تزریق ژل خط خنده و لبخند، افزایش حجم لب و گونه، رفع چین و چروک پوست

تزریق ژل برای افزایش حجم لبتزریق ژل صورت می‌تواند تأثیر سریع و مستقیم و واضح بر روی چین و چروک خط خنده یا لبخند و افزایش حجم گونه و لب ها بگذارد و همین مسئله آن را به جایگزینی بسیار مناسب برای جراحی پوست، پروتز لب و گونه تبدیل کرده است.

ژل تزریقی صورت خود از چندین مواد مختلف تشکیل‌شده‌اند که بسته به نوع ژلی که مورداستفاده قرار می‌گیرد،

می‌توانند نتایجدائم یا موقت برای پر کردن حجم لب، گونه و از بین بردن خطوط و چین‌ و چروک‌ها عمیق صورت در کنار لب داشته باشند.

اثر وجود کلاژن بر روی چین و چروک پوستالبته تزریق ژل دائم برای زیبایی و حجم دادن صورت توصیه نمی شود و بهتر است استفاده نکنید.

در روش های جدید تزریق ژل صورت از نوعی ژل با ترکیب مخصوص استفاده می شود که باعث اثرات جوانسازی و لیفتینگ در پوست صورت می شود

و غیر از حجم و فرم دهی لب و گونه با تزریق ژل در این موضع صورت، اثرات دراز مدت ژل صورت در پوست باعث تحریک و افزایش و تولید کلاژن نیز می شود.

یک پزشک ماهر می‌تواند به شما کمک کند تا از گزینه‌های پیش روی خود جهت به دست آوردن نتایج مناسبی که به دنبال آن هستید، آگاهی پیدا کنید.

زمان لازم انجام تزریق ژل صورت و ماندگاری اثر ژل در گونه، لب و خطوط چروک

پس‌ از مشاوره با یک پزشک با تجربه و ماهر، فیلر یا ژل تزریقی صورت مستقیماً در زیرپوست صورت در خطوط چروک یا در گونه و لب برای حجم دهندگی تزریق می‌گردد.

این روش می‌تواند در حدود 30 دقیقاً یا کمتر طول بکشد و پس‌ از آن فرد می‌تواند به روند معمولی زندگی خود بازگشته و فعالیت‌های معمول خود را انجام دهد.

اینکه تأثیرات استفاده از روش تزریق ژل چه مقدار دوام و پایداری داشته باشد، بستگی به این دارد که چقدر از آن در زیرپوست تزریق‌شده و این‌که کدام ناحیه از پوست تحت درمان قرارگرفته باشد. تأثیر آن معمولاً در حدود 6 ماه تا یک سال ماندگاری دارد.

کاربرد زیبایی تزریق ژل در صورت برای حجم دادن و رفع خطوط چروک

اثر گذاری تزریق ژلبه‌طور هم‌زمان بالا آمدن و حجیم شدن دوباره پوست با تزریق این مواد ژل مانند، باعث می‌شود که چین‌ و چروک‌ها و خطوط موجود در پوست بازشده و به‌تدریج از بین بروند.

بنابراین ژل تزریقی صورت نه‌تنها برای از بین بردن چروک‌ها و خطوط پوست مؤثر هستند، بلکه برای حجم دادن به صورت و دیگر بخش‌های بدن نیز می‌توانند به کار روند و نیز در رفع و اصلاح غیر قرینگی و بدفرمی های صورت استفاده می شود.

بنابراین به کمک تزریق ژل صورت می‌توان گونه‌ها را برای کسانی که تورفته هستند، حجیم کرد، لب‌ها را برای آن‌هایی که لب‌های جذاب‌ و بزرگ‌تر می‌خواهند تغییر فرم و حجم داد و نهایتاً چانه کسانی که از اندازه آن راضی نیستند، بزرگ‌تر کرد.

  نحوه تهیه چربی برای تزریق و فرم دهی به صورت چطور انجام می شود؟

تزریق ژل که نوعی فیلر است در نقاط مختلف صورت مثل چین و چروک های ناحیه خط خنده، خط اخم، غم یا ماریونت لاین، خطوط پنجه کلاغی کنار چشم، خطوط ظریف اطراف دهان و اصلاح بدشکلی های بینی، گودی زیر چشم نیز استفاده می شود.

روند ایجاد چین و چروک پوست و شل شدن عضلات، اثر تزریق ژل زیبایی در صورت

از بین بردن خطوط پنجه کلاغیتغییرات چهره و صورت بسیار مشخص و واضح هستند. با ضعیف شدن و نازک شدن بافت‌های زیرپوستی، حجم آن‌ها کاهش‌یافته و دیگر آن شکل خود را از دست می‌دهند که همین مسئله عامل به وجود آمدن چین‌ و چروک‌های بیشتر و خطوط در صورت می‌باشد.

عامل دیگری که باعث به وجود آمدن چین‌ و چروک و خطوط در صورت می‌شود، استفاده مکرر و پیوسته از برخی از عضلات موجود در صورت می‌باشد. در ابتدا به‌کارگیری مرتب و پیوسته از این عضلات موجب ایجاد چین‌ و چروک‌های پویا می‌شود.

این چین‌ و چروک‌ها زمانی که عضلات استراحت می‌کنند و شل می‌شوند، به‌تدریج ناپدید می‌شوند. این خطوط شامل خطوط اخم یا برآمدگی پیشانی (خطوط میان دو ابرو).

خطوط پیشانی (خطوط افقی بر روی پیشانی که زمانی که بالا را نگاه می‌کنید یا متعجب می‌شوید، ایجاد می‌گردند) و خطوط پنجه کلاغی (خطوطی از که گوشه چشم به اطراف پخش‌شده‌اند) می‌باشند.

تزریق بوتاکس و از بین برفتن چین و چروکبه‌مرور زمان این خطوط موقت و پویا به حالت دائم تغییر پیداکرده که درنتیجه حتی زمانی که آن عضلات دیگر مورداستفاده قرار نمی‌گیرند و کاملاً در استراحت هستند، بازهم چین‌ و چروک‌ها بر روی پوست باقی می‌مانند.

می‌توانید یک‌تکه کاغذ را تصور کنید که تا مرتباً تاشده و دوباره باز می‌شود. پس از انجام این حرکت به مدت طولانی، خطوط خفیف اولیه بر روی کاغذ، به خطوط دائم و کاملاً برجسته و مشخص تبدیل می‌شوند.

راه‌حل برطرف کردن این مشکلات بسیار ساده و با هزینه مناسب است. این مشکل از طریق تزریق کاملاً ایمن ژل‌مانند،

که به‌طور عمومی با نام پرکننده‌های صورت یا پوستی شناخته می‌شود، در زیرپوست انجام می‌گیرد.تزریق ژل در زیرپوست باعث می‌شود پوست بالاآمده و حجم ازدست‌رفته را بازیابد.

عوارض تزریق ژل به صورت و لب

تزریق ژل در پیشانیاز عوارض تزریق ژل، آلرژی یا حساسیت که در صورت استفاده از برندهای معتبر به حداقل می رسد، اگر می خواهید ظاهری جوان و زیبا داشته باشید ولی در مورد درد و مشکلات ناشی از آن نگران هستید،

می توانید در صورت تشخیص پزشک از ژل تزریقی دارای مواد بی حسی استفاده کنید که نتایجی مشابه ولی بدون درد را تجربه کنید.

  تزريق بوتاکس در صورت به منظور از بین بردن شل شدگی پوست و چین و چروک ها

بعضی از پر کننده ها یا ژل صورت زیبایی پوست دارای نوعی بی حس کننده موضعی هستند که درد را هنگام انجام عمل و تزریق ماده در محل مورد نظر، کاهش می دهند.

با ترکیب لیدوکائین و ژل، می توان درد و ناراحتی ناشی از انجام درمان در طول انجام تزریق ژل و پس از آن را تا حدی زیادی کاهش داد.

برخی از عوارض جانبی تزریق ژل به لب، خط خنده و گونه شامل تورم، خارش و سرخ شدن پوست می باشد. ولی مهم و شایع ترین عارضه جانبی ناشی از استفاده از تزریق ژل زیبایی صورت، مربوط به درد و ناراحتی ناشی از فرو کردن سوزن در بافت و توسعه و بزرگ شدن ناگهانی بافت ها می باشد.

جوان سازی با تزریق بوتاکسبرای جلوگیری از عوارض تزریق ژل زیر پوستی، انتخاب مناسب نوع و ترکیب ژل برای تزریق در خطوط چین و چروک و حجم دادن صورت

توسط پزشک مرتبط برای رفع چروک ها و حجمی دهی مناسب موضع صورت باعث می شود،

دوره بازیابی پس از تزریق بسیار کوتاه تر شود و عوارض پیش آمده بعد از تزریق ژل به طور موقتی و قابل برطرف شدن باشد.

به‌طور ایده آلمواد ژل صورت در تزریق زیرپوستی کاملاً برای بدن انسان بی‌خطر و ایمن هستند و معمولا عوارض جانبی در پی ندارد ترکیب شیمیایی آن تا حد امکان مشابه همان ترکیب‌هایی است که در پوست و بدن به‌کاررفته است.

به این صورت بلافاصله پس از اتمام انجام درمان، شما قادر خواهید بود ( بدون کمک دیگران یا نیاز به استراحت) از مطب پزشک بیرون رفته و با داشتن پوستی نرم، صاف و با ظاهر مناسب و زیبا، به روال معمولی زندگی تان باز گردید.

تزریق ژل لب برای حجم دهی

تقویت و بزرگ کردن لب با ژل تزریقی

مواد تزریق ژل زیبایی صورت نیمه دائم یا موقت معمولاً یا از کلاژن و یا از اسید هیالورونیک و یکی از مشتقات سیلیکون، به دست می‌آیند.

هیالورونیک اسید که به‌طور طبیعی در پوست وجود دارد، همان ماده‌ای است که با آب اتصال برقرار کرده و به این طریق پوست را مرطوب نگاه می‌دارد.

همین ماده است که به پوست ظاهری تازه، زیبا و جوان می‌دهد. عدم وجود اسید هیالورونیک در پوست باعث خشکی و ظاهر پیر پوست می‌شود.

این ژل برای پر کردن چروک‌ها و خطوط خفیف و ملایم در اطراف دهان، بسیار مناسب است.

این نوع ژل های تزریقی معمولاً برای پر کردن محل موردنظر صورت و از بین بردن چین‌ و چروک‌های موجود بر روی پوست و صاف‌تر کردن ظاهر پوست، مورداستفاده قرار می‌گیرند.

پیش از انجام درمان، معمولاً بی‌حس‌کننده‌های موضعی بر روی پوست اعمال می‌شود تا محل را برای تزریق ژل آماده کند.

ژل قابل تزریق غیرقابل جذب، از نوعی ژل که در زیرپوست تزریق می‌شود، تشکیل‌شده است. این ماده در زیرپوست قابل‌مشاهده یا لمس نیست. این ماده بسیار انعطاف‌پذیر است و با همراه با حرکت پوست در هنگام ایجاد حالات مختلف چهره، حرکت می‌کند.

  تزریق ژل در صورت برای از بین بردن چین و چروک های پوستی

ژل تزریقی به چند عامل برای نتیجه مطلوب جوانسازی و حجم دادن صورت نیاز داردمعمولاً در تزریق فیلرهایی که حاوی اسید هیالورونیک هستند، از بی‌حس‌کننده‌های موضعی استفاده نمی‌شود، چراکه این ماده خود عوامل بی‌حس‌کننده در ترکیبش دارد. بسته به محصول و مقداری که استفاده‌شده است.

ژل تزریقی به چند عامل برای نتیجه مطلوب جوانسازی و حجم دادن صورت نیاز دارد

آنالیز صورت فرد از نظر زیبایی‌شناسی، آنتومی و سپس تشخیص صحیح قبل از اقدام ژل تزریقی صورت:

چنانچه ذکر شد گاهی فرد برای تزریق ژل لب یا گونه برای حجم دهی مراجعه می‌کند ولی نیازمند حجم دهی چانه است و در صورت تزریق ژل به لب نه‌ تنها زیباتر نمی‌شود بلکه صورت دفرمه نیز می‌گردد.

از نظر انتخاب برای ناحیه خاص صورت مثلاً ژل تزریقی که در لب بهترین است قطعاً برای حجم دهی صورت، گونه یا پر کردن خط خنده مناسب نیست.

فردی که برای تزریق ژل در لب‌ها مراجعه کرده است، طبق استانداردهای زیبایی نیازمند به تزریق ژل در چانه می‌باشد نه لب‌ها که این انتخاب مناسب به عهده پزشک و فرد متبحر است.

جراحی زیبایی ویکی پدیا

مطالب مشابه این صفحه:

برچسب ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
روش طب چینی و کره ای برای جوانی و زیبایی عمیق پوست جایگزین تزریق بوتاکس و ژل و چربی صورت  اطلاعات بیشتر و تماس