خانه کلینیک ها / پوست و مو / جوانسازی، لیفتینگ و چین و چروک / طب سوزنی لیفت صورت یا فیس لیفتینگ آرایشی پوست جایگزینی برای جراحی زیبایی

طب سوزنی لیفت صورت یا فیس لیفتینگ آرایشی پوست جایگزینی برای جراحی زیبایی

هر روز زنان و مردان بیشتری به دنبال کشیدن پوست و جوان نگاه داشتن ظاهر چهره خود به صورت طبیعی هستند. کشیدن یا لیفتینگ پوست صورت و گردن از طریق جراحی و با استفاده از روش هایی مانند تزریق بوتاکس، تا حدی با روش های طبیعی  مانند طب سوزنی لیفت صورت جایگزین شده اند

طب سوزنی لیفت صورت و آرایشی به مدت چندین هزار سال است که برای درمان انواع بیماری ها که برطرف کردن خطوط و چین و چروک پوست صورت گردن نیز یکی از آنها است، استفاده می شود.

تماس با یک پزشک مرتبط

تماس با یک پزشک مرتبط

تلفن کلینیک تهران 021-88797607 021-88797356 برای اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره تماس بگیرید.

با در نظر گرفتن این واقعیت که این روش زیبایی طب چینی می تواند مشکلات بدن را برطرف کند، باید از خود بپرسم که چطور این روش ممکن است بتواند از پیری پوست جلوگیری کند، ممکن است عاجز باشد؟!

کشیدن و سفت شدن پوست امروزه بسیار مرسوم و رایج است ولی هیچکس نمی خواهد برای انجام جراحی پلاستیک یا تزریق مواد سمی در پوست خود اقدام کند.

طب سوزنی آرایشی یا زیبایی با استفاده از نقاط مخصوص حرکت مسیر انرژی چی که طبق تعریف طب چینی در قسمت های مختلف بدن قرار دارند، برای تحریک و افزایش نیروی چی استفاده می شود.

هر نقطه دارای عملکرد مخصوصی است ولی هنگامی که این نقاط مخصوص طب سوزنی همراه با یکدیگر مورد استفاده قرار گیرند، برهم کنش ها، تاثیرات مختلف و پیچیده ای برای سلامتی، زیبایی، قوام پوست و عضلات دارند.

روش لیفتینگ پوست و جوانسازی با طب سوزنی زیبایی صورت و گردن

جلوگیری از چین و چروک با طب سوزنی لیفت صورتبه تمام زنان و مردان با هر شرایطی که برای پوست صورت و گردن آنها بوجود آمده است پیشنهاد می کنم حتما این روش درمانی و زیبای را امتحان کنید.

این روش که همچنین با طب سوزنی آرایشی و جوانسازی پوست نیز شناخته می شود، از شرق دور آمده و حالا در اینجا مورد استفاده قرار می گیرد.

این روش جدید که از یک هنر باستانی گرفته شده که در آن از سوزن های بسیار نازک و استریل استفاده می شود که می تواند باعث از بین بردن خطوط، کاهش عمق چین و چروک و روشن شدن و لیفتینگ پوست شود.

همچنین ببینید:  جوانسازی و افزایش سلامت پوست صورت به کمک طب سوزنی زیبایی

این روش بر اساس طب باستانی چینی که در طول زمان خودش را ثابت کرده است می باشد. در این روش چینی بدن به صورت کل بررسی می شود.

طب سوزنی زیبایی و طب سوزنی جوان ساز صورت

نحوه درمان طب سوزنی زیبایی پوست چطور و از چه طریقی انجام می شود

طب سوزنی باستانی برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله میگرن، ورم مفاصل و بسیاری از موارد دیگر استفاده می شود. در این روش طبی، نیروی چی (Qi) به عنوان نیرو و انرژی حیاتی بدن در نظر گرفته می شود.

این نیرو به طور مداوم در کانال ها و مجراهای بدن در گردش است و با جریان داشتن در داخل بدن، صورت ما را به استخوان ها و دیگر اعضای ما ارتباط می دهد.

زمانی که جریان نیروی چی به علت استرس و اضطراب، مواد شیمیایی و سمی محیطی یا تغذیه نا مناسب، راکد شده و یا مسیر آن مسدود می شود، تاثیر آن به صورت خستگی، افتادگی پوست، پف کردن و تورم صورت بروز می کند.

استفاده از طب سوزنی به بهبود جای جوش و آکنه کمک می کندپس از یک مشورت اولیه با پزشک یا درمانگر طب سوزنی، ما انسداد نیروی چی در اطراف خطوط لبخند و خطوط اطراف چشم ها را بر طرف کنیم و این کار تکرار می شود تا پوست سطح صافی بدست آورد البته با درمان از داخل و تحریک موضعی پوست.

سوزن های زیباکننده پوست صورت در این روش چگونه هستند

سوزنهای مورد استفاده جوانسازی بسیار نازک و استریل هستندتنها یک بار از سوزن برای هر فرد در هر جلسه طب سوزنی آرایشی استفاده می شود.ممکن است بعضی افراد کمی احساس سوزش داشته باشند.

در واقع این روش به جز فشاری جزئی و سوزش بسیار خفیف، هیچ گونه دردی ندارد. در هنگام انجام طب سوزنی شما آرامشی خاص همراه با گرمایی که بدن را پر می کرد خواهید داشت.

پس از پایان درمان در آینه ای که به شما داده می شود نگاه کنید صورت واقعا می می درخشد و بسیار شاداب تر شده است.خطوط ریز روی پوست در جلسات کمتری کاملا از بین می روند که واقعا شگفت انگیز بود

بعضی افراد جای زخم و جوش هایی روی صورت دارند که در حین جوانسازی طب سوزنی آرایشی نیز می توان آنها را کم رنگ یا محو کرد.

نقاط مختلفی برای جوان سازی صورت استفاده می شودطب سوزنی آرایشی چقدر اثر دارد و چند جلسه طول می کشد

ممکن است چند جلسه طول بکشد تا کاهش و از بین رفتن خطوط و چین و چروک های عمیق آغاز شود. به یاد داشته باشید که ده ها سال طول کشیده است تا این خطوط بر روی صورت ما بوجود آیند!

همچنین ببینید:  تجربه واقعی از طب سوزنی جوان ساز صورت و بهبود ظاهر و شادابی خارق العاده پوست

 همانند هر روش درمانی دیگر، عوامل زیادی در تعیین میزان موفقیت آمیز و اثر بخش بودن این درمان، دخیل هستند. حتما از پزشک یا درمانگر طب سوزنی قبل از درمان معاینه بخواهید.

علاوه بر این نقاط، ممکن است نقاط دیگری هم برای درمان مشکلات مختلف که ممکن است بر روی سلامت ظاهری پوست و رنگ چهره فرد تاثیر بگذارد، انتخاب شوند.

حتما شما هم این مساله را قبول دارید که وقتی در سلامت کامل هستید نسبت به زمانی که خسته، کم انرژی و مریض هستید، ظاهر بهتر و شادابی دارید.

هزینه انجام طب سوزنی لیفت صورت

در استرالیا یک جلسه طب سوزنی زیبایی حدود 100 دلار هزینه دارد و شما برای نتیجه گرفتن به 12 تا 20 جلسه در طی 4-8 هفته نیاز دارید.

طب سوزنی روشی بسیار آرامش بخش و نشاط آور استالبته بسته به سن و وضعیت کلی سلامت تان، شما باید این کار را یک یا دو دوره در سال تکرار کنید. در نتیجه در مقایسه با هزینه ای که باید بابت سایر روش های طب غربی زیبایی احتمالا به صرفه تر و طبیعی و برای سلامتی لازم است.

به سادگی می توان گفت که کشیدن و لیفت پوست به روش طبیعی چینی (طب سوزنی لیفت صورت)، گزینه بسیار بهتری است.همچنین دیگر لازم نیست نگران عوارض جانبی مربوط به روش های زیبایی تزریق و یا لایه برداری و غیره باشید.

طب سوزنی لیفت صورت دارای هیچ گونه عوارض جانبی بلند مدت نیست. در بدترین حالت ممکن است در محل های قرار گیری سوزن ها کمی کبودی ایجاد شود که در طی یک یا دو روز اثر آن کاملا از بین خواهد رفت.

همین طور باید بدانید که انجام طب سوزنی هیچ دردی ندارد. در واقع طب سوزنی معمولا بسیار آرامش بخش و نشاط آور نیز هست.

جراحی زیبایی ویکی پدیا فارسی

لطفا به کاربردی بودن مطلب رای دهید

تلفن کلینیک تهران 021-88797607 021-88797356 برای اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره تماس بگیرید.

تماس با پزشک
User Rating: 5 ( 1 votes)
لطفا در شبکه های اجتماعی ایرانی و پیام رسان تلگرام اشتراک بگذارید:
فیس نماکلوب

همچنین بررسی کنید

طب سوزنی چین و چروک های صورت را از بین می برد

استفاده از طب سوزنی برای رفع آثار سالخوردگی و مقابله با ایجاد چین و چروک

مصیبت خودشیفتگی متشکل از دو کلمه است. ابتدا دل‌مشغولی و نگرانی ما درباره بالا رفتن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فیس نماکلوب