تاثیر ترد لیفت صورت بر روی چین و چروک ها و انجام جوان سازی صورت

روش ترد لیفت صورت با نخ قابل جذب، امروزه محبوبیت بیشتری در روش‌های زیبا سازی صورت یافته است که به علاوه می‌تواند کیفیت پوست و کلاژن سازی را نیز ارتقا دهد.

ترد لیفت صورت و چین و چروک روشی رایج و محبوب جهت جوانسازی و طراوت بخشی به صورت و بهبود کیفیت پوست و جلوگیری از پیری زودرس، بدون انجام عمل جراحی و مشکلات مربوط به ایجاد زخم در صورت و گردن می‌باشد.

این روش یک شیوه زیباسازی کمتر تهاجمی است که می‌تواند توسط یک پزشک طب سوزنی و پوست انجام شود.

به علاوه زمان بازیابی پس از انجام این روش زیبایی و همچنین هزینه آن نیز نسبت به کشیدن صورت به طریق جراحی و سایر روش‌ها بسیار مقرون به صرفه‌تر است.

به‌طور معمول انجام این روش زیبایی پوست صورت و گردن می‌تواند در نیم ساعت انجام گیرد و فرد مورد نظر می‌تواند پس از آن به خانه بر گردد.

هیچ گونه زخم و بریدگی در این روش وجود نداشت و اثر آن معمولاً تا 3 الی 4 سال ماندگار است ممکن است بعضی افراد کبودی یا ورم در بعضی قسمت‌ها داشته باشند که خود به خود بر طرف می‌شود.

ترد لیفت صورت قابل جذب امروزه محبوبیت بیشتری در روش‌های زیبا سازی صورت یافته است که به علاوه می‌تواند کیفیت پوست و کلاژن سازی را نیز ارتقا دهد.

حفظ حالت طبیعی صورت با استفاده از ترد لیفت صورت و جوانسازی پوست

حفظ حالت طبیعی صورت با استفاده ازترد لیفت صورت و جوانسازی پوستاستفاده از این روش زیبایی پوست به سبک کره‌ای مزیت‌های بسیاری دارد که مهم‌ترین آن که معمولاً افراد به آن اشاره می‌کنند آن است

که در روش کاشت نخ زیبایی، شکل و فرم طبیعی صورت را کامل کرده، صورت نافرم نمی‌شود و به آن زیبایی خاصی می‌بخشد.

در مقایسه با دیگر روش‌های زیبایی پوست که شکل و فرم عضلات صورت را تغییر داده و چهره را عوض می‌کنند،

یعنی یک مرتبه در یک جلسه و به‌طور مصنوعی صورت و گونه شما صاف و برجسته می‌شود، این ویژگی در نظر مراجعه کنندگان یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های این روش زیبایی کره‌ای محسوب می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های و برتری‌های کاشتن ترد لیفت صورت می‌توان به قابل جذب بودن نخ‌ها و اثراتی که این نخ‌ها می‌توانند در فرایند کلاژن سازی و بازسازی سلول‌های پوست ایجاد کنند، اشاره کرد.

در طول زمان، نخ‌های کاشته شده در پوست، ساختاری در پوست ایجاد می‌کند که لیفت و بافت‌های کشیده شده را در جای خود نگاه می‌دارد و همچنین رنگ، بافت و رطوبت پوست نیز به تدریج با جذب شدن نخ‌ها ارتقا یافته و بهبود می‌یابد.
  لیفتینگ صورت و جوان‌سازی و کشیدن پوست صورت و گرد با کاشت نخ

از دیگر ویژگی‌های و برتری‌های کاشتن ترد لیفت صورت می‌توان به قابل جذب بودن نخ‌ها و اثراتی که این نخ‌ها می‌توانند در فرایند کلاژن سازی و بازسازی سلول‌های پوست ایجاد کنند، اشاره کرد.

انجام این روش همچنان تا زمان جذب نخ‌ها حدود 9 تا 12 ماه بعد فعالیت کلاژن سازی و بازسازی خواهد داشت و نتایج این زیبایی بعد از این مدت نیز تا چند سال ماندگار خواهند بود.

تحریک لایه اسماس پوست با کات نخ جوانسازی

درمان شکل دهی صورت و پوست با استفاده از نخ‌های نازک در اصل از فلسفه نخ لیفت سنتی و همچنین طب سوزنی کاشت نخ در طب شرقی جهت کنترل و بهبود بافت‌های پوست، تحریک و انقباض عضلات نشأت گرفته شده است.

انجام آن برای صورت برای چین‌های پوستی نازولبیال (Nasolabial fold)، خط فک یا خنده، ناحیه غبغب و گردن بسیار مؤثر است.سوزن‌های کاشت نخ در زیر لایه اسماس SMAS پوست برده می‌شوند و زمانی که آن‌ها را زیر پوست خارج می‌گردند، نخ متصل به سوزن در پوست باقی مانده و کاشته می‌شود.

فرو کردن تعداد زیادی سوزن در لایه‌های عمیق‌تر پوست با نخ‌های قابل جذب باعث تحریک و فعال سازی فرآیند احیا طبیعی و تحریک مکانیکی فرآیند درمان زخم و انقباض بافت‌ها می‌گردد.

انجام آن برای صورت برای چین‌های پوستی نازولبیال (Nasolabial fold)، خط فک یا خنده، ناحیه غبغب و گردن بسیار مؤثر است. برای بدن تأثیر گذار و چشم گیرترین زیبایی مربوط انجام اصلاحات افتادگی پوست بر روی شکم، سینه‌ها و گردن می‌باشد.

احیا کردن، بازسازی و تحریک کلاژن سازی پوست از طریق نخ قابل جذب pdo

احیا کردن، بازسازی و تحریک کلاژن سازی پوست از طریق نخ قابل جذب pdoنخ‌های قابل جذب در این روش زیبایی پوست، بهبود چشم گیری در مقایسه با استفاده از نخ‌های معمولی و خار دار داشته‌اند. مزیت این نخ‌های جدید آن است که با استفاده از آن‌ها می‌توان ساختار پوست را از داخل تغییر داد.

این ساختار حمایت کننده می‌تواند از اثر ترد لیفت صورت تا چند سال حمایت کند. به علاوه از تأثیرات دیگر آن این است که می‌تواند باعث سفتی پوست شده و رنگ پوست، انعطاف پذیری و رطوبت آن را بهبود دهد.

در طول 7 تا 9 ماه نخ‌ها به تدریج جذب شده ولی پیش از جذب شدن تارهایی تولید می‌کند که یک شبکه و ساختاری حمایت کننده کلاژنی برای پوست ایجاد می‌کند.

چه کسانی واجد شرایط انجام ترد لیفت صورت برای جوانسازی هستند؟

کاشت نخ در نقاط طب سوزنی برای تحریک کلاژن سازی انجام می شودپزشکان طب سوزنی که دوره‌های کامل شکل دهی با نخ‌های نازک را گذرنده‌اند و نیز از روش امبدینگ طب چینی که شامل کاشت نخ در نقاط طب سوزن بدن است این تکنیک و روش درمانی را به خوبی و آسانی می‌توانند پیاده کنند.

نخ لیفت قابل جذب یک روش جوان سازی از طریق افزایش فرایند کلاژن سازی و فعالیت بازسازی سلولی صورت و گردن می‌باشد که با استفاده از این روش به صورت شکل و فرم می‌دهد.

این روش به شکل دهی گونه، لیفت ابروها، تصحیح خطوط خنده و چروک، دور لب و دهان، حمایت از زیبایی پوست گردن و بهبود چهره کمک می‌کند.

چروک دور لببه دلیل طراحی قابل جذب این نخ‌ها در پوست، بدن از لایه‌های درمی شروع به افزایش فرایند کلاژن سازی در پوست می‌کنند که اثرات آن ایجاد لیفت و جوانسازی پوست می‌شود.

  لیفت با نخ برای کشیدن پوست های افتاده و با اثر فوری

به‌طور کلی، کسانی که واجد شرایط انجام این عمل هستند زنان و مردان 25 تا 60 سال می‌باشند که انجام روش لیفتینگ صورت متداول را دوست ندارند یا نمی‌توانند از آن استفاده کنند ولی می‌خواهند ظاهری جوان‌تر داشته باشند.

این شیوه کاملاً ایمن و زمانی که توسط پزشک طب سوزنی انجام شود بسیار مؤثر خواهد بود.

افراد مناسب انجام روش زیبایی ترد لیفت صورت یا کاشت نخ قابل جذب کره‌ای

تاثیر نخ لیفت بر روی افتادگی پوستواجدین شرایط کسانی هستند که دچار افتادگی یا شل شدگی پوست شده‌اند و به دنبال راهی جهت داشتن ظاهری جوان و با طراوت می‌باشند. از ترد لیفت صورت برای انجام برخی کارهای زیبایی پوست:

  • کشیدن و حجم دادن به افتادگی گونه‌ها و رفع چروک دور چشم
  • بالا بردن و کشیدن افتادگی در ابروها و چین و چروک پیشانی و خط اخم
  • بالا کشیدن و بازسازی خطوط کنار دهان (خطوط ماریونت) و خطوط نازولابیال (Nasolabial)، رفع چروک عمیق خط خنده
  • بازسازی و کشیدن (لیفت) ناحیه فک و چروک دور لب و رفع غبغب، لیفت و رفع چین و چروک‌های گردن

کلاژن در ساختار و جوانسازی پوست چه نقشی ایفا می‌کند؟

نقش کلاژن در جوانسازی پوستروش‌های مختلفی برای حفظ جوانی و ظاهر زیبای پوست وجود دارد که یکی از آن‌ها استفاده از کرم کلاژن می‌باشد.

به علاوه دانستن ترکیبات مورد استفاده در محصولی که بر روی صورت خود استفاده می‌کنید، نیز بسیار مهم است.

کلاژن ماده‌ای پروتئینی است که در بدن تولید می‌شود. این ماده به‌طور عمده در ناخن‌ها، مو، مفصل استخوان‌ها و پوست وجود دارد. برای جبران کلاژن از دست رفته در پوست،

مواد مغذی روزانه لازم هستند که شامل ویتامین‌ها و اسید آمینه هستند به حفظ رطوبت پوست و جلوگیری از از دست دادن رطوبت کمک می‌کنند.

و روش‌های موضعی پوست نیز برای تحریک کلاژن سازی بیشتر در سنی که فعالیت تولید کم شده است و یا شرایط غذایی مناسب نیست بسیار مؤثر است.

برای آن که نقش دقیق کلاژن در پوست را بدانید باید نقش آن را در پوست درک کرده و بدانید که کلاژن از چه چیزی تشکیل شده است.

پوست ما دارای چندین لایه است که داخلی‌ترین لایه آن درمیس نام داردپوست ما دارای چندین لایه است که داخلی‌ترین لایه آن درمیس نام دارد و از رگ‌های خونی، سلول‌ها، عصب‌ها و فولیکول‌های مو تشکیل شده است. این لایه بیشتر از کلاژن که نوعی پروتئین می‌باشد، تشکیل شده است.

کلاژن به عنوان چهارچوب و بدنه اصلی پوست عمل می‌کند که در آن سلول‌ها و رگ‌های خونی قرار دارند.

وجود کلاژن در این لایه دمای بدن را حفظ کرده و از اندام‌های داخلی حفاظت می‌کند. این لایه انعطاف زیادی داشته و می‌تواند با شرایط محیط تطبیق پیدا کند.

چین و چروک و افتادگی پوست و دیگر نشانه‌های پیری از به علت نبود پروتئین کلاژن در پوست ناشی می‌شوند. علاوه بر آن با کاهش کلاژن کشسانی و انعطاف پذیری پوست نیز کاهش می‌یابد.

  لیفتینگ با نخ و از بین بردن چین و چروک ها و شکل دادن به عضلات صورت

از آن جا که رشته‌های کلاژن بزرگ‌تر از آن هستند که بتوانند از طریق پوست توسط بدن جذب شوند، لذا مالیدن کرم‌هایی حاوی آن بر روی پوست ساختار کلاژن را تقویت و احیا نمی‌کند.

استفاده از کرم کلاژن برای رفع مشکل به هیچ وجه موثر نمی باشدکلاژن تنها بر روی پوست باقی مانده و هنگام شست و شوی پوست، از روی آن شسته می‌شود.

تصور می‌شود با اعمال کلاژن بر روی پوست، چین و چروک‌ها از بین می‌رود ولی داشتن چنین ویژگی در کرم‌های کلاژن و دیگر لوسیون های استحکام دهنده پوست اثبات نشده است.

کلاژن دارای قابلیت سازگار شدن با اطراف است که با افزایش دما پیش از به کار بردن آن در محصولات مختلف تغییر حالت می‌دهد.

از طرف دیگر کلاژن پیش از به کار گیری باید تحت یک سری فرآیندهای شیمیایی و دمای بالا قرار گیرد.

این فرآیندها ساختار پیچیده و در هم کلاژن را از هم باز می‌کند. به همین دلیل در صورتی که این کلاژن وارد لایه داخلی پوست شود، برای انسان غیرقابل استفاده خواهد بود.

جراحی زیبایی ویکی پدیا

مطالب مشابه این صفحه:

تیتر موضوعات مطلب: کلیک کنید تا سریع ببیند.

برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن