طب سوزنی برای تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر ویروس‌ها

درباره دکتر جاش اَکس دکترای طب طبیعی، ماساژ درمانی و تغذیه بالینی

دکتر جاش اَکس دکترای طب طبیعی و تغذیه بالیتیدکتر جاش اَکس doctor josh axe دارای گواهینامه دکترای طب طبیعی، دکترای ماساژدرمانی ستون فقرات و دکترای تغذیه بالینی، بسیار مشتاق است تا به افراد برای بازگشت سلامتی‌ آنها با استفاده از مواد غذایی سالم و گیاهان به‌عنوان جایگزین دارو کمک کند.

در سال 2008، وی مرکز سلامت اکسودوس را تأسیس کرد که به‌سرعت رشد کرد و یکی از بزرگ‌ترین کلینیک‌های درمانی کاربردی در جهان شد.

دکتر جاش اَکس، یکی از 10 پربازدیدی‌ترین وب‌سایت‌های دنیا را ایجاد کرد که ماهانه بیش از 12 میلیون بازدیدکننده دارد.

مهم‌ترین موضوعات این سایت شامل : تغذیه، طب طبیعی، بدن‌سازی، دستورات غذایی سلامت، اخبار سلامت و چاره و راه کار درمان خانگی هست.

Michael Phelps, Dr. Axe

دکتر جاش اَکس ، یک پزشک برای بسیاری از ورزشکاران حرفه‌ای بوده است.

در سال 2009 وی شروع به کار با شورای مشورت سلامتی و تیم‌های شنای حرفه‌ای نمود. وی با شناگران حرفه‌ای شامل ریان لوچت و پیتر وندرکای نمود و به ورزشکاران به‌منظور افزایش عملکردشان، مشاوره‌های تغذیه‌ای و تمرین‌های ماهیچه‌ای-اسکلتی می‌داد.

Dr. Axe, Ryan Lochte

وی همچنین برای تمرین با ورزشکاران ایالات‌متحده، به بازی‌های برگزارشده در سال 2010 در لندن سفر کرد.

دکتر جاش اَکس، کتاب‌ها و برنامه‌های بسیاری شامل کتاب آشپزی رژیم غذایی واقعی، راز سم‌زدایی و شفای دستگاه گوارش نوشته است.

این کتاب‌ها و برنامه‌ها، قدرت برنامه‌های غذایی پیشرفته را با دستورالعمل‌های پخت غذا، غذاهای کیفیت بالا و پاک‌سازی بدن به منظور کمک به افراد برای رسیدن به سطح مطلوب سلامتی درهم‌آمیخته است علاوه بر همه این‌ها، وی آن‌ها را از وب‌سایت سلامت طبیعی آگاه کرده است.

Dr. Axe, Dr. Oz

هنگامی‌که یک برنامه رادیویی صنفی با یک پادکست محبوب در برنامه دکتر اَکس مهمان بود، وی با متخصصان پیشروی سلامت در دنیا مصاحبه کرد به پرسش‌های رایج پیروی سلامتی که آخرین اخبار سلامت را پوشش می‌داد پاسخ دادند.

همچنین وی بعد از سخنوران و رهبران کنفرانس در مجامع، کلیساها و مشاغل این حرف‌ها را منعکس نمود.

blank
Dr. Axe, Dr. Chelsea

وی یکی از مؤسسین برنامه آموزشی تمرینی برست فیت BurstFIT است که به‌عنوان یکی از سریع‌ترین و اثرگذارترین راه‌ها برای چربی سوزی شناخته‌شده است.

وی همچنین یکی از تنظیم‌کننده‌ها برنامه تلویزیونی دکتر آز Dr. Oz و اخبار NBC، FOX و CBS است.

دکتر اَکس یک نویسنده برای شرکت‌های بزرگ تغذیه و شرکت بی یوند اُرگانیک Beyond Organic و گاردن آف لایف Garden of Life در ایالات‌متحده هست. در سال 2010 وی به‌عنوان یکی از 25 نفر از زیباترین افراد از سوی مجله ناشویل Nashville شناخته شد.

دکتر جاش اَکس، مدرس برنامه‌های سلامت برای شرکت‌هایی نظیر نیسان، هول فودز، مرسی مینیستریز، لایف وی و دیگر کلیساها و خیریه‌های بزرگت است.

درباره خانواده دکتر جاش اَکس و همسرش

دکتر اکس و همسرش چلسا اکس Dr. Chelsea در ناشویل زندگی می‌کنند و از درست کردن پیتزاهای خانگی و دست‌ساز گلوتنی رایگان در تعطیلات آخر هفته، قایقرانی در اقیانوس و حرف زدن با سگشان اکلی در پارک لذت می‌برند.

مدارک دکتر اَکس:
دارای بورد تخصصی دکترای طب طبیعی (DNM)، از کالج پالمر در چیروپراکتیک است. وی مدرک تخصص تغذیه‌اش (CNS) را از بورد متخصصان تغذیه دریافت کرده است.

مطالب آموزشی سلامتی و زیبایی و چاره درمان طبیعی دکتر اَکس و دکتر آز اکنون در سایت کلینیک ها ارائه می شود و می توانید با عضویت در دریافت آگاه سازی مطالب ( بر روی آیکون قرمز رنگ زنگوله متحرک در کنار سمت راست صفحات کلیک کنید) از این مطالب کاربردی و آموزشی مطلع شوید.

لینک مطالب سلامتی دکتر اکس:

https://www.clinicha.com/blog/category/healthy-dr-axe/

ایمپلنت دندان برای کاشت دائم بی دندانی لمینت دندان مدرن و بسیار نازک با طراحی دیجیتال مراحل تزریق چربی صورت

یک نظر

لطفا نظری از تجربه شخصی یا شنیدنی برای این محتوا بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن