راهنمایی استفاده از روش های زیبایی، سلامتی و محصولات مرتبط

مراجعه کننده محترم به مجله اینترنتی کلینیک ها، شما باید بدانید که روش های زیادی در زمینه پزشکی طب سنتی و طب مدرن، لیزر درمانی و تجهیزات زیبایی و درمانی وجود دارد که بعضی از آنها فقط برای مدتی اثر دارند و بعضی از روش ها در مدت های خیلی بیشتر در صورت رعایت تغذیه مناسب روزانه موثر خواهند بود و موارد جراحی و تزریق هم ماندگاری خیلی بیشتری دارند و خطرات و عوارض و مراقبت های لازم.

همیشه تغذیه بد یا غیر مغذی، آب و هوای ناسالم، استرس، اضطراب و کم خوابی باعث بد فرمی بدن، خرابی پوست و بیماری های مختلف گوارش و اعصاب و غدد و غیره می شود.

معمولا برای یک زیبایی قابل توجه پوست، مو و تناسب اندام و نیز داشتن دندان های سفید و زیبا بدون لبخند لثه ای یا دهان بد بو که برای اکثر خانم ها و بعضی از آقایان مهم است،

لذا استفاده از خدمات پزشکی طب سنتی چین یا طب غربی و دستگاه های مدرن و دندانپزشکی عمومی و تخصصی امروزی ترویج می شود زیرا برای شما هم زمان اهمیت دارد و نیز ماندگاری زیبایی و درمان.

و باید در نظر بگیرید که انجام خدماتی می تواند از باشگاه ورزشی و آیروبیک سر خیابان شما یا کمی پایین تر و یا یک مطب تزریق ژل و بوتاکس، ساکشن و مزوتراپی و طب سوزنی و لیزر تراپی و دندانپزشکی زیبایی شروع شود.

آیا برای زیبایی پوست و تناسب اندام و درمان درد و بیماری نزدیک ترین پزشک را انتخاب می کنید؟

به طور مثال در خدمات زیبایی طب سنتی چین شاید هر پزشکى بتواند در موارد جوانسازی پوست، کاهش وزن و سایز موضعی خدماتی انجام دهد اما براى نتایج ماندگار و سریع و استفاده از روش هاى ترکیبى نیاز به یک پزشک با تجربه است که ممکن است پزشک با خدمات مورد نیاز شما در شهر و محله شما نباشد

و یا به دنبال نزدیک ترین پزشک براى درمان دردهای بدن و سر یا رفع بیمارى گوارشی، اعصاب، بیماری زنان، جنسی، خواب و غیره می گردید اما ممکن است بعد از انجام خدمات پزشکی طب سنتی چین یا طب غربی با دارو شیمیایی دوباره آن درد و بیمارى برگردد.

پس بنابراین به جاى راحتى استفاده از یک پزشک در نزدیکترین مکان به دنبال کیفیت و سلامتی در انجام روش های زیبایی و سلامتی باشید و توصیه هاى لازم پزشکان در حین ارائه خدمات بسیار مهم است.

البته برای یکسری روش های مراقبت های پوست، برداشتن خال و زگیل، لایه پرداری و لیزر پوست و موهای زائد، کشیدن دندان، اورژانس و نیاز پزشکی فوری، نزدیک ترین مکان به شما بهترین گزینه است و سریعتر به نتیجه می رسید.

به دنبال محصولات زیبایی و درمانی در منزل هستم نه مطب و کلینیک ها

بعضى از افراد به دنبال محصولاتى می گردند که نتیجه بخشی سریع، طبیعی و ماندگار براى زیبایی پوست و مو، دندان ها، درمان بیماری و کنترل و رفع دردها داشته باشد اما ما تجربه زیادى در فروش محصولات مرتبط و همکارى با پزشکان داشتیم.

بعضى از محصولات در مصرف طولانى مدت ممکن است نتایجى داشته باشد اما بى عارضه هم نیستند، بعضى از محصولات در قالب مکمل هاى غذایی، بهداشتى و درمانى بسیار موثر هستند که شما ممکن است اصلا پیدا نکنید زیرا در ایران نیستند و یا قیمت ارزان ندارند و یا اصل آن محصول نیست.

گاهی گیاهان و مواد غذایی خاصی وجود دارند که بسیار موثر و کاربردی در زیبایی و سلامتی هستند که نوع مصرف آنها ممکن است آسان نباشد و نیاز به زمان برای تهیه و آماده سازی روزانه دارد.

گاهی مصرف مقداری قرص یا پودر و یا یک محصول غذایی بسیار موثر است و ممکن است نیاز به روش های کلینیکی نداشته باشید اما آیا شما آن محصولات را می توانید پیدا کنید و آیا آنها قیمت مناسبی دارند و یا در دسترس شما هستند؟!

بعضی افراد دنبال دستگاه و وسایل زیبایی مثلا برای رفع موهای زائد و سفید کردن دندان هستند که بسیار تبلیغات زیادی نیز انجام می شود اما آیا می توانند جایگزین روشهای بلیچینگ و لیزر درمانی شوند؟!

بعضی افراد به دنبال یک محصول یا خدمات درمانی زیبایی می گردنند که به قول آنها برگشت نداشته باشد، تضمین دارد که این زیبایی و درمان برنگردد، مگه داریم، مگه میشه!!؟؟

بدن انسان دائما در معرض رادیکال های آزاد و استرس و آلودگی قرار دارد و زندگی امروز و تغذیه غیر مغذی و ماشینی بدن ما را از زیبایی و سلامتی ممکن است دور کند.

بدن انسان روزانه به مواد مغذی احتیاج دارد که ممکن است از مواد غذایی روزانه بدست نیاید مثلا پروتئین کلاژن در یک سن، خیلی کم در بدن تولید می شود و یا یکسری مواد مغذی در یک سن به خوبی جذب نمی شوند و یا خیلی موارد دیگر……

اکسیر جاودانگی و زیبایی و یا روشی که بتواند یک یا دو بار استفاده از آن تا سالهای زیاد ما را سالم و زیبا نگه دارد افسانه است.

احتمالا شما نیاز دارید از یک اکسیر زیبایی و سلامتی همیشه استفاده کنید و یا مراقبت های جسمی و فعالیت بدنی و یا روش های کلینیکی زیبایی، درمانی و سلامتی.

حالا بستگی به اطلاعات و آگاهی های هر کدام از افراد دارد که کدام روش کلینیکی و یا کدام محصول یا مواد غذایی مغذی را برای رسیدن به خواسته خود انتخاب کنند.

گاهی شما با چند جلسه از روش های طب چینی برای سالها یا همیشه از یک بیماری یا درد خلاص می شوید حتی گاهی با مصرف یک محصول یا نوشیدنی گیاهی. اما برای همه این طور نیست و شاید لازم باشد باز ادامه دهند زیرا بدن نیاز به مراقبت و تغذیه دارد.

به زودی سایت های مرتبط در زمینه غذایی، چاشنی ها، مکمل غذایی و اطلاعات تغذیه ای و دستور پخت های سلامتی و غیره به شما معرفی می کنیم.

هنوز امتیازی ندارد.لطفا به محتوا امتیاز ستاره دهید.
لطفا صبر کنید...
بستن