انرژی چی
موضوعات داغ

افزایش انرژی چی با استفاده از تمرینات تنفسی و تغذیه مناسب

انرژی چی در سطح دوم زمانی است که شما از وجود انرژی در بدنتان آگاه می‌شوید. این مرحله شامل تکنیک هایی مانند درمان ریکی (Reiki) و دیگر شکل‌های درمان‌های روحی مانند طب سوزنی، مدیتیشن، چاکرا ها می‌باشد.

نیروی چی بسیار شگفت انگیز است. تنها مشکل این است که ماهیت و روش های افزایش انرژی چی به طور کامل شناخته نشده است. پیچیدگی و رازهای زیادی وجود دارد که ما در این جا می‌خواهیم به آن‌ها بپردازیم.

روش های افزایش انرژی چی بدن

افزایش انرژی چی بدن با نشستن و کم تحرکی مغایرت داردزمانی که شما غذا می‌خورید و بدن تا را تغذیه می‌کنید، نیروی چی را وارد بدنتان می‌کنید. نیروی چی باعث تبدیل انرژی شیمیایی به انرژی مکانیکی در بدن می‌شود.

شما از این فرآیند چیزی جز گرما حس نمی‌کنید. این فرآیند گرما تولید می‌کند. این پایین‌ترین و ساده‌ترین حالت انرژی چی می‌باشد.

زمانی که شما غذا می‌خورید و بدن تا را تغذیه می‌کنید، نیروی چی را وارد بدنتان می‌کنید.

  نیروی چی باعث تبدیل انرژی شیمیایی به انرژی مکانیکی در بدن می‌شود.

شما از این فرآیند چیزی جز گرما حس نمی‌کنید. این فرآیند گرما تولید می‌کند. این پایین‌ترین و ساده‌ترین حالت انرژی چی می‌باشد.

انرژی چی در بدنانرژی چی در سطح دوم زمانی است که شما از وجود انرژی در بدنتان آگاه می‌شوید. این مرحله شامل تکنیک هایی مانند درمان ریکی (Reiki) و دیگر شکل‌های درمان‌های روحی مانند طب سوزنی، مدیتیشن، چاکرا ها می‌باشد.

بسیاری از مردم این سطح را تجربه می‌کنند ولی به دلیل آن که آن را در زمینه‌های مختلف تجربه کرده‌اند آن را به گونه‌های مختلف توصیف می‌کنند و در نتیجه دچار اشتباه می‌شوند.

این تعاریف و شناخت‌ها از نیروی چی مخصوص و بر طبق همان زمینه‌ای است که آن‌ها در آن تجربه دارند.

سطح سوم نیروی چی که مهم‌ترین سطح می‌باشد، زمانی است که شما آن را در بیرون از بدن خود آشکار می‌کنید. این مرحله شامل چیزهایی مانند جذابت فردی و گیرایی، جا به جایی اشیا، تله‌پاتی و … می‌شود.

رسیدن به این مرحله از انرژی چی بسیار دشوار است چرا که تأثیرات آن برای هر فرد متفاوت است و هر کسی نمی‌تواند به این مرحله دست پیدا کند. تعریف نهایی نیروی چی در واقع خواست و قصد است.

چطور باعث افزایش انرژی چی در بدن شویم؟

مدیتیشناین مسئله در سطوح مختلف وجود که در مورد آن صحبت می‌کنیم، قابل مشاهده است.

اگر تصمیم دارید بدنی سالم و اندام و پوستی زیبا داشته باشید، باید بهتر و غذاهایی که دچار اصلاح ژنتیکی نشده‌اند مصرف کنید تا سالم‌تر بمانید.

بخوانید:  نیروی چی و سلامت و زیبایی بدن و روح و روان با متعادل کردن آن

در مورد چی آگاهی بیشتری بیابید، می‌توانید کلاس‌های یوگا، هنرهای رزمی و … بروید. این کلاس‌ها بهترین راه برای آگاه شدن و یافتن اطلاعات بیشتر در مورد جریان انرژی چر در بدن است.

نه تنها به دلیل آن که این روش‌ها با تصور و تمرکز برای آگاهی و هدایت نیروی چی سر و کار دارند، بلکه با رفتارها و کنش‌های تمام جهان در سر و کار دارند.

با این حال به یاد داشته باشید که این‌ها تنها در صورتی تأثیر گذار خواهند بود که شما یک معلم هنرهای رزمی یا … باتجربه بیابید که به شما کمک کند ذات نیروی چی را درک کنید.

بنابراین در ابتدا شما تصمیم می‌گیرید شخصیتی جذاب داشته و سپس رفتارهای گیرا از خود بروز می‌دهید و در مرحله بعد شما فردی پر جذبه خواهید بود.

پس از آن شما این انرژی را به دیگران داده تا در مورد چیزی فکر کنید و فرد دیگری آن فکر را در ذهن شما متوجه شود و در مرحله آخر شما قادر خواهید بود اشیا را بدون تماس جا به جا کنید.

تمام این‌ها تصمیمات شما و قصد و نیت شما جهت عملی کردن آن و رسیدن به تعریف و اثبات نهایی نیروی چی می‌باشد.

چی در ویکی پدیا

وب سایت کلینیک ها

رفع مسولیت: این محتوا برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به دلیلی جایگزین مشاوره های پزشکی، تشخیص یا ارائه درمان نیست/ اعتماد شما بر تمامی اطلاعات یا محتوای ارائه شده در این راهنما منحصرا برعهده خودتان است/ شما همواره باید با پزشک خود یا یک متخصص مراقبت بهداشتی مشاوره نمایید تا پرسش های خود را مطرح نمایید./ وب سایت کلینیک ها هیچ گونه پشتیبانی در مورد محتوای پزشکی، روش، محصول، عقیده، متخصص یا پزشک خاص یا هر گونه مواد یا اطلاعاتی در این راهنما یا هر جای دیگری در این وبسایت ارائه نمی دهد.

مطالب مرتبط

‫4 نظرها

    1. سلام من مطالعات زیادی دراین مورد داشته واعتقاد دارم که اگر از این نیرودرست استفاده شو دکمک زیادی به درمان انواع بیماریها میکند بشرط استفاده صحیح وباصبروحوصله واجرای مدیتیشن تا به آرامشی که لازمه برای گرفتن نتیجه نهایی.
      باتشکر فراوان..

  1. آیا رودراکشا برای چاکرا مفید است اگر مفید است چرا در ایران وجود ندارد گفته می شود رودراکشا برای چاکرا خیلی مفید است البته هر رودراکشا مرتبط به یک یا 2 چاکرا است در شهر لاهیجان آیا جایی است که چاکرا درمانی کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن