لیفت با نخ برای کشیدن پوست های افتاده و با اثر فوری

لیفت با نخ در کشیدن پوست و رفع چروک ریز و عمیق صورت در قسمت‌های فک، گونه و پوست نواحی گردن بسیار مؤثر و غیرتهاجمی است

عمل جراحی بسیار پر هزینه بوده و معمولاً اثر آن بر روی صورت قابل دیدن و غیرطبیعی است که در نتیجه پوست صورت بیش از حد کشیده شده به نظر می‌رسد. کسانی که می‌خواهند بدون انجام عمل جراحی ظاهری زیبا و طبیعی داشته باشند، می‌توانند از لیفت با نخ (کشیدن پوست صورت و گردن با نخ یا لیفت با نخ Thread lift) استفاده کنند.

[amp-cta id=”10936″]

این روش بسیار مؤثر و بدون نیاز به عمل جراحی است که بر روی پوست صورت و گردن انجام می‌گیرد. نتیجه انجام این روش بسیار فوری بوده و بسته به سبک زندگی، انتظار می‌رود تا 36 ماه ماندگاری اثر داشته باشد.

کشیدن پوست صورت با نخ که همچنین با نام لیفت با نخ Pdo شناخته می‌شود یک روش کاملاً جدید است که در آن هیچ گونه برش و جراحی وجود ندارد.

نخ‌های قابل جذب را در زیر ناحیه‌ای که قرار است پوست کشیده شود، قرار داده می‌شونددر این روش پوست با استفاده از سوزن استریل مخصوص، نخ‌های قابل جذب را در زیر ناحیه‌ای که قرار است پوست کشیده شود، قرار داده می‌شوند.

در نتیجه کشیدن پوست با نخ شامل هیچ گونه برش پوست و ایجاد زخم در آن نمی‌باشد و بسیار مؤثر است.

روش لیفت با نخ بافت‌های شل عضلات را کشیده، با خطوط ریز و عمیق صورت و دور چشم مبارزه کرده، چین و چروک‌ها و افتادگی بافت‌های صورت و گونه را از بین می‌برد و زیبایی صورت را بازیابی می‌کند.

تعداد زیادی از قسمت‌های مختلفی می‌توانند توسط کشیدن پوست صورت با نخ بر طرف شوند که شامل خط فک، خطوط اطراف دهان یا خط خنده (خطوط ماربونت)، خطوط پیشانی و خطوط میان بینی دهان (نازولبیال) می‌باشد.

کشیدن یا لیفت با نخ و جوانسازی پوست صورت و گردنکشیدن یا لیفت با نخ و جوانسازی پوست صورت و گردن

در جلسه معاینه طب چینی نواحی صورت و گردن دارای چین و چروک توسط یک پزشک طب سوزنی و باتجربه ارزیابی می‌شود و نیز با شرح حال و معاینه معلوم می‌شود که فرد مراجعه کننده برای کیفیت و ماندگاری پوست

نیاز به درمان عملکرد اعضای بدن مربوط به کیفیت پوست از تعریف زبان طب چینی دارد یا نه و مشخص می‌شود چه قسمت‌هایی باید نخ کاشته شود.

بعد از تعیین نوع درمان اگر فقط نیاز به کار روی موضع صورت و گردن باشد کرم بی‌حسی موضعی در آن قسمت اعمال می‌شود

  نخ ليفت برای چین و چروک جايگزين روش ليزر برای جوانسازی و کشيدن پوست صورت

و پس از داخل شدن نخ در لایه زیرین پوست با سوزن نازک استریل شده مخصوص، نخ‌های قابل جذب Pdo به‌آرامی جهت نگه داشتن پوست و عضلات نرم در حالت و موقعیت جدید خود، کشیده می‌شوند.

استفاده از روش زیبایی پوست ترد یا نخ لیفت چه تأثیری دارد؟

این روش در کشیدن پوست و رفع چروک ریز و عمیق صورت در قسمت‌های درمان چین و چروک صورت و گردنفک، گونه و پوست نواحی گردن بسیار مؤثر بوده و یک روش غیرتهاجمی است که مناسب همه افراد می‌باشد،

حتی خانم‌ها و آقایان برای پیشگیری از پیری زود رس و جوانسازی همیشگی می‌توانند از این روش طب سوزنی کره‌ای بهره ببرند.

نخ‌های مورد استفاده قابل جذب بوده و پوست را جهت تولید کلاژن و کمک به افزایش حجم آن به صورت طبیعی و تدریجی، تحریک می‌کند.استفاده از این روش و نتایج آن در جلسه‌ای که انجام می‌شود،

تا حداقل 3 تا 4 هفته قابل مشاهده نیست و بسته به سبک زندگی تا حدود 36 ماه اثرات زیبایی می‌تواند باقی بماند البته تعداد نخ به کار برده و سبک گذاشتن نخ‌ها در ماندگاری زیبایی بعد از جذب نخ‌ها مؤثر است.

با وجود آنکه انجام درمان با قیمت ارزان ممکن است جذاب و فریب دهنده باشد ولی توجه داشته باشید که استفاده از این روش‌ها و درمان‌های ارزان و غیراستاندارد ممکن است سلامت و ظاهر شما را به خطر بی اندازد.

خواص کلاژن سازی و الاستیک پوست برایی جوانسازی

نخ‌های مورد استفاده قابل جذب بوده و پوست را جهت تولید کلاژن و کمک به افزایش حجم آن به صورت طبیعی و تدریجی، تحریک می‌کند.کلاژن و الاستیک چه نقشی در پوست دارند؟ این سؤالی است که بسیاری از افراد در صنعت مراقبت از پوست می‌پرسند و می‌خواهند بدانند چطور این مواد می‌توانند جلوی پیری پوست را بگیرند.

هر چه بیشتر در مورد این مواد پر اهمیت بدانیم، بهتر می‌توانید فرآیند کلی پیری پوست و چگونگی برطرف کردن مؤثر آن را درک کنیم.

الاستیک و کلاژن دو نوع از پروتئین‌های پایه در بدن هستند. کلاژن در تمام بدن به خصوص در استخوان‌ها، بافت‌های عضلانی، پوست، مو و ناخن‌ها یافت می‌شود.

الاستیک نیز ماده‌ای است که به پوست قابلیت حرکت و کشسانی می‌دهد.

کلاژن از ترکیبات ضروری در استخوان هاستذخیره طبیعی این مواد ضروری در بدن به‌طور تدریجی در طول زمان کاهش می‌یابد و پوست را مستعد چین و چروک، افتادگی و شل شدن می‌کند.

زمانی که در مورد نقش کلاژن و الاستیک در پوست سؤال پرسیده می‌شود باید به علت و تأثیر رابطه میان سطوح مختلف پروتئین و سلامت پوست اشاره کرد.

ولی با این حال مشخص شده است که کاهش کلاژن و الاستیک به‌طور مستقیم با بروز علائم پیری پوست در ارتباط بوده و از بین بردن آن نشانه‌ها صرفاً با جایگزینی آن‌ها قابل انجام نیست.

  ترد لیفت برای از بین بردن چروک ها و مقابله با آثار پیری پوست

از نظر بیولوژیکی پروتئین‌های کلاژن و الاستیک بسیار بزرگ و پیچیده هستند که نمی‌توانند به‌طور مستقیم در بدن جذب شوند.

با این حال محصولات و شرکت‌های بسیار مدعی هستند که می‌توانند کلاژن و الاستیک را بازیابی با خوردن مواد غذایی مناسب می توان تولید کلاژن را افزایش دادکنند ولی متأسفانه چنین چیزی، یعنی تعمیر و بازیابی سریع کلاژن‌ها، ممکن نیست.

تنها راه بازیابی کلاژن و الاستیک از دست رفته تحریک بدن جهت تولید مقدار بیشتری از آن می‌باشد.

زمانی که نقش و جایگاه کلاژن و الاستیک را در بدن در نظر می‌گیریم باید به کارکرد آن در بقیه بدن نیز توجه کنیم.

با تحقیق و مطالعه دانشمندان کشف کردند که با تحریک سیستم دفاعی خود بدن با استفاده از ترکیبات مغذی غذایی می‌توان تولید کلاژن و الاستیک را به‌طور طبیعی افزایش داد.

کلاژن و الاستیک چطور بر روی پوست عمل می‌کنند؟

لاژن مهم ترین جزء در بافت های هم بند در بدن است.زمانی که کلاژن و الاستیک به‌طور طبیعی با استفاده از این روش تحریک زیبایی پوست تولید شوند بسیار مؤثرتر خواهد بود و هیچ روشی به‌اندازه تشویق بدن جهت درمان خودش از درون برای مقابله با پیری مؤثر نیست.

کلاژن و الاستیک برای سلامت پوست ضروری هستند ولی به اشتباه فکر نکنید که این دو ماده را می‌توانید در یک محصول یا در بطری دریافت کنید.

فقط بدن می‌تواند این دو پروتئین یعنی کلاژن و الاستیک را تولید کند.

تنها محصولات مناسب با ترکیبات طبیعی و گیاهی می‌توانند بدن را جهت تجدید کلاژن و الاستیک از دست رفته تحریک و تشویق کنند و از اثرات آن بهره گیرند.

پس بهتر است به روش‌های سریع جایگزینی کلاژن و الاستیک فکر نکنید و به جای آن با استفاده از روش‌های طبیعی اقدام به درمان بدن خود کنید.

حتماً قبل از مراجعه و انجام درمان از دکتر طب سوزنی در مورد تجربه او در زمینه روشی و درمانی که ارائه می‌دهد، سؤال کنید. اگر قیمت انجام درمان پایین است، به احتمال زیاد دلیلی برای این مسئله وجود دارد.

جراحی زیبایی ویکی پدیا

مطالب مشابه این صفحه:

  تاثیر ترد لیفت صورت بر روی چین و چروک ها و انجام جوان سازی صورت

برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن