دانش باستانی سنتی چین برای بازیابی انرژی، بهبود زیبایی ظاهر و افزایش سلامت کل بدن، در دنیای مدرن امروز دانست.

اگرچه طب سوزنی زیبایی پوست برای درمان بسیاری از بیماری‌ها و مشکلات پوستی نیز به کار گرفته می‌شود، ولی بااین‌حال این روش درمانی طب سوزنی را بیشتر به نام روش درمان ضد پیری پوست، جوانسازی و لیفت صورت می‌شناسند.

کسانی که به انجام طب سوزنی رایج و معمولی با سوزن استیل حساسیت دارند، می‌توانند از ضد چین و چروک صورت نیکل ۲۴ عیار طب سوزنی طلا نیکل ۲۴ عیارکه به‌صورت طبیعی خاصیت ضدالتهابی و ضد میکروب دارد، استفاده کنند.

این همان روشی است که برخی از پزشکان و درمانگران طب سوزنی از آن استفاده می‌کنند.

برخی نیز با ترکیب استفاده از ضد چین و چروک صورت و روش‌های مراقبت از پوست دیگر، از مزایای هر دو روش به‌خوبی بهره گرفته و بهترین نتیجه را دریافت می‌کنند.

به این طریق درمان زیبایی برای مشکلات پوستی از قبیل برطرف کردن خطوط ریز، چین‌وچروک‌ها، افتادگی‌ها و شل شدگی‌های پوست، التهابات، جوش‌ها، دورنگی پوست و … ممکن می‌شود.

انجام ضد چین و چروک صورت صورت نیازمند هیچ‌گونه برش و عمل جراحی، لایه‌برداری پوست (به کمک اسید یا قلیا) یا تغییرات اساسی در بافت‌های پوستی برای گرفتن نتیجه نیست.

برخی از متخصصین تحقیقات و مطالعات گسترده‌ای بر روی طب سوزنی انجام داده‌اند تا با طیف گسترده مزایا و روش‌های مختلف طب سوزنی آشنا شوند

تا از آن برای درمان مشکلات خاص پوستی مانند خشکی پوست، عدم انعطاف‌پذیری، التهاب، افتادگی، ترک‌های پوستی، چین‌وچروک‌ها و … استفاده کنند.

  طب سوزنی لیفتینگ و جوانسازی و ضد پیری پوست جایگزین روش‌ جراحی و تزریق ژل

برخی از آن‌ها نیز پا را فراتر گذاشته و علاوه بر استفاده از طب سوزنی، با انجام ماساژهای درمانی و روش‌های خاص طب سوزنی، پوست بدن مراجعه‌کننده را از تمام مشکلات و بیماری‌ها خلاص می‌کنند و ظاهری شاداب و تازه به آن می‌بخشند.

طب سوزنی طلایی یک روش ضد چین و چروک صورت و جوانسازی عمیق پوست است

تجربه و نتایج ضد چین و چروک صورت برای درمان چین و چروک و زیبایی صورت

«پس از انجام آن واقعاً متوجه شدم که پوستم روشن‌تر و شاداب‌تر شده ولی درعین‌حال ظاهری بسیار طبیعی دارد. همچنین پس از درمان بسیار احساس آرامش می‌کردم و ریلکس بودم.

نتایج و آثار طب سوزنی جوانسازی طلایی کاملاً قابل‌مشاهده هستند و نشان می‌دهند که طب سوزنی مانند کرم‌های رایج اثری موقتی بر روی پوست ندارند.

من با کمک طب سوزنی و رعایت نکات و توصیه‌هایی که پس از انجام درمان از طرف پزشکم به من داده شد، نتیجه عالی و چشم‌گیر گرفتم.

این مسئله من را واقعاً تحت تأثیر قرار داد و باعث شده که من این سبک زندگی سالم را ادامه دهم. همچنین حتماً دوباره برای انجام ضد چین و چروک صورت و سنتی اقدام می‌کنم و جلسات درمانی بیشتری انجام می‌دهم.»

طب سوزنی باعث شادابی و جوانی پوست با ظاهری طبیعی می شود« من واقعاً عاشق طب سوزنی جوانسازی شدم. این روش بسیار آرمش بخش است. هنگام انجامش آن‌قدر راحت و آرام شده بودم که فکر می‌کنم حتی کمی هم چرت زدم.

علاوه بر این باید بگویم که این درمان جوانسازی واقعاً پوستم را شاداب‌ و درخشان‌تر کرد.

روز بعد تمام اطرافیان من واقعاً فکر می‌کردند که من از کرم پودر استفاده کرده‌ام درحالی‌که در اصل من به‌هیچ‌وجه آرایشی نداشتم.»

«پس از انجام درمان متوجه شدم که پوستم تا دو روز متورم شده است. همچنین متوجه شدم که خطوط روی صورتم در طول آن مدت کم‌تر شده و بافت آن‌هم نرم‌تر گشته.

من مدت‌ها بود که به دنبال چنین درمانی برای پوست خود بودم و طب سوزنی دقیقاً همان چیزی را به من داد که من می‌خواستم.

حتی می‌توانم بگویم که تأثیر آن از چیزی که در ابتدا تصور می‌کردم هم بیشتر بود و در ازاین‌جهت واقعاً غافلگیر شدم. خیلی دوست دارم که جلسات درمانی تکمیلی و دوره‌ای ضد چین و چروک صورتضد چین و چروک صورت را انجام دهم تا از اثرات بلندمدت آن بهره‌مند شوم.»

  نحوه انجام طب سوزنی جوان سازی صورت و عملکرد و زمان لازم برای زیبایی پوست

طب سوزنی زیبایی و طب سوزنی جوان ساز صورت

جوانسازی صورت بوسیله ضد چین و چروک صورت چگونه انجام می‌شود؟

همه پزشکان و درمانگران طب سوزنی پیش از اقدام به انجام هر کاری باید سوابق پزشکی و بیماری‌های مرتبط با پوست بیمار خود را بررسی کنند.

استفاده از سوزن طلا طب سوزنی صورت یک روش یکپارچه و سازگار با تمام بدن است که علاوه بر زیبایی پوست صورت، به درمان بیماری‌های بدن نیز کمک می‌کند.

این روش شامل پاکیزه سازی صورت و بدن و طب سوزنی در ناحیه صورت هست.

در روش‌های پیچیده‌تر و تجملاتی‌تر، در کنار طب سوزنی از ماساژ عضلات صورت و سر هم استفاده می‌شود و از روش‌های درمانی دیگر مانند ریکی، توئی نا، بادکش درمانی و رولر های پوستی نیز کمک گرفته شود.

همچنین درصورتی‌که فرد مشکلات و بیماری‌های دیگر، عفونت، جراحی، جراحی‌های زیبایی، حساسیت و … دارد باید موضوع را به پزشک اطلاع دهد تا او بتواند گزینه‌ها و روش‌های مناسب با شرایط او را در نظر گرفته و به کمک آن‌ها بهترین نتیجه ممکن را بگیرد.

نحوه انجام ضد چین و چروک صورت برای جوانسازی پوست

طب سوزنی به از بین بردن چین و چروک ها کمک می کنددر روش جوانسازی صورت با سوزن طلا، دکتر طب سوزنی از شما می‌خواهد دراز کشیده یا در یک حالت مناسب و راحت، تکیه بدهید.

ابتدا چند سوزن طلا یکبار مصرف در نقاط و نواحی مخصوص طب سوزنی صورت فروکرده می‌شود تا گردش خون افزایش پیداکرده و اعضای کم‌کار که علائم حیاتی را ایجاد می‌کنند، تحریک‌شده و فعال‌تر شوند. زمانی که آن سوزن‌ها نیروی چی را فعال کردند،

برخی ممکن است بخواهند خطوط لبخند و روی پیشانی خود را از بین ببرند. گاهی ممکن است جریان برق ضعیفی با فرکانس پایین از طریق سوزن‌ها ( یعنی روش الکتریکی طب سوزنی آرایشی و زیبایی صورت)

در بافت‌ها عبور داده شود تا بافت‌های پوست به‌طور مؤثرتر و بیشتر برای تولید کلاژن و الاستیک و پر کردن چین‌وچروک‌ها در منطقه‌ای که دچار مشکل است، تحریک شوند.

نتایج و تأثیرگذاری ضد چین و چروک صورت در افراد متفاوت است، ولی بیشتر آنها پس از انجام جوانسازی صورت، افزایش حس شادابی و ضد پیری در صورت خود را گزارش می‌کنند.

خانم ها و آقایان می‌توانند با انجام ضد چین و چروک صورت، انتظار داشته باشند که کاهش چشم‌گیری از خطوط و چین‌ و چروک‌های ناخواسته در پوست صورت خود را مشاهده کنند.
  جوانسازی صورت با استفاده از طب سوزنی برای کاهش و از بین بردن چروک ها

پوست ویکی پدیا

مطالب مشابه این صفحه:

تیتر موضوعات مطلب: کلیک کنید تا سریع ببیند.

برچسب ها

‫2 نظرها

  1. سلام ممنون از همه اطلاعاتی که در اختیا رکاربران قرار میدید. از چه طریق میشه طب سوزنی آموزش دید

    1. چطورمیشه از درمان استفاده کرد، مرکز درمان طب سوزنی کجاست .آیا اصفهان هم مرکز درمانی پوست و مو به صورت طب سوزنی دارد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
جوانسازی عمیق صورت /لیفتینگ پوست/چاقی صورت، رفع غبغب و مشکلات پوست/با طب سوزنی زیبایی و کاشت نخ  تماس و مشاوره