خانه کلینیک ها / چرا باید از خدمات پزشکی سایت مجله کلینیک ها استفاده کنم؟

چرا باید از خدمات پزشکی سایت مجله کلینیک ها استفاده کنم؟

مراجعه کننده محترم به مجله اینترنتی کلینیک ها، شما باید بدانید که خدمات زیادی در زمینه پزشکی طب سنتی و طب مدرن غربی، لیزر درمانی و تجهیزات زیبایی و درمانی وجود دارد که بعضی از آنها فقط برای مدتی اثر دارند و بعضی از روش ها در مدت های خیلی بیشتر در صورت رعایت تغذیه مناسب روازنه موثر خواهند بود.

همیشه تغذیه بد یا غیر مغذی، آب و هوای ناسالم، استرس، اضطراب و کم خوابی باعث بد فرمی بدن، خرابی پوست و بیماری های مختلف گوارش و اعصاب و غدد و غیره می شود.

معمولا برای یک زیبایی قابل توجه پوست، مو و تناسب اندام و نیز داشتن دندان های سفید و زیبا بدون لبخند لثه ای یا دهان بد بو که برای اکثر خانم ها و بعضی از آقایان مهم است،

شما از خدمات پزشکی طب سنتی چین یا طب غربی و دستگاه های مدرن و دندانپزشکی عمومی و تخصصی امروزی استفاده می کنید زیرا برای شما هم زمان اهمیت دارد و نیز ماندگاری و کیفیت انجام زیبایی انجام خدمات.

و باید در نظر بگیرید که انجام این زیبایی می تواند از باشگاه ورزشی و آیروبیک سر خیابان شما یا کمی پایین تر و یا یک مطب تزریق ژل و بوتاکس، ساکشن و مزوتراپی و طب سوزنی و لیزر تراپی و دندانپزشکی زیبایی شروع شود.

آیا برای زیبایی پوست و تناسب اندام و درمان درد و بیماری نزدیک ترین پزشک را انتخاب می کنید؟

به طور مثال در خدمات زیبایی طب سنتی چین شاید هر پزشکى بتواند در مواردجوانسازی پوست، کاهش وزن و سایز موضعی خدماتی انجام دهد اما براى نتایج ماندگار و سریع و استفاده از روش هاى ترکیبى نیاز به یک پزشک با تجربه است

که ممکن است پزشک با خدمات مورد نیاز شما در شهر و محله شما نباشد

و یا به دنبال نزدیک ترین پزشک براى درمان دردهای بدن و سر یا رفع بیمارى گوارشی، اعصاب، بیماری زنان، جنسی، خواب و غیره می گردید اما ممکن است بعد از انجام خدمات پزشکی طب سنتی چین یا طب غربی با دارو شیمیایی دوباره آن درد و بیمارى برگردد

زیرا مثلا در طب چینى فقط شامل طب سوزنى، بادکش، کت گوت و غیره نیست و ممکن است اصلاح تغذیه و تغییر سبک زندگى و دارو گیاهی نیز لازم باشد.

پس بنابراین به جاى راحتى استفاده از یک پزشک در نزدیکترین مکان خودتان براى خدمات پزشکى طب سنتی و روانپزشکی طب چینی حتى خدمات دندانپزشکى و غیره به دنبال کیفیت ماندگار و سلامتی همراه در انجام روش های زیبایی و درمان باشید و توصیه هاى لازم پزشک در حین ارائه خدمات بسیار مهم است.

البته برای یکسری روش های مراقبت های پوستی، برداشتن خال و زگیل، لایه پرداری و شاید لیزر پوست و موهای زائد، کشیدن دندان، اوراژانس و غیره نزدیک ترین مکان به شما بهترین گزینه است و سریعتر به نتیجه می رسید.

به دنبال محصولات زیبایی و درمانی در منزل هستم نه مطب و کلینیک ها

بعضى از افراد به دنبال محصولاتى می گردند که نتیجه بخشی سریع، طبیعی و ماندگار براى زیبایی پوست و مو، دندان ها، درمان بیماری و کنترل و رفع دردها داشته باشد اما ما تجربه زیادى در فروش محصولات مرتبط و همکارى با پزشکان داشتیم.

بعضى از محصولات در مصرف طولانى مدت ممکن است نتایجى داشته باشد اما بى عارضه هم نیستند، بعضى از محصولات در قالب مکمل هاى غذایی و بهداشتى و درمانى هستند و بسیار موثر هستند که شما ممکن است اصلا پیدا نکنید زیرا در ایران نیستند و یا قیمت ارزان ندارند و یا اصل آن محصول نیست.

گاهی گیاهان و مواد غذایی خاصی وجود دارند که بسیار موثر و کاربردی در زیبایی و درمان هستند که نوع مصرف آنها ممکن است آسان نباشد و نیاز به زمان برای تهیه و آماده سازی روزانه دارد.

گاهی مصرف یک قرص یا پودر و یا یک محصول غذایی بسیار موثر است و ممکن است نیاز به روش های کلینیک نداشته باشید اما آیا شما آن محصولات را می توانید پیدا کنید و آیا آنها قیمت مناسبی دارند و یا در دسترس شما هستند؟!

بعضی افراد دنبال دستگاه و وسایل زیبایی مثلا برای رفع موهای زائد و سفید کردن دندان با دستگاه نور هستند که بسیار تبلیغات زیادی نیز انجام می شود اما آیا می توانند جایگزین روشهای بلیچینگ و لیزر درمانی شوند؟!

بعضی افراد به دنبال یک محصول یا خدمات درمانی زیبایی می گردنند که به قول آنها برگشت نداشته باشد، تضمین دارد که این زیبایی و درمان برنگردد، مگه داریم، مگه میشه!!؟؟

بدن انسان دائما در معرض رادیکال های آزاد و استرس و آلودگی قرار دارد و زندگی امروز و تغذیه غیر مغذی و ماشینی بدن ما را از زیبایی و سلامتی ممکن است دور کند.

بدن انسان روزانه به مواد مغذی احتیاج دارد که ممکن است از مواد غذایی روزانه بدست نیاید مثلا پروتئین کلاژن در یک سن، خیلی کم در بدن تولید می شود و یا یکسری مواد مغذی در یک سن، مثل کوانزیم Q10 به خوبی جذب نمی شوند و یا خیلی موارد دیگر……

اکسیر جاودانگی و زیبایی و یا روشی که بتواند یک یا دو بار استفاده از آن تا سالهای زیاد ما را سالم و زیبا نگه دارد افسانه است. شما نیاز دارید از اکسیر زیبایی و سلامتی همیشه استفاده کنید و یا مراقبت های جسمی و فعالیت بدنی و یا روش های کلینیکی زیبایی، درمانی و سلامتی.

حالا بستگی به اطلاعات و آگاهی های هر کدام از افراد دارد که کدام روش کلینیکی و یا کدام محصول یا مواد غذایی مغذی را برای رسیدن به خواسته خود انتخاب کنند.

گاهی شما با چند جلسه از روش های طب چینی برای سالها یا همیشه از یک بیماری یا درد خلاص می شوید حتی گاهی با مصرف یک محصول یا نوشیدنی گیاهی. اما برای همه این طور نیست و شاید لازم باشد با زادامه دهند زیرا بدن نیاز به مراقبت و تغذیه دارد.

کدام طب درمان ریشه ای دارد و در خدمات زیبایی، درمان و سلامتی کاربرد دارد

در زمینه خدمات پزشکى زیبایی و ترمیمى و سلامتى و درمانى یکى از بهترین طب ها طب سنتى چین و بعد طب سنتی ایران است یا همزمان با هم که متاسفانه پزشکان با مهارت بالاى کمى وجود دارند یا اینکه فرصت انجام خدمات را به علت مشغله هاى کارى ندارند.

در خدمات دندانپزشکى استفاده از مواد و نحوه کار پزشک و حتى کاربرد لیزر دندانپزشکى بسیار اهمیت دارد ما پزشکانى که می شناسیم معرفى می کنیم نه هر پزشکى که تماس بگیرد و درخواست معرفى خود داشته باشد.

پزشکان خوبى هستند که ما هنوز با آن ها آشنا نشدیم و یا بعضی از آنها فرصت مشاوره با یک مراجعه کننده اضافى روزانه هم ندارند.

حالا برای رفع نیاز دریافت خدمات پزشکی سایت کجا باید مراجعه کنم

مجموعه کلینیک ها در داخل مطالب سایت، تلفن و لینک ارتباط با صفحه تعدادی از پزشکان ماهر و باتجربه را قرار داده است که شما می توانید با آن ها تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید و وقت مشاوره حضوری بگیرید، اما متاسفانه در حال حاضر فقط در تهران تعدادی پزشک معرفی می شوند نه شهرستان ها.

برای درخواست خود در تهران یا شهرستان ها از طریق فرم زیر مشخصات خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود.

مجموعه سالم چی و کلینیک ها 1392
به چه چیزی در کلینیک ها نیاز داشتید؟!
رفع اندام سیب و گلابی شکل بدون جراحی
دستورهای غذایی لذیذ بگیرید.!