جوان‌سازی صورت با استفاده از طب سوزنی و با تأثیرگذاری بر تمام بدن

روش آمریکایی می زن برای جوانسازی پوست با طب سوزنی هم شادابی و زیبایی بیروی پوست را ایجاد می کند هم باعث سلامتی درذونی بدن و اعضای مربوط به پوست می شود

اگرچه طب سوزنی جوان سازی صورت برای زیبا سازی پوست در فرهنگ ایرانی ما روشی جدید محسوب می‌شود ولی این روش در شرق هزاران سال است که مورداستفاده قرار می‌گیرد.

طب سوزنی جوان سازی با تأثیرگذاری بر روی تمام بدن، در جوانی و افزایش کشسانی و سفتی پوست بیشتر از روش‌هایی شامل داروهای شیمیایی، جراحی یا تحریک الکتریکی تأثیرگذاری دارد.

این روش به‌خوبی بر روی صورت و بالاتنه تأثیر می‌گذارد. یکی از روش‌های طب سوزنی زیبایی که در ایالات‌متحده آمریکا طرفداران بسیاری پیداکرده است، می زن (Mei Zen) نام دارد.

متخصصین طب سوزنی می زن در انجام آن مهارت بسیار بالایی دارند. آن‌ها از روش‌های بسیار دقیق سوزن‌کاری استفاده می‌کنند.

طب سوزنی ریشه در متون مربوط به طب چین باستان دارداین تکنیک زیبایی پوست، ریشه در متون مربوط به طب چینی باستان دارد که نقاط و محل‌های دقیق و وضعیت قرارگیری سوزن‌ها مشخص‌شده

و به متخصصین امکان می‌دهد که در کنار بازسازی و بازیابی تعادل بدن، فرآیند جوان‌سازی چهره را نیز انجام دهند.

قرارگیری سوزن‌ها در بدن به 3 طریق برای جوان سازی صورت انجام می شود

1- بهبود گردش خون و نیروی چی از طریق باز کردن رگ‌های آن محل که باعث پخش بهتر مواد مغذی و رسیدن آن‌ها به سلول‌ها شده و به احیای و بازیابی آن‌ها کمک می‌کند.

2- تولید الاستیک و کلاژن که باعث کاهش چین و چروک می‌شوند را افزایش می‌دهد

3- سلامت کلی بدن را بهبود می‌دهد که به‌طور طبیعی نتیجه‌اش در ظاهر و چهره قابل‌مشاهده است.

دوره درمانی جوان‌سازی صورت شامل دو جلسه 1 ساعته در هر هفته و به مدت حداقل 5 هفته هست. در طول درمان، سوزن‌های بسیار کوچکی که از قطر یک مو نیز نازک‌تر هستند در محل‌های مختلف بدن بر روی پوست و سطح بدن قرار می‌گیرند.

 با استفاده از این روش سنتی چین، خطوط کوچک چروک پوست از بین رفته، خطوط عمیق کم‌رنگ‌تر می‌شوند و وضعیت کلی چهره بهبودیافته و بهتر می‌شود.

حتی مشکلات پوستی مانند روزانه و آکنه نیز بهبود می‌یابند. اساس طب سوزنی بر پایه این نظریه است که زمانی که سیستم بدن متعادل باشد، بدن در بهترین شرایط سلامتی‌اش قرار دارد و به همین دلیل انجام این درمان فواید و خواص دیگری نیز برای بدن دارد.

جلسات طب سوزنی جوان سازی صورتبه‌طور مثال خانمی که استفاده از طب سوزنی جوان سازی صورت را انتخاب می‌کند می‌تواند انتظار کاهش افسردگی و اضطراب، گوارش و هاضمه بهتر، خواب مؤثرتر، گرگرفتگی و تعریق شبانه کمتر را داشته باشد.

کسانی که استفاده از طب سوزنی بالاتنه را برمی‌گزینند از مزایایی مثل افزایش باروری و میل جنسی بهره‌مند خواهد شد.

کسانی که انجام طب سوزنی زیبایی را تجربه کرده‌اند معمولاً بلافاصله پس از اتمام جلسه درمانی احساس گرما، مورمور شدن، سبکی و مهم‌تر از همه احساس وضعیت خوب سلامت بدن را تجربه می‌کنند.

این تکنیک زیبایی و جوان سازی پوست صورت روزبه‌روز محبوب‌تر می‌شود و شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد این روش بسیار مؤثر نیز هست.

مطالعه‌ای که در مجله بین‌المللی طب سوزنی بالینی منتشر شد نشان می‌دهد از میان 300 نفری که طب سوزنی جوان سازی صورت دریافت کردند، 90 درصد آن‌ها نتایج قابل‌توجهی در اولین جلسه درمانی کسب کرده‌اند.

داشتن فشار خون بالا برای انجام طب سوزنی مناسب نیستانجام طب سوزنی جوان سازی صورت شاید برای همه قابل انجام نباشد. دکتر طب سوزنی ابتدا باید شرایط بیمار را ارزیابی کرده و بررسی کند

که آیا انجام طب سوزنی برای او مناسب است یا اینکه ابتدا باید عدم تعادل‌های موجود در بدن برطرف شوند.

کسانی که از مشکلات جدی و مزمن، حمله تشنجی، فشارخون بالا رنج می‌برند یا سابقه حمله قلبی داشته‌اند

برای انجام طب سوزنی آمادگی و شرایط لازم را ندارند ولی این مشکلات آن‌ها می‌تواند با استفاده از روش‌های دیگر طب سنتی چینی برطرف شود.

اگرچه نتایج انجام طب سوزنی جوان سازی صورت بر روی هر فرد با دیگری متفاوت است ولی این روش درمانی همه‌جانبه تأثیرات چشم‌گیری در جهت بهبودسلامت بدن دارد.

اینکه ظاهر شاداب و جدید پس از انجام طب سوزنی چه مدت ماندگاری داشته باشد بستگی به این دارد که فرد به قسمت‌های دیگر مانند تغذیه، ورزش و کاهش استرس و اضطراب چقدر اهمیت بدهد.

ولی این روش با هزینه‌ای بسیار کمتر از عمل جراحی، گزینه‌ای بسیار مناسب برای بازیابی و بهبود شرایط داخل و خارج بدن است.

جوانسازی صورت بوسیله طب سوزنی آرایشی و زیبایی پوست صورت

طب سوزنی راه‌حلی برای جوان سازی صورت

فوایدی که مردم می‌توانند از انجام طب سوزنی زیبایی بدست آورند بی شمار است. در کنار این حقیقت که طب سوزنی درمانی برای تعداد زیادی از بیماری‌ها و دردهاست، از آن می‌توان به‌عنوان یک روش ضد پیری نیز استفاده کرد.

طب سوزنی نمی‌تواند فرآیند افزایش سن را متوقف کند ولی می‌تواند علائم و نشانه‌هایی که همراه با افزایش سن ایجاد می‌شود را از بین ببرد.
طب سوزنی بر خلاف بوتاکس هم خارج و هم داخل بدن را درمان می کندبا استفاده از طب سوزنی شما می‌توانید دوباره چهره شاداب دوران جوانی خود را بدست آورید.

ممکن است باور آن سخت باشد ولی طب سوزنی جوان ساز می‌تواند روش درمانی بسیار خوبی برای پیری باشد. اصطلاحی که برای این روش به کار می‌رود طب سوزنی زیبایی یا آرایشی است.

بهترین ویژگی روش طب سوزنی جوان سازی صورت این است که همانند بوتاکس یا لیپوساکشن تنها ظاهر و خارج بدن شمارا زیبا نمی‌کند بلکه باعث بهبود سلامتی تمام بدن شما می‌شود.

اگر این روش به‌درستی انجام گیرد می‌تواند به تولید کلاژن و بهبود گردش خون در نواحی مختلف بدن کمک کند. یکی دیگر از فواید و مزایایی که با استفاده از این روش نصیبتان می‌شود:

کاهش چشم‌گیر خطوط کوچک، چین و چروک‌ها و بهبود شرایط عضلات صورت هست.

کاری که این روش ضد پیری انجام می‌دهد این است که این روش باعث کشیدن و سفت کردن بافت عضلات می‌شود که درنتیجه باعث می‌شود ظاهر و احساس جوانی به شما بازگردد.

به یاد داشته باشید که سلامت بدن شما محصول عملکرد مناسب و متعادل و هماهنگ بخش‌های مختلف بدنتان هست.

درنتیجه برای رسیدن به سطح مطلوب سلامت شما باید از روش‌های درمانی به‌خصوصی که دستگاه‌ها و اعضای به‌خصوصی را هدف می‌گیرند، استفاده کنید. تنها زمانی که این اعضا و دستگاه‌ها در تعادل و هماهنگی با یکدیگر کار کنند، شما احساس جوانی و سلامت می‌کنید.

طب سوزنی جوان ساز باعث افزایش انرژی مثبت می شوداین شرایط باعث ایجاد احساس مثبت و پرانرژی شدن شما و درنتیجه ظاهر شاداب پوست شما می‌شود.

داشتن احساس جوانی چیزی جز بدست آوردن انرژی ازدست‌رفته و ظاهری جوان نیست! ولی چه چیزی امروزه طب سوزنی را به گزینه‌ای محبوب بدل کرده است؟ اول‌ازهمه آنکه هزینه آن به‌صرفه است.

این روش در مقایسه با جراحی آسیب و فشار کمتری به بدن وارد می‌کند.درنتیجه طول دوره بازیابی نیز بسیار کوتاه‌تر است. همچنین خطرهای انجام این روش بسیار کم و قابل‌چشم‌پوشی هستند.

تنها اشکالی که طب سوزنی ممکن است برای بعضی افراد ایجاد کند، ایجاد کبودی خفیف در محل قرارگیری سوزن هست که حداکثر ظرف 2 روز برطرف می‌شود.

جای تعجب نیز ندارد که چرا بسیاری از مردم امروزه انجام این روش درمانی غیر سنتی را ترجیح می‌دهند. شما برای تجربه تأثیر شگفت‌انگیز این روش تنها لازم است به‌طور متوسط 12 جلسه بر روی بدن خود طب سوزنی انجام دهید.

جراحی زیبایی ویکی پدیا فارسی

پست های مشابه صفحه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.