درماپن درمانی موثر برای درمان سطحی جوش و اثر زخم آن بر روی پوست

اگر شما نیز همیشه با آکنه یا جوش درگیر بوده اید، حتما می دانید این مشکل چقدر جدی و دردسر ساز است. ولی خبر خوب ان است که می توانید با کمک درماپن این مشکل خود را برای همیشه حل کنید.

آکنه می تواند باعث ایجاد زخم به طور دائم شود و باعث شود اثر زشت آن را گاهی تا آخر عمر بر روی پوست خود به همراه داشته باشیم.
حقیقت آن است که تقریبا همه انسان ها با این مشکل دست و پنجه نرم کرده اند ولی اکنون ما به خصوص خانم ها به دنبال راه حلی برای رفع و درمان این مشکل هستند.
پاسخ و راه حل این مشکل ممکن است استفاده از درماپن یا روش میکرو نیدلینگ ، وسیله ای که باعث کاهش و از بین بردن کامل آثار زشت و بد اسکار جوش را پیشنهاد می کند، باشد.

درماپن یا میکرو سوزن دقیقا چیست و چگونه کار می کند؟

درماپن یا میکرو سوزن دقیقا چیست و چگونه کار می کند

این وسیله به طور کلی یک سیستم حرکت عمودی با تنظیم عمق سوزن های مخصوص در یک سر پلاستیک به کمک برق و باطری شارژی می باشد. بر روی این وسیله حدود 13 سوزن ریز میلیمتری وجود دارد.

درماپن با اندازه های سوزن مختلفولی لازم به نگرانی نیست. این سوزن ها هیچ شباهتی به سوزن هایی که در پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند ندارند.
در واقع کاملا بر عکس است و این سوزن ها بسیار نازک بوده و به سختی دیده می شوند مانند طب سوزنی و بیشتر شبیه به برجستگی های بسیار کوچک بر روی رولر هستند.

با حرکت افقی درماپن و ورود عمود سوزن ها تا عمق معمولا 1 تا 3 میلی متر بر روی پوست می توان مشکلات زخم و اسکار جای جوش را درمان کرد.

این وسیله به اندازه کافی حساس و کوچک می باشد که شما می تواید آن را در هر قسمتی از پوست بدن یا صورت که می خواهید، از جمله اطراف چشم، به کار برید.
درماپن برای از بین بردن اثر جوشالبته تکنیک های فشار و چرخش و انتخاب درجه سوزن بهتر است توسط یک پزشک یا درمانگر ماهر طب سوزنی انجام شود نه در خانه و توصیه های مراقبتی و تمدید جلسات نیز برای رفع کامل اثرات زخم مهم است.
همچنین شما هیچ گونه احساس درد یا فرو رفتن سوزن در بدن تان نخواهید داشت. بیش از هر چیز، شما هنگام استفاده از این وسیله احساس قلقلک خواهید داشت.

البته در مواردی که لازم باشد درجه سوزن برای اثر بخشی بیشتر شود،از کرم بی حسی موضعی هم استفاده می شود.

اتفاقی که در واقع در پوست صورت و بدن شما می افتد آن است که این سوزن های بسیار ریز بدن تان را مجبور می کنند قسمت هایی را که در حالت عادی به آنها اهمیت چندانی نمی دهد را ترمیم کند.
اثر وجود کلاژن بر روی آکنه و اثر جوشمشکل اصلی زخم پوست نیز دقیقا همین است. زخم های جوش از نظر بدن جزو مواردی که باید درمان شوند، به نظر نمی رسد. در واقع این ما هستیم که از نظر زیبایی با این زخم ها مشکل داریم.بنابراین در حالی که بدن پس از درمان زخم دیگر به آن توجهی نمی کند، ما آن را مجبور به ادامه فرآیند درمان و زیبا کردن ظاهر مان می کنیم.
استفاده از درماپن که در واقع همان استفاده از سوزن های ریز (میکرو سوزن) می باشد، شکلی از درمان های مبتنی بر تولید کلاژن در پوست می باشد.

تاثیر میکرونیدل بر روی چین و چروکدر این روش ها شما بدن تان را مجبور به تولید کلاژن بیشتر و در نتیجه تحریک طبیعی آغاز فرآیند درمان طبیعی بدن می کنید.
با این حال در این روش بر خلاف روش های میکرو سوزنی دیگر شما نیاز به پرداخت هزینه بالا، و انجام هیچ گونه عمل جراحی یا لایه بردای فیزیکی و شیمیایی ندارید.

شما بهتر است درمان را تحت نظر پزشک طب سوزنی یا پوست ماهر انجام دهید زیرا در مواقعی با اثرات طب سوزنی زیبایی نیز می توان علاوه بر از بین رفتن اسکار جای آکنه یا جوش، سایر مشکلات پوستی م
بر طرف کرد.

درماپن کاملا درد غیر قابل تحملی ندارد و هیچ گونه خطری برای بدن ندارد

بهبود جای جوش با درماپن بنابراین اگر شما به دنبال بهترین راه برای درمان آکنه و از بین بردن آن هستید، درماپن می تواند بهترین پاسخ برای آن باشد.
این روش یکی از موثرترین روش بر پایه سبک طب سوزنی زیبایی بوده که به بدن تان اجازه می دهد به طور طبیعی خودش را درمان کند.

خیلی سریع موثر واقع شده و در کمترین زمان نتایج آن را مشاهده خواهید کرد. بنابراین شما می توانید پول تان را در زمینه های دیگر زیبایی خرج کنید و وقت و انرژی خود را هدر ندهید.
همچنین شما می توانید زخم جای جوش خود با حدقل یک تا جلسه درمان کنید و از نتایج آن لذت ببرید.

جوشکاه ویکی پدیا فارسی

وب‌سایت کلینیک‌ها

رفع مسئولیت: این محتوا برای آگاهی بیشتر شما است و جایگزین مشاوره‌ پزشکی، دندانپزشکی یا ارائه درمان نیست/ اعتماد شما بر تمامی اطلاعات یا محتوای ارائه شده در این راهنما منحصرا برعهده خودتان است/ و هیچ‌گونه پشتیبانی در مورد محتوای پزشکی، روش، محصول، عقیده، متخصص یا پزشک یا هر‌ گونه اطلاعات در این وب‌سایت ارائه نمی شود.

بخشی از مطالب مرتبط و تکمیلی

لطفا نظری برای این محتوا / تجربه شخصی یا شنیدنی بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن