جوانسازی صورت با استفاده از طب سوزنی برای کاهش و از بین بردن چروک ها

جوانسازی صورت با طب سوزنی زیبایی برای افرادی است که می‌خواهند زمان را به عقب برگردانند، بهترین ظاهر را داشته باشند، احساس سرزندگی کرده و از همه این‌ها در کنار سلامتی و حس خوب بودن لذت ببرند.

برخی از اثرات گزارش‌شده توسط افرادی که طب سوزنی زیبایی برای جوانسازی صورت انجام داده‌اند پوستی سفت‌تر و کاهش و صاف شدن چروک‌ها، طراوت و شادابی پوست، کاهش و یا از بین رفتن آکنه و جای جوش، افزایش انرژی و احساس خوب بودن، بهبود سیستم گوارش، کاهش و یا از بین رفتن بی‌خوابی است.

طب سوزنی برای جوانسازی صورت

آمارهای زیر را که توسط جامعه آمریکایی جراحان زیبایی پلاستیک برای جوانسازی صورت از سال 1997 تا 2005 ارائه‌شده است در نظر بگیرید:

 • در سال 2005، تعداد 5/11 میلیون عمل جراحی و غیر جراحی انجام‌شده است.
 • این عدد از 444 درصد از سال 1997 افزایش داشته است (119 درصد اعمال جراحی و 796 درصد اعمال غیر جراحی)
 • تزریق بوتاکس رایج‌ترین عمل غیر جراحی انجام‌شده در سال 2005 و رقمی نزدیک به 3/3 میلیون است که 2 میلیون آن مربوط به زنان است.
 • مرسوم‌ترین عمل جراحی انجام‌شده در سال 2005 عمل جراحی لیپوساکشن با تعداد 455,489 بار بوده است.
 • کل هزینه‌های انجام‌شده بالغ‌بر 2/8 میلیارد دلار برای اعمال جراحی و 2/4 میلیارد دلار برای اعمال غیر جراحی بوده است.

با توجه به انجام طب سنتی چینی، من بیش از 20 سال روی اعمال جراحی پلاستیک متعددی کارکردم و به‌صورت کاملاً نزدیکی با دنیای روبه رشد زیبایی آشنا شدم.

جوانسازی صورت
ماهیت جراحی پلاستیک چیست؟

طی دهه گذشته، من افزایش قابل‌توجهی در تعداد افرادی که جراحی پلاستیک را برای جوانسازی صورت انتخاب می‌کردند مواجه شدم که از هر زمان بیشتری انجام این کار بیشتر بود. نگاهی به سن افراد در این نسل و تکثیر کارت‌های اعتباری نشان‌دهنده موج عظیمی است که متقاضی این خدمات هستند.

در همین زمان، نیاز به کاست از زمان بهبود پس از عمل و هزینه‌های کمتر نیاز است. ما جامعه‌ای هستیم که تأخیر در خشنودی را باور نداریم.

بخوانید:  طب سوزنی ضد چروک پوست برای جوانسازی صورت و گردن چطور اثر می کند؟

با افراط در جراحی پلاستیک، اعتماد به آن مسئله‌ساز می‌شود. با توجه به تجربه‌ام، کسانی را دیده‌ام که طرح چهره خود را ازدست‌داده‌اند.

این مسئله در جامعه پزشکی تحت عنوان اختلال (سندرم) بدشکلی بدن اشاره‌شده است، وضعیتی که بر 7 درصد تا 15 درصد از آمریکائیان اثر می‌گذارد.

رویکردی متفاوت

تجربه من از روش‌های جراحی پلاستیک همراه باعلاقه من به زیبایی‌شناسی باعث شد من پذیرای مفهوم طب سوزنی زیبایی درزمانی که در مدرسه بودم، شوم. آنچه انتظار داشتم و آنچه تجربه کردم یک سفر شگفت‌انگیز به وجود آورد.

این مسئله در بخش کمک به بیمارانی که به دنبال درک زیبایی ذاتی‌شان بودند به من درک عمیق‌تری ازآنچه واقعاً زیبایی را خلق می‌کند داده است. من فهمیدم که طب سوزنی زیبایی می‌تواند یک ابزار درمانی بسیار مهم برای «دادن هدیه‌ای برای شما» باشد.

هنگام مشاوره دادن به یک بیمار جدید در خصوص طب سوزنی زیبایی، ابتدا به آن‌ها خبرهای بد را می‌دهم: طب سوزنی زیبایی، لیفت (کشیدن پوست) صورت نیست. سپس خبرهای خوب را با آن‌ها به اشتراک می‌گذارم: طب سوزنی زیبایی یک چهره برداری نیست.

یکی از امتیازات بی‌شمار طب سوزنی زیبایی (در کنار اثرات جانبی سلامت) این است که طب سوزنی هیچ جای زخمی، بازآرایی بافت پوست یا عوارض جانبی ناخواسته‌ای برای شما باقی نمی‌گذارد.

هرچند طب سوزنی زیبایی آن‌قدرها که دوست دارید مهیج نیست.طب سوزنی اگر شما از پوستتان مراقبت نکنید نمی‌تواند پوست شمارا در جای خود نگه دارد. یک بیماری چشمگیر یا دور پراسترس در زندگی‌تان می‌تواند اثرات طب سوزنی زیبایی را کوتاه کند زیرا سلامت شما همیشه در پوستتان خود را منعکس می‌کند.

هرچند، طب سوزنی زیبایی می‌تواند در ادامه یک بیماری یا یک واقعه استرس‌زا تکرار شود. طب سوزنی زیبایی می‌تواند به‌صورت دورهای برای کمک به حفظ نتایج اجرا شود.

جوانسازی صورتسلامت درونی، زیبایی درونی

طب سوزنی زیبایی چیزی بیشتر از عمق پوست است. طب سوزنی زیبایی برای جوانسازی صورت با سبک زندگی و سلامت فرد سروکار دارد و برای کسانی که می‌خواهند تلاش کنند تا شبیه دخترهای 20 ساله 30 ساله به نظر برسند ایده آل است.

طب سوزنی زیبایی برای کسانی است که می‌فهمند نشان دادن خودشان و ایجاد یک سبک زندگی سالم نتایج بهتری در کیفیت زندگی‌شان در طی مدت طولانی‌تری خواهد داشت، کیفیت زندگی منعکس‌کننده زیبایی درونی و بیرونی فرد است.

بخوانید:  نحوه انجام طب سوزنی جوان سازی صورت و عملکرد و زمان لازم برای زیبایی پوست

طب سوزنی زیبایی برای کسانی است که می‌خواهند زمان به عقب برگردد و به نظر بهتر برسند، احساس سرزندگی کرده و از تمام این‌ها همراه با سلامتی خوب و احساس سلامتی از خوب بودن لذت ببرند.

در زیر برخی از اثراتی که توسط افراد تحت درمان با طب سوزنی زیبایی گزارش‌شده‌اند، آورده شده است:

 • سفت شدن پوست و خطوط آرواره
 • کاهش و صاف شدن چروک‌ها
 • درخشندگی و باز شدن رنگ پوست
 • کاهش و از بین رفتن آکنه و جای جوش
 • افزایش انرژی و حس خوب بودن
 • کاهش و از بین رفتن گرگرفتگی
 • بهبود سیستم گوارش
 • کاهش و یا از بین رفتن بی‌خوابی
لازم به ذکر است که هیچ خطری نیز وجود ندارد. چشمگیرترین خطر، احتمال کبودی است که به سیستم طب سوزنی زیبایی به‌کاررفته بستگی دارد و خطر بسیار کمی در خصوص بی‌حسی یا آسیب عصب وجود دارد.

جوانسازی صورتمکانیسم (سازوکار) طب سوزنی زیبایی

طب سوزنی زیبایی، نوعی از درمان است که در طول زمان با تشخیص و تمایز پزشکان طب سنتی چینی با تأکید بر خواص ضد پیری طب چینی به کار گرفته‌شده است.

سیستم من، ایجاد همکاری و آموزش دستورالعمل‌های پزشکی در تشخیص از دو دیدگاه روانی و فیزیولوژی است.

آنالیز ساختار پوست هم از دیدگاه غربی و هم از دیدگاه شرقی شامل این سیستم و در راستای انتخاب غذاهای حاوی مواد مغذی برای پشتیبانی از سلامت پوست است.

مواد غذایی انرژی‌زا در برنامه درمانی بیمار بر اساس آنچه در طول تشخیص همراه با دیگر ابزارهای تشخیصی که پزشکان به‌طورمعمول استفاده می‌کنند کشف‌شده است.

یک دستورالعمل ویژه و روش سوزن زدن محور اثربخشی زیبایی است که به پزشکان تعلیم داده می‌شود تا درمان بدن را با متعادل کردن انرژی داخل بدن کامل کنند.

در کنار ایجاد تعادل در انرژی بیماران، این دستورالعمل‌ها به خاطر سوزن زدن که سبب صدمات کوچکی می‌شود که فیبروبلاست (سلول‌هایی که کلاژن را شکل می‌دهند بافت‌ها کشسان می‌کنند) را تحریک می‌کنند اثرگذارند.

طول عمر مورد انتظار برای این پروسه با سبک زندگی و رژیم غذایی بیمار افزایش می‌یابد. مجله طب سوزنی بالینی در سال 1996 گزارش کرد که اثرات می‌توانند 3 الی 5 سال ماندگار باشند.

تصمیم‌گیری درست برای شما

هنگامی‌که موارد مربوط به افزایش زیبایی را موردتوجه قرار می‌دهید، از بیماران می‌خواهم که در مورد موارد زیر در مقایسه طب سوزنی زیبایی با عمل‌های جراحی یا دیگر روش‌های زیبایی بی اندیشند»
بخوانید:  طب سوزنی لیفتینگ و جوانسازی و ضد پیری پوست جایگزین روش‌ جراحی و تزریق ژل

جوانسازی صورت
اهداف بلندمدت شما برای جوانسازی صورت چیست؟

• آیا آمادگی این رادارند که به مراقبت ادامه دهید و ساختار بافت پوستتان را تغییر دهید؟
• چگونه یک عمل جراحی یا معرفی یک ماده خارجی می‌تواند بر سلامت شما اثرگذار باشد؟

در شرایطی که شما به‌خوبی التیام نیافته‌اید یا شانس کمی برای تماس با یک جراح باسابقه دارید، نمی‌توانید یک بلوز، تن صورت خود بکنید. هرچند وقوع عوارض جانبی منفی پس از عمل یا دیگر روش‌های زیبایی نادر هستند، اما اگر برایتان اتفاق بیفتند زندگی‌تان تغییر خواهد کرد.

طب سوزنی زیبایی برای جوانسازی صورت یک عمل جراحی نیست. طب سوزنی زیبایی نمی‌تواند انحراف بینی را اصلاح‌کرده یا ظاهربینی شمارا عوض کند.

نمی‌تواند خطوط دور چشم شمارا که دیدتان را محدود کرده‌اند، بکشد. نمی‌تواند سینه‌های شمارا کوچک کند، اما روشی شگفت‌انگیز است که می‌تواند درد گردن، مشکلات کمر و اعتمادبه‌نفس پایین را تقویت کند.

طب سوزنی زیبایی نمی‌تواند چربی‌های دور شکم را از بین ببرد یا سبب کاهش وزن قابل‌توجهی که یکی از مشکلات مربوط به کمر است شود و این در مورد پوست هم صادق است.

هرچند طب سوزنی زیبایی ازنظر طب سنتی چینی، اثرات ضد پیری دارد. هنگامی‌که طب سوزنی زیبایی را در نظر می‌گیرید این مهم است که با یک پزشک طب سوزنی و همچنین یک جراح پلاستیک و جراح زیبایی در خصوص شرح مزایا و معایب و همچنین اثرات طولانی‌مدت و اهداف آن مشورت کنید. بیمار سپس می‌تواند تصمیم بگیرد.

جراحی پلاستیک ویکی پدیا فارسی

پست های مشابه صفحه:

امتیازدهی: 4.0/5. از 2 امتیاز.
لطفا صبر کنید...

یک نظر

 1. نمیدونستم انقده طب سوزنى براى چروک پوست تاثیر میذاره. کجا میشه خوب انجام بدیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن