درمان پوکی استخوان با کمک طب سوزنی یک بار برای همیشه حل می شود

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

آیا می دانید بر طبق تحقیقات افرادی که بر اثر پوکی استخوان رنج می برند به احتمال زیاد به سرگیجه هم دچار خواهند شد.درمان پوکی استخوان با طب سوزنی این مشکل را نیز حل خواهد کرد.

دلیل این مسئله آن است که سرگیجه بر اثر عدم تعادل در گوش داخلی ایجاد می شود که موجب گیجی و دوران می شود. گفته می شود که سرگیجه نتیجه آزاد شدن کریستالهای کربنات کلسیم است که در لوله های حسی گوش داخلی حرکت می کنند.

پوکی استخوان زمانی اتفاق می افتد که استخوانها در سیستم اسکلتی ما به دلیل از دست دادن تراکم فاسد می شوند.

افرادی که از این بیماری آزار می بینند اکثرا زنان هستند . بیشتر مستعد آسیب دیدگی در ناحیه کمر ، ستون فقرات و لگن هستند چرا که استخوانهایشان خیلی شکننده شده است .

طب سوزنی به عنوان درمان جایگزین مناسبی برای درمان پوکی استخوان شناخته می شود .

در طب چینی ، پوکی استخوان به کلیه ها مربوط می شود. بنابراین هنگامی که تحت جلسات طب سوزنی برای درمان پوکی استخوان هستید گیاهان دارویی چینی هم به بیماران داده می شود تا سیستم کلیوی بیمار تقویت شود.

درمان پوکی استخوانطب سوزنی و انرژی کلیه و درمان پوکی استخوان

قسمت پایین کمر محل انرژی کلیه ها در بدن است.با ترکیبی از گیاهان دارویی و طب سوزنی درد ریشه کن می شود و تراکم استخوانها افزایش می یابد. از گیاهان دارویی استفاده می شود تا بر کلیه ها اثر بگذارد چرا که کلیه ها منبع مغز استخوان ما هستند که استخوانهای ما را می سازد.

تغذیه کلیه ها را تقویت می کند بنابراین هر آنچه که برای کلیه ها مفید است برای استخوانها ، ناخنها، دندانها و مو ها مفید است . بنابراین اگر فردی از کمر درد شکایت می کند می شود که دندان های بد ، موهای نازک و ناخنهای شکننده داشته باشد، پس شما مقصر را می شناسید.

هدف طب سوزنی پیشگیری از بروز پوکی استخوان است .

راههای بسیاری برای جلوگیری از بروز پوکی استخوان وجود دارد

داشتن یک رژیم غذایی سالم و همه جانبه یکی از لذت بخش ترین و آسانترین گامهایی است که می توانید بردارید. اگر چه این یک حقیقت ناخوشایند است که همه مواد غذایی موجود برای استخوانها خوب نیستند.در حقیقت غذاهای مشخصی هستند که در صورت مصرف زیادشان موجب خراب شدن استخوانها می شود.

بخوانید:  درمان آرتریت و توقف تمام دردهای مفصلی با طب سوزنی

در حدود 55 درصد افراد بالای 50 سال بدون توجه به زمینه نژادی اشان مستعد ابتلا به پوکی استخوان هستند. پوکی استخوان در بین زنان آسیایی رایج تر است .

درمان پوکی استخوان

بعضی از گیاهان که توسط پزشکان چینی تجویز می شوند که برای درمان پوکی استخوان مناسب هستند، دورا – بون الکسیر ، ویتامین K، منیزیم ، ویتامین D و کلسیم
طب سوزنی نقاط خاصی را تحریک می کند تا سلامت استخوانها را افزایش داده و جایگزین بافتهایی شوند که از دست رفته اند تا مانع کاهش تراکم استخوانی شود.

هم چنین از طب سوزنی استفاده می شود تا عضلات را قویتر نماید و عضلات را قادر سازد تا پشتیبان بهتری برای وزن بدن باشند و فشار بر استخوانها را کم نماید. اثبات می شود که طب سوزنی کمر درد را تخفیف دهد.

پوکی استخوان ویکی پدیا فارسی

وب سایت کلینیک ها

مطالب بخش پزشکی درمانی و زیبایی وب سایت کلینیک ها تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.

مطالب مرتبط

لطفا نظر خود را در مورد این محتوا و ارتقای آن /تجربه شخصی و دیدنی خود بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.